2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
İyi akşamlar kızlar. Ya ben bu aralar eşimi çok arzuluyorum. Garibim işten güçten takati kalmıyor. Banada yetişemiyor. Nolacak böyle :eğlence:

Pek anlamadim 20 martta dogdu mesela 20 nisanda mi atagi oluyir bana bu gece atagi varmis gibi duruyor surekli emiyor mama yiyir uyumuyor ne oldu ya
ataktır canım yüksek ihtimalle söyle kendimden örnek verim bizim kız tam bir ay erken doğdu ama normalde doğması gereken tarih yani 40.haftanın dolduğu tarih 10Marttı 10martta doğmuş gibi hesap yapıyorum ben

Canm taharetlenirken elime geliyor ordan biliyorum Geçen kocaman bir ip çıktı solucan kadr çok korktum :)

Canm bebek nasl oldu?

Benim akıntı da devam ediyor ama kokulu değil bir de çok azaldı. 40ım çıkmadı benm daha. Doktor demişti ki akıntın kokulu mu? Enfeksiyon belirtisi cnm. Bence sen bebekle ve yanında birisi ile dr a git. Hemen 5dakkada kontrol olursun bebeğinden de ayrılmamış olursun. Antibiyotiğe başlayabilirler..Var mı imkanın?

Ağır geçen ishale karşı yapılıyormş cnm. Ya 2.ve 4.ayda, ya da 3.ve 5.ayda. Tercih senin oluyor. 2kez yapılıomş.
gidicem canım bu gidişle zaten o diil başka yerlerimdede ağrılar oldu bende enfeksiyondan süphe duydum artk karnımın üst kısmında ağrı var göbeğim düştü sandk diilmiş galiba oda bundan kaynaklı en kısa zamanda dr yolu gözüktü bana bide benim 89gün oldu :KK43:

Kizlar sut artirmak icin galactago diye bi damla var hic kullanan varmi aranizda
canım su iç bolbol bol soğanlı bulgur pilavı ye dediğin damlayı kullanmadm ama bunlar süt arttırıyor birde benim bebe 15gün küvözde kaldı az geliyodu ilk bi kaç gün humana still kullandm iki günde baya arttırdı bebeğin sık emmese bile sen sağ sütünü inş düzelir

kizlar benim bebek artık uyanmamayi birakti buyudu güçlendi sariliktan dolayi cok uyuotdu ya simdi de gozler cipil cipil uyumuyordaha dogrusu soyle memede kucakta uyyyor yatirinca surekli bi kikirdanma gozleri acna ve girtlagindan ses cikarma var dalamiyo bi turlu sizlerde de var mi nasil basa çıkıyo snuz bi saattir emiyor ama emzikniyetine yatrmaya korkuyorum su an uyancak diye

kizlar benim bebek artık uyanmamayi birakti buyudu güçlendi sariliktan dolayi cok uyuotdu ya simdi de gozler cipil cipil uyumuyordaha dogrusu soyle memede kucakta uyyyor yatirinca surekli bi kikirdanma gozleri acna ve girtlagindan ses cikarma var dalamiyo bi turlu sizlerde de var mi nasil basa çıkıyo snuz bi saattir emiyor ama emzikniyetine yatrmaya korkuyorum su an uyancak diye
Benimki de öyle ya sallicaksin sürekli ya emecek bütün işimi biraktim onunlayim hep çünkü uyuyamadigi zamanda çok huzursuz oluyo

Benimki de öyle ya sallicaksin sürekli ya emecek bütün işimi biraktim onunlayim hep çünkü uyuyamadigi zamanda çok huzursuz oluyo
aynen canım ya tum gun yapisigiz hamak alicam ben onla rahat ederim belki ramazanda geliyo bundan sonra tamam en kendim bakicam gece uykusu da yok allahim nasil yapicam analik gucu ver bana yarabbim:) hepimize ver amin:)

aynen canım ya tum gun yapisigiz hamak alicam ben onla rahat ederim belki ramazanda geliyo bundan sonra tamam en kendim bakicam gece uykusu da yok allahim nasil yapicam analik gucu ver bana yarabbim:) hepimize ver amin:)
Ben salliorum suan ayagimda ya memede kalcak yatirinca uyanio dun geceden beri salliom jafif ayaginda islerim yemek yapamiom ya
Amin Rabbim guc versin eh bide adam var oda hersey istio

kzlar bezi ne kadar sürede bir degistiriyorsunuz ben en gec iki saatte bir aliyorum her bezi cisli oluyo hatta acinca altini cisinede yapiyo bazen ,cis yapan bebek iyidir deniyor ya tecrubesiz oldugumdan soruyorum bu kadar çok yapmasi yani cok mu onu da bilmiyorum da normal mi gecen doktor idrar tahlili ve kültürü istemisti kültür de ureme olmamis tahlilde de az binlokosit vardi doktor hic bi sey demedi ona sizin bebislerde böyle demi

X