2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Ben kontrole gitmedim canımda. İlişki yaşayınca anladım iyileştiğini. Zaten bendeki bitaneydi.
Ebe bakıp anlamadıysa sizdede ilişkide belli olur heralde.henüz tam bi korunma şeklimiz yok valla :) eşim korunuyo . Ama hapa başlıcam adetim düzene girince
Bende haziraninda spiral taktıracam. Kız sen öyle hamile kalmıştın demi. İnşallah bizde kaza kurban gitmeyiz bu defa

Ben kontrole gitmedim canımda. İlişki yaşayınca anladım iyileştiğini. Zaten bendeki bitaneydi.
Ebe bakıp anlamadıysa sizdede ilişkide belli olur heralde.henüz tam bi korunma şeklimiz yok valla :) eşim korunuyo . Ama hapa başlıcam adetim düzene girince
Emziren agdet olmuormus dediler bilmiom bende ya en iyisi esim simdilik korunsun tabi becere bilirse
Bidaha kaldira bilirmisin hamileliyi tabi Rabbim akdirmiyacamiz yuku vermezmiste ynsi

sonunda uyudu canim bakalim devam ederse aglamalar gidicem artik. Allah kolaylik versin hepimize ya gercekten cok zor bu aşı olaylari

verdik calpol canim etkisini anca gosterdi galiba simdi uyudu ama bizi cok etkiledi bu aşı ya sizlerde oyle olmaz inss
bizim epey oldu yapılalı canım salı 3.aşı olucak çok şükür bi sorun olmadı ben aşıdanönce calpol verdim bide gece verdim yatarken nolur nolmaz diye bidaki sefere bi dene istersen çok geçmiş olsun inşallah diğer aşılarda sorun yaşamassnz

bizim epey oldu yapılalı canım salı 3.aşı olucak çok şükür bi sorun olmadı ben aşıdanönce calpol verdim bide gece verdim yatarken nolur nolmaz diye bidaki sefere bi dene istersen çok geçmiş olsun inşallah diğer aşılarda sorun yaşamassnz
onceden vermek aklima gelmedi iste benim hatam oldu bilseydim boyle olacagini verirdim . 3. aşı ne aşısı canim bize gelecek ay aşı yok dediler

selam herkese bi sra yazmıştm sarı akıntıdan muzdaribim diye kızlar hala bitmedi devam ediyo inanabiliyomsnz ?? çıldırcam artk bide pis kokuyo düşünün bebeğim 3aylık oluyo 3gün sonra napcam ben böyle bebeğim çok yaramaz bensiz duramıyo drada gidemedim benim drımda yok artk bırakmış hastaneyi böyle bişey yaşayan duyan bilen var mı nie böyleyim hiç anlamıyorum

onceden vermek aklima gelmedi iste benim hatam oldu bilseydim boyle olacagini verirdim . 3. aşı ne aşısı canim bize gelecek ay aşı yok dediler
canım bende bilmiyorum kadın söyledi bişeylerde bizim kız çok ağladı aşı yapılırken çok korktum aklım gitti resmen dinleyemedim hiç belki aşı diilde kontroldür pztesi arayıp sorim olmassa

canım bende bilmiyorum kadın söyledi bişeylerde bizim kız çok ağladı aşı yapılırken çok korktum aklım gitti resmen dinleyemedim hiç belki aşı diilde kontroldür pztesi arayıp sorim olmassa
sadece kontrol var dediler bize rota aşısı var yapicakmisiniz diye sordular bende hayir dedim onu yapicaginizi soylediniz mi belki onun icin aşı demiş olabilirler

Emziren agdet olmuormus dediler bilmiom bende ya en iyisi esim simdilik korunsun tabi becere bilirse
Bidaha kaldira bilirmisin hamileliyi tabi Rabbim akdirmiyacamiz yuku vermezmiste ynsi
Herkeste olmuyoki canım o emziren adet olmaz konusu. Ben bir buçuk yıl emzirdim , kırkım çıkınca temizlendim. Diğer aya adet oldum mesela

