2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim cumartesi ve de dün cok feci belim ağrıdı kizlar aksama doğru iyice siddetlendi ağrı hamile olmasam kesin ağrı kesici icerdim o derece ama ertesi gün geçti. sizde de oluyor mu böyle arada?

Merhaba arkadaşlar..

Bende bugün hamile olduğumu öğrendim. Önce sabah idrar testi yaptım evde, koşa koşa hastaneye gittik.
Veee değerim 179,8.
3+5 im yani :KK70:

O kadar mutluyum ki Rabbim ağlıkla kucağına almayı nasip etsin herkese...
Ve isteyen herkese de bu duyguyu nasip etsin inşallah ...

Benim kese için ne zaman gitmem gerekiyor ki acaba.. 5 hafta tamamlandığında mı kese görünüyor.

En mantıklısı ya bi dünya para dökmeye gerek yok yani. Devlet böyle bi imkan sağlamış kullanalım :). Canım kontrollere doktora ne sıklıkla gideceksin ? Her ay mı? Bi sonraki kontrolün ne zaman ?
Bir sonraki kontrolüm kadın doğuma 15 gün sonra kalp atışları için. Sağlık ocağına 26 ekim de gidecekmişim.

Merhaba arkadaşlar..

Bende bugün hamile olduğumu öğrendim. Önce sabah idrar testi yaptım evde, koşa koşa hastaneye gittik.
Veee değerim 179,8.

Benim kese için ne zaman gitmem gerekiyor ki acaba.. 5 hafta tamamlandığında mı kese görünüyor.
Aramıza hoşgeldin canım. Evet 5 hafta dolunca gideceksin kese için.

Cnm hangi testlerdi onlar ben kaçırmısim doktora gitmeden önce ben de yaptırayim sağlık ocağından yapılacak varsa şimdi
Canım ben bugun yaptırdım o listenin yarısnı. Diğer yarısını sonra yaptırcam. Sağlık ocağında yaptılar. Test dosyasını 5 yada 6 sayfa geriye git oraya yüklemiştim. Şimdi telden girdiğim için dosyayı yükleyemiyorum tekrar.

Merhaba arkadaşlar..

Veee değerim 179,8.

Adetinin ilk gününden itibaren 35 gün say , 35. gün kese gözükür demişti bana Dr :KK5:

Kızlar ben 12 ağustos için dr.randevusu aldım.Geçmi sizce?İdrar testi yaptım ayrıca kan testi de yapmalımıyım.Kafam ço karıştı.
Randevu tarihin cok iyi almışsın. Ama kan testi yaptırmalısın sağlık ocağında ücretsiz yapıyorlar canım. Değerlerine bakıcaklar cunku.

Merhaba arkadaşlar..

Veee değerim 179,8.

Hosgeldin canim. Hayirli olsun. Allah tamamina erdirsin hepimizin hamileliklerini

Kızlar benim günde 4 - 5 defa aşırı derecede karın ağrım oluyor ağrı kesici aldıracak kadar, nefesim kesiliyor kızarıp ter basıyor o derece. 4 dakka sürüp geçiyor. Normal mi yani anlamadım ki?

Kızlar selamlar hepinize benim burnum tıkanıyor iki üç gündür size de oluyor m?

Haberi yeni alan tazecik gebişler hoşgeldinnnniz..
Allah hepimize sağ salim tamamlamayı kısmet etsin inşallah

Kızlar benim günde 4 - 5 defa aşırı derecede karın ağrım oluyor ağrı kesici aldıracak kadar, nefesim kesiliyor kızarıp ter basıyor o derece. 4 dakka sürüp geçiyor. Normal mi yani anlamadım ki?
Canım bana doktorum öyle olırsa minoset iç dedi. Cok acırsa ağrın olursa nefesin keailcek kadar hemen gel dedi. Bende kist var ya ondan

Aynı sancılar bende de var canım, ben ağladım bile acısından doktorum çok normal dedi. Eğer dayanamazsan minoset ya da parol içebilirsin dedi. Korkumdan içer miyim içmedim tabiii ancak uzanıyorum hemen çorap giyiyorum üstümü örtüyorum ayağımı yüksekte tutup uzanıyorum iyi geliyor

X