2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Polip de var kist de var canım. Yapıyor olabilir. Minoset içtim ben de. Dış gebelikten korkuyorum hala. İnşallah doğaldır. Cumaya aldım kese randevumu. İnşallah gözükür. Son adet tarihim 5 hafta + 3 ama gebelik tarihi 4 hafta civarı çıkacaktır geç döllenmeden ötürü.
Dış gebelikte kahverengi kanama olur canım birde hangi tüpteyse orada geçmeyen bir batma tarzında ağrı olur.bence o ihtimali ele sen.iyi düşün iyi olsun

Çok süper bir fikir , ben de heyecan yaptım eşime anlattım şimdii , doğuma yakın açar büyük bir eşyasını yada eksiklerini alırız dedim , belki de doğum parası olur , eşim de onayladı En Büyük TÜRKİYE
Evet çok güzel olur bebişlerimiz masrafı çok oluyor. Sadece şu beta hcg dört defa yaptırdım 170 tl tuttu (42*4)

Ben 40 haftamı doldurmak üzereydim sezeryan yapıldı.şindide mart sonu ya da nisanın 1-2 si gibi sezeryan olurum herhalde. Ne burcu olacak bizim fasülyeler acaba?

Benim kızkardeşim Koç Burcu şanslı oluyorlar. Bereketli oluyorlar. Önderlik vasıfları oluyor azcık inatçılar, dış görünüşleri görkemli oluyor.
O güzelmiş özellikleri.erkeği nasıl oluyor acaba.sanki içimden hep erkek olacakmış gibi geçiyor bakalım tutacak mı

O güzelmiş özellikleri.erkeği nasıl oluyor acaba.sanki içimden hep erkek olacakmış gibi geçiyor bakalım tutacak mı
Aman erkek oldumu tamam yandın hrp inatlar. Allahım eşim ve erkek kardşeimden cok cektim cenelerinden :) ben öylemşyim bak bende koçum hahah hepsinden inat

X