Büyüme atağında sat bazalınıyo yani normalde bebeğinizin doğması gereken tarih ne ise onu baz alıyorsnz. Biz bi atak geçirdik baya zordu cidden yakında bi tane daha var benim cimcime uyumadı doğru düzgün ve sürekli emdi memeyi bırakınca ağladı çılgınlar gibi çok huysuzdu cidden ve 2gün sürdü o uykusuzluklada sonraki gün bolbol uyudu bende dinlendim. Bazı bebeklerde tam terside olabiliyomuş çok uyku ve iştahsızlık gibi :KK55::sus:

Büyüme atağında sat bazalınıyo yani normalde bebeğinizin doğması gereken tarih ne ise onu baz alıyorsnz. Biz bi atak geçirdik baya zordu cidden yakında bi tane daha var benim cimcime uyumadı doğru düzgün ve sürekli emdi memeyi bırakınca ağladı çılgınlar gibi çok huysuzdu cidden ve 2gün sürdü o uykusuzluklada sonraki gün bolbol uyudu bende dinlendim. Bazı bebeklerde tam terside olabiliyomuş çok uyku ve iştahsızlık gibi :KK55::sus:
Pek anlamadim 20 martta dogdu mesela 20 nisanda mi atagi oluyir bana bu gece atagi varmis gibi duruyor surekli emiyor mama yiyir uyumuyor ne oldu ya

10 dk sağma zaten az. Bende de aynı markanın var. Belli bir zaman sonra boşa çekiyor gibi. Sen baştan beri emziriyorsun ve bebeğinin kilo alımı iyi maşallah. Kızım 1 haftalık falandı biliyorsun meme reddi vardı, sarılık oldu. O zaman hastane de bana sağma makinası getirdiler şok oldum nasıl sağıyor görsen 10 dk 150 cc falan çıktı. Ertesi gün evde uğraş uğraş 30-40 cc çıktı. Meme aynı meme düşün. Sen çok stres yaptın bu süt işini benim kız 1 haftadır emiyor düşün. Hep mama ve sağarak süt içti.

Ben de onu yapacağım. Yine burda önermişlerdi kaydetmiştm :)

Cnm defalarca konuşuldu burda makine ile bebek bir değil diye. Sen çok kafaya takıyorsun. Bence bebeğin halinden memnun.sen de içini ferah tut. Göğüs bebeğin içtiğine göre süt üretiyor..göğüslerinde bi rahatsızlık olmadığı sürece durum bu şekilde. Sen zateb yediğine içtiğine de dikkat ediyorsun. Aynı şekilde devam et ve düşünme artık..

Emmeyi reddeden , biberona alışan bebekler için veya hiç emzirme sağlayamayan anneler ve bebekler için. Çok ince bir hortum canım. Bebek anne göğsünden geldiğini zannediyo mamanın , o yüzden mmeme tutmayıda bırakmıyomış. Aldık ama henüz kullanamadım. Başarabilirim umarım :)
ya kızlar bu kadar yazmazdim inanin gerçekten doydugunu dusunsem ama doktor zorlamayin emdigi kadar deyince ivim rahatladi o yüzden dediginiz gibi inşallah dusunmemeye calisicam burde noldiysa bugun maşallah cok guzel emdi degisiyoruzfur inşallah; ) egem.biliyorum canım senin durumunu ne guzel ama almis memeyi artik:)
albeni kullaninca yazsana aslinda biberonla mama verirken bizde kullabiliriz süper bi set ise yariyorsa
jtaime020626 jtaime020626 askolsun sana merinin benle ilgili yorumunu beğenmişsin o kadar mi skldin benden:)))

ya kızlar bu kadar yazmazdim inanin gerçekten doydugunu dusunsem ama doktor zorlamayin emdigi kadar deyince ivim rahatladi o yüzden dediginiz gibi inşallah dusunmemeye calisicam burde noldiysa bugun maşallah cok guzel emdi degisiyoruzfur inşallah; ) egem.biliyorum canım senin durumunu ne guzel ama almis memeyi artik:)
albeni kullaninca yazsana aslinda biberonla mama verirken bizde kullabiliriz süper bi set ise yariyorsa
jtaime020626 jtaime020626 askolsun sana merinin benle ilgili yorumunu beğenmişsin o kadar mi skldin benden:)))
Yok kız ne alaka . Ben senden niye sıkılim . Sonuçta burda yol arkadaşıyiz. :anne::anneadayı::emir_bebek:hem zaten benim yorumuna cevap vermiş ondan beğenmişti şimdi baktım.

X