2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Canım benim ya vedud okumayı ben de tavsiye ediyorum gerçekten çok etkili Allah herkesin yuvasına huzur ve rsin

Amin kuzum inşaallah,yok yok zaten alttan aldım yüzüne guluyirum şuan hiç bisey olmamış gibi davraniyorum hala evde ama içten içe de ne kadar devam edecek diye düşünüyorum.neuse neyse geçecek herşey dedigin gibi Eylül de baslicam ins öğretmenim ben dediğin gibi o zaman kafam dağılır belki ama işte bu bebitoya o zaman kim bakacak şimdiden onun derdine düşmüş durumdayım.konustikca yeni bisey çıkıyor bak Allah büyüktür hepsi geçecek inşaallah hepimizi çok güzel günler beklesin bu cuma günü Allah herkese gönlündekini versin

Canım benimki de öyleydi zamanla geciyo 50 günlük falandi yuzi tamamen düzeldiginde

Canim ya nazar degmis olabilir boyle para almayacak muska yazmayacak bi hoca okusun istersin canm sen once birazda kendini telkin et her sey duzelecek diye bence sen yaparsin duzelir insallah
Öyle bi hoca bilmiyorum ki canm bulamam herhalde,kendi kendime dua ve telkinle atlatmaya çalışayım lah razı olsun hepinize çok teşekkürler kızlar destek oldunuz inanın insan rahatliyor burda

ben mamasını değilde kavanoz mamasını kullandığımı hatırlıyorum oradayken. Almanyada her markette var o marka

Şimdi ne renk oldu

Canım soruna cevap vermek isterdim. Ama ben Fransa'dayim. Kızım Ada (Modilac_doucéa) kullanıyorum ve çok memnunum. Ama Türkiye'de var mı bilmiyorum

Bak işte birazda olsa değişlikliği olmuş. Sanki birazda sen negatif düşünüyorsun ,belki de hiç bitmeyecek gibi geliyordur sana. Ama inşallah bir an önce düzelir ve eşin anlayış gösterir. Bak ne güzel konusmussun iyi yapmışsın. Birazda olsa rahatlamışsindir . Son noktaya demişsin nasıl yani ? Peki eşin sana yardım ediyor mu bebeğe bakıyor mu. ? Kız yoksa eşin bebeğimi kıskanıyor belli olmaz erkeklerin işi. Herşey beklenir. şahsen ben eşim kızımı severken bazen kiskanclik yaparım papucumu dama attın derim.

Canım vedat a mı gittin yine. İstersen bir de derya ya randevu al. Kilosu iyi maşallah. :)
Free flow emzik ebebeğin sitesinde var canım 26 liraydı
@Uykcanne canım ben de avent free flow kullanıyorum. Bizimki de hemen almıştı.
Kızlar rota aşısını yaptıracak mısınız ben çok kararsızım
Canım bize doktor önerdi. Alın yapın diye. Yaptırcaktım ama araştırmadm. Senin doktorun bir şey söyledi mi?
@Gocaltug senin doktorun neden önermedi. Bir açıklama yaptı mı?

Canım sıcaktan olsa bence vücudunda da olur. Bizim de var. Özellikle yüzünün sağ tarafında ve gıdısında. Doktor bize de normal dedi. Cildi çok kuru diye şampuan önerdi. O kırmızılıklara da iyi gelir dedi. Ama henüz kullanmadım. 2.ay kontrole kadr geçmezse tekrar değerlendirelm dedi.

inşallah canın ama sıkma canını sanırım onlar bizden daha ağır bi depresyon yaşıyolar eminim yakın zamanda düzelicektir

Kuzum.. Ailenle gelelim dediğinde gelme diyecek kadr ne yaşadınız?

Bebek olduğu için zaman zaman eşimze ilgi göstermiyebiliyoruz. Belki bebeğin etkisinden eşinden uzak kaldın fark etmeden, o da etkiye tepki yaptı, birikti. Fark etmednz ikinz de ?

Arkadaşların senin anneliğine nasıl laf edebilşr? Hani şaka ile karışık olabilir mi, sen yanlış anlamış olabilir misin? Belki alınganlık yaptın farkında olmadan. Eğer aksini düşünüyorsan zaten onlar arkadaşın olamaz, uzak durmalısın onlardan. Gerçek dostlar köstek olmaz, yardımcı olur.

Eşinle karşılıklı konuş.illa ki arkadaşlarına dışarda vakit ayıracak. Ancak bu sürekli olmamalı. Birbirinize zaman ayırın. Eşin sana gelmiyorsa sen ona adım at bakalım. Belki o da hatasını fark eder. Gerekirse ilk sen öp, özledm de. Eve geldikçe..

