2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
[QUO TE="elvaven, post: 47500169, member: 128148"]Her şeyi araştırmak, belirtiler okumak, kendini çok dinlemek iyi değil.
Hastalık hastası paranoyak olma yolunda hızla ilerliyorum ben de ama sakinleştim geçtiğimiz kötü günlere göre.

Belki eşimize annemize kardeşimize anlatamadıklarımızı burada birlikte anlatıyoruz dinliyoruz çözüm arıyoruz, umut istiyoruz. Bundan doğal bişey yok. Tabi ki streslenicez herkes her gün hamile kalmıyor, ne mucize bebekler vardır aramızda doğmayı bekleyen. Endişeleniyoruz elbette onun için.

Ama kendimize ediyoruz, bebeğimize ediyoruz. Çok bilince çok araştırınca daha çok sorun buluyoruz.
En iyisi gerçekten unutmak.

O kadar şartlanmışım ki hamile kalabilmeye, geçen adet takvimimi açmışım bakıyorum aaaa üretken günlere gelmişiz ilişki günleri falan. Hala inanamamış bilinç altım hamile kalabildiğime. Hala sevişme günlerine ayarlanmış makine gibi olmuşum. Eminim böyleleri vardır aramızda.

Şimdi tatil zamanı, tüm o stresi atıp, hamile olduğumuzu da unutup güzelce dinlenelim ve bebeğimize 9 ay boyunca büyüyeceği, güzelce yerleşeceği bir yatak hazırlayalım.
Doğru söylüyorsun canım , bana da Dr um gez dolaş unut hamileliğini falan dedi , adam benim tam tersim çok relax :KK57:
Bir de benim panik atak geçmişim var , yıllarca tedavi gördüm , ara ara depreşiyor işte böyle , o günlerdeki gibi kötü diilim çok şükür ama hafif hafif yokluyor işte...[/QUOTE]
Allahım ben nerelere gidem bende panikatakta varYıllardır cebelleşiyorum bu iğrenç hastalıkla.tiroit panikatak ha bide 2-3 ay önce göbek fıtığı ameliyatı oldum şimdi karnım şiştikçe ne olacak ondan yanada endişeliyim.çürüğüm ben resmen çürük.

Yarın eşimin izin günü , Dr a 3 gibi falan gidicez , kayıt yaptırmadan direkt yanıma çıkın keseye bakacağım demişti , randevumuz yok yanii. Kısmet olurda keseyi görebilirsek artık kalp atışı için randevumuzu alırız.
Yarın geç yazarsam merak etmeyin , arabamız yok çünkü minibüslerle gidip döneceğiz , hastanede baya uzak..
Telefonumda bozuldu aksilik işte , şarj tutmuyor , yenisini alacağım herhalde en kısa zamanda..
Eve ne zaman döneriz ne zaman laptopu açar sizlere yazarım bilemiyorum , kısacası endişelenmeyin benim için , hayırlı haberlerde buluşmak dileğiyle :KK24:
Desene akşama kadar çatlicam merakdtan :KK17::KK17::KK17:

Kızlarrrr sabah yaptım testi.

Eklentiler

• 20160803_060655-1.jpg
    20160803_060655-1.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 68
Gitgide çoğalıyor burası , güzel neşeli bir topic olacak , Allah'ın izniyle fire vermeden devam ederiz inşallah :dua:
Herkese musmutlu bir gün diliyorum , günaydınlarr :kahve:

kizlar gunaydin:KK200: gece nobetci eczane bulup test aldim:olamaz:ilk yaptim negatif cikti tek cizgi bikac dk bekledim sonra sabah kalktim boyle olmus? sabaha kadar bozulmustur heralde ne dersiniz:KK17:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    36,1 KB · Görüntüleme: 65
Günaydın yeni hamis annelerimiz hayırlı olsun inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza almayi da nasip eder Rabbim
patitis patitis var sanırım cnm hadi sana da hayırlı olsun kan testiyle de kesinlestir
Bu sabah uyanır uyanmaz aç karnına tartildim 62.5 kg geldim acaba sonunda kaç kilo alcam diğer hamileligimde 63 ile 76 ile bitirmistim herkes not etsin bir yere çok merak ettim sonunu :)

kizlar gunaydin:KK200: gece nobetci eczane bulup test aldim:olamaz:ilk yaptim negatif cikti tek cizgi bikac dk bekledim sonra sabah kalktim boyle olmus? sabaha kadar bozulmustur heralde ne dersiniz:KK17:
Sabah ilk idrarınla yapsaydın keşke canm , beta hcg nin en yoğun olduğu zaman sabah idrarı diye okumuştum bir yerde. Ama negatif olsaydı silik çizgi de belirmezdi ki , kız senin bulantıların halsizliğin boşuna değilmiş galiba :halay:

merhaba kızlar günaydın :KK200: bugun sağlık ocağına kaydımı aldılar ve kanımı aldılar. sonuclar öğeleden sonra cıakcakmış. internetten bakıcakmışız. sonuclar için sağlık ocağına gitmeye gerek yokmuş. değerlerimi tekrar size öğleden sonra yazarım. dünkü 500 tl lik testin yarısını sağlık ocağında ücretsiz yaptılar.

Sabah ilk idrarınla yapsaydın keşke canm , beta hcg nin en yoğun olduğu zaman sabah idrarı diye okumuştum bir yerde. Ama negatif olsaydı silik çizgi de belirmezdi ki , kız senin bulantıların halsizliğin boşuna değilmiş galiba :halay:
ayy oyle mi diyosun en iyisi ben bugun bi kan testi yaptiