2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kizlar gunaydin:KK200: gece nobetci eczane bulup test aldim:olamaz:ilk yaptim negatif cikti tek cizgi bikac dk bekledim sonra sabah kalktim boyle olmus? sabaha kadar bozulmustur heralde ne dersiniz:KK17:
Canim bu saglikli sonuc vermez. Onceki aylarda basima aynisi gelmisti. Yapmistim ikinci cizgi yoktu. Sonra orada unutmustum. Bir kac saat sonra baktigimda ikinci cizgi vardi. Testi tekrarladim ve gebelik yoktu. Sdn de tekrarla bence testi

ayy oyle mi diyosun en iyisi ben bugun bi kan testi yaptiriyim aklimda soru isareti kalmasin:KK16:
Sağlık ocakları kanda gebelik bakıyorlar canm , ama bizim burda saat 9 a kadar alıyorlar kanı , daha sonra gitsen bakmıyorlar. Özelde her daim yaptırabilirsin , bana 70 tl demişlerdi pahalı geldi yaptırmadım ben özelde

Sağlık ocakları kanda gebelik bakıyorlar canm , ama bizim burda saat 9 a kadar alıyorlar kanı , daha sonra gitsen bakmıyorlar. Özelde her daim yaptırabilirsin , bana 70 tl demişlerdi pahalı geldi yaptırmadım ben özelde
Ben sağlık ocağında yaptırmıştım 3. sonucumu ama sabah gitmiştim. 70 çokmuş ya ben ilk ikisini özel hastanede yaptırdım 25 e yapıyoılar

Ben sağlık ocağında yaptırmıştım 3. sonucumu ama sabah gitmiştim. 70 çokmuş ya ben ilk ikisini özel hastanede yaptırdım 25 e yapıyoılar
Benim Dr muayene ücretim 75 lira , bi kanda gebelik bakacaklar soyacaklar milleti , ne gerek var.. Gerçi bu bahsettiğim özel başka hastahane , benim Dr umun olduğu hastahane diil.. Sağlık ocağında yaptırma imkanımız varken niye para verelim ki , sabah erken kalkar giderim bu kadar basit:KK45:

Yani böyle bir imkanımız varken niye özelde yaptırıp bi dünya para ödeyelim ki , sağlık ocağı yada devlet hastanelerinde yaptırılabilir bence Hoppa
aynen canım. zaten aile hekimim dedi bu testlerin yarısnı şimdi burda yapıcaz dedi. sevindim bende :) diğrer geri kalanlarıda bir hastanede yaptırırm artık

aynen canım. zaten aile hekimim dedi bu testlerin yarısnı şimdi burda yapıcaz dedi. sevindim bende :) diğrer geri kalanlarıda bir hastanede yaptırırm artık
Digerlerini de devlet hastanesinde yaptirabilirsin canim. Ben gebelik dusunuyorum dedigimde o listedekilerin tamamini yapmisti bana devlette. Sadece idrar testi almamisti. Ama gebelikte onu da yaparlar zaten

Digerlerini de devlet hastanesinde yaptirabilirsin canim. Ben gebelik dusunuyorum dedigimde o listedekilerin tamamini yapmisti bana devlette. Sadece idrar testi almamisti. Ama gebelikte onu da yaparlar zaten
Devlet hastanesinde cok sıra oluyor siye gitmek istemiyorum insanı perişan ediyorlar :KK43:

Kızlar ben 12 ağustos için dr.randevusu aldım.Geçmi sizce?İdrar testi yaptım ayrıca kan testi de yapmalımıyım.Kafam ço karıştı.

Kızlar ben 12 ağustos için dr.randevusu aldım.Geçmi sizce?İdrar testi yaptım ayrıca kan testi de yapmalımıyım.Kafam ço karıştı.
Biz birer gün arayla kan testi yaptırdık canım artış normal mi değil mi diye? Eğer artış normal değilse (Allah korusun) daha erken gidersin doktora

merhaba kızlar günaydın :KK200: bugun sağlık ocağına kaydımı aldılar ve kanımı aldılar. sonuclar öğeleden sonra cıakcakmış. internetten bakıcakmışız. sonuclar için sağlık ocağına gitmeye gerek yokmuş. değerlerimi tekrar size öğleden sonra yazarım. dünkü 500 tl lik testin yarısını sağlık ocağında ücretsiz yaptılar.

En mantıklısı ya bi dünya para dökmeye gerek yok yani. Devlet böyle bi imkan sağlamış kullanalım :). Canım kontrollere doktora ne sıklıkla gideceksin ? Her ay mı? Bi sonraki kontrolün ne zaman ?

Bence geç değil 12 agustos benim sat 2 temmuz yine de hala doktor randevusu almadım biraz zaman geçsin hem kese hem kalp atışı görünsün diye bekliyorum. Kan testi kesinlessin diye yaptırsan güzel olur bence. En azından doktora gittiğinde de nasıl bir artış olmuş tekrar görmüş olursunuz.

Gec degil canim bizler anca keselerimizi goruyoruz mesela. Ben acele edip erken gitmistim mesela ama birsey gormedigi icin bosa gitmis oldum. Kan testi kesinlikle yapmalisin canim. Gun asiri en azindan iki kere kan testi yaptir bence

Cnm hangi testlerdi onlar ben kaçırmısim doktora gitmeden önce ben de yaptırayim sağlık ocağından yapılacak varsa şimdi

Benim Dr muayene ücretim 75 lira , bi kanda gebelik bakacaklar soyacaklar milleti , ne gerek var.. Gerçi bu bahsettiğim özel başka hastahane , benim Dr umun olduğu hastahane diil.. Sağlık ocağında yaptırma imkanımız varken niye para verelim ki , sabah erken kalkar giderim bu kadar basit:KK45:
bende 42 tl ye yaptiriyorum beta hgc icin kan tahlilini. mecbur tüp bebek yaptirdigim hastaneye gidiyorum. sonucu güzel olsa her parayi vermeye hazirim :KK43:

bende 42 tl ye yaptiriyorum beta hgc icin kan tahlilini. mecbur tüp bebek yaptirdigim hastaneye gidiyorum. sonucu güzel olsa her parayi vermeye hazirim :KK43:
Ama canım senin özel bi durumun var , yeter ki iyi sonuçlar al , sağlıkla ilerlesin gebeliğin , kim olsa bu durumda parayı falan gözü görmez..

X