2018 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    330
Sen de takılma kayinvalidenin dedigine bak neticede sana faydası olacak bazen evlatlar için herşeyi sineye cekecegz galiba bunu da öğreniyoruz

Yani ben artık patlama noktasına gelince alttan almaya başlıyor canım sonra yine aynı oluyor.bana yardım ediyo çocuğa da bakiyo tabi o çalıştığı için evde olduğu saatler belli o zamanlarda da dışarda olunca ben cildiriyorum işte,tabinki çıkacak gezecek ben buna asla kizmam istediğim şey bana da vakit ayırması.bebegi kiskandigini sanmıyorum beni hiç kiskanmaz zaten bende onu kiskanmam aslında birbirimize bazı şeylerde çok güveniyorum.bizim toparlanmayacak bi durummuz yok sadece artık ne zaman eskiye döneceğiz çok meraktayım o günleri özledim eşimin ilgisini özledim

Canım bebeğin kilo alımı normalse sknti yoktur.sute böyle odaklandikca hep yetmediğini dusunuyoruz .kilosunu bilmiyorsan cisli bezlerini takip et canım 5-6 kez yapıyorsa duyuyordur.zaten aç olsa basar çığlığı anlatır derdini

canim cok sukur yapiyor cisini ama iste az emdigi icin nasil doyuyor anlamiyorum tesekkur ederim cvbin icin

Cnm seni iyi anliom bende yanlijim burda esimle sohbet yoktu zaten cocuk oluncada kirici olmaya basladi agkiom hep aglatio lohusalik iyi gecmio zaten dior kilo aldin kizimi seviom seni atariz sen degisirsin kiz degismez bende dedim ven degisirsem ovey anne ne eder cok sevdigun kizi bilionmu sonra agliom cevap vernio cunku hep böle uste gezneyiz etmeyiz Allaha siginiom o sevio bizi

Kızlaarrr biz bugün 1 aylık olduukkk çok şükür.
Bişi sorcam ben size bu lohusa kafası ne zaman geçiyor ? Annem gitti 1 haftadır kv var galiba kadın ne yapsa batıyor bana :/ kalp kırmadan atlatabilsem şu zamanı

Canım galiba bende hala geçmedi 64 gün oldu:))

Canım evet sende yalnizsn Allah var elbette,ruhumuz O'nsiz kalmasın,esin şaka yapıyor galiba değil mi seni atarız derken,ama şaka da olsa hele lohisayken iki kere düşünmeleri gerekiyor,sen dd üzme canını yavrunka dertles valla benim yoldaşım oldu bu sıpa Allah evlatlarimizla sinamasin hepimiz atlatacagiz ama işte canimzdan can gide gide

İnşallah bir an önce düzelir canım. Bazı zamanlar bende eşimden çok ilgi bekliyorum adamda elinden geldiğince yapar. Ama o beni seviyor ya beni sevdiğini biliyorum ya o bana yetiyor. Zaten adam yorgun argın işten geliyor yemeği çayı içip yatıyor. Yorgunluktan hali kalmıyor. Ama m.etme herşey düzelecek.

Ya kızlar benim canım sürekli tatlı şeyler yemek istiyor. Bide sürekli mangal neden böyle? Sanki hamileyim ya. Sizde'de var mı şeker yiyeceklere istek yoksa tek ben miyim.

Saka degil ben degisirmisim kiz degismezmis onu seviormus o önce geliormus tamam benim icunde önce evladim ama ven öle demedimm neysee Allah var ebedi de degil hayat ve hersey imtihan benim lohisada vesveseyle aglamaka gecio

Saka degil ben degisirmisim kiz degismezmis onu seviormus o önce geliormus tamam benim icunde önce evladim ama ven öle demedimm neysee Allah var ebedi de degil hayat ve hersey imtihan benim lohisada vesveseyle aglamaka gecio
Ayy sende kocadan yana dertli sin kız. Allah'ım yardımcınız olsun.

yardimmmmm ! kizim bugun 2.ay aşilari oldu ve aglamaktan helak oldu yavrum ya napicam kizlar saat 8den beri katila katila agliyor yarim saat uyuyor ciglik cigliga uyaniyor ates dusurucu de verdim acile gitsem mi napsam bana bir akil verin bu cocuk niye boyle oldu aşı yeri mi agriyor acaba olur mu boyle birsey

Ağrısı olabilir doktor fitil verebilirsin demedimi

Canım naptın emzirme kataterin geldimi. Bende araştırdım alıcam inşallah yarın medikalden. Gayet mantıklı ve makul geldi sistem bana videoları falan izleyince. Ayy inşallah işe yararr çok umutlandım şuan valla. Sabah olsada aldırsam modundayım :):)
E Elifaselimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…