Aranızda anladığjm kadarı ile bir saygısızlık yok. Eğer saygı varsa geriye herşey çözülür cnm.

Bir de bebek doğana kadar ben kara kara düşündüm bebeğime kim bakacak diye. Ben de çalşıyorum.hamileliğimn tadını çıkartamadım. Annem çalşıyor. Kayınvalidem görümcenin kızına baktı 10yıldır hala bakıyor. Ben bakaman dedi. Yoruldum dedi. Açıkcası buna çok kırıldım zamanında.eşim bakıcı kesinlkle istemedi. Zaten o kadr durumumuzda yok.
Bebek oldu kayınvalide sağ olsun bahşetti ben bakarım dedi. Mecbur olmamayı çok isterdim. O lafın üstüne kyınvalşdeye asla baktırmak istemezdim ama şartlar.. Ne yapacağız ki.. Senin bakacak birisi mutlaka çıkar. Arkadaşım öğretmen yana yakıla bakıcı aradı bulamadı. İşe başlamasına bi kaç günn kala tesadüf yan komşusu bakacak çocuk arıyorm demiş. 3yıldır misler gibi bakıyor. Hem sen öğretmensin. Çok esnek olacak çalışman. Bebeğinle bolbol vakit geçirirsin. Gönlünü ferah tut. Bol bol dua et.

A Albeni7 gerçekten ne güzel olurdu yakın otursak..dertleşsek..
Biz bi komşu birliği yaptık bakalım bebeler büyünce inşallah parkta bulşcaz :))
Değilmi S sarihperi L LaleZar86 Meltemruzgari29

kizlar ben biraz korkagimdir bi yerim.kesilse bakamam falan simdi bir ay olduk bugun biraz önce dusta ilk defa elimle bi yoklayim bakayim dedim boyle vajinadan arkaya doğru tin tin giderken bi cikinti geldi elime tamda kurcalamad ne ki.o ya hemoroid mi acaba ama kanama olmuyo hiçte arastirmsk istemiyorum ya dikislerle alakali olabilir mi canım skldi

bir başka problemimde sutle ilgili benim kizim hala cok emmiyo yani bilmiyorum sizibkiler nasil belki cocuk normal dir de ben bilmediğim den anormaldir bes alti dakika emiyo baya güçlü sonra cok az on dakikayi bululmuyoruz bile cogu zaman göğsüm dolu diyelim ki cocuk alti dk sonunda memeden cikinca yumusamis oluyo yani o kadar surede bosaltabilir mi yoksa sutum az oldugu icin mi yumusuyo hemen

ben zaten ara ara diyorum sutum az cicuk ac diyr cunku memedeyken agliyo yumusak gelince ucunu alamiyo sinirleniyo dunnhatta sut sagdim cook az cikti onu verdik doymayinca mama yaptım sutum 20cc mamayida 30icti benden ne kadar emdi bilmiyorum halbuki hep memedeydi nerdeyse kafayi bozdum malesef bugunde kvdem dedi ilk defa sutun azaldi da dua et kyetsin diye bi baskasi deyince daha da uzuldum halbuki günde 3 4 lt su içiyorum dere otu kisir yani sut yapı ci seyler yiyorum bilmiyorum birde esim cicugun agzi memeden sonra sut olunca doyuyo idte diyo çok kotu hissediyorum bi seyi.bilemedigim icin doktora dicem yarin sonucu göstermeye o dinlicek mi bakalım ya kim anlar bu durumdan

birde bi göğsüm digerinden bariz iki.kat buyuk bu bi sorun mu

Hoc bi saygısızlık yok canm aramızda inan kaç kere adım attım utanarak söylüyorum ama ilişki teklif ettim reddetti birZ onlara takildim noluyorz diye,bi dd konuşmamaya başladı ben sormadan hiç bisey demiyor,ama bugün konuştum belliki babalık depresyonu ama alisamayavk biri değil az daha sabır...aulemle hoc bisey yaşamadık canım yani aramız iyi ama bi gelin var ailemle oturan o istemiyo annem de arada kalıyor bende huzursuzluk olmasın deyip gitmiyorim yoksa annem babam bi tanedir hergun kaç kez ararim.
Bakıcı konusu biraz zor ama kaç arkadaşım sknti yaşadı bakalım benimki nasıl olacak
Canım bende alıngan davranmış olabilirim zaten karışımdaki kisilere dedim yanlış anlamayin dediklerimi biraz hassaslastim ama ben böyle dedikcs ustumd gelindi sonra bi baktım bi arkadaş beni silip engellemiş benim ona yapmam gerekirken grupta kalan herkes boşver üzülme onun ayıbı dedi de ben de kendimi sucladim keşke o diyeceğini deseydi ben sussaydim diye amannn nasip işte böyle olacağı varmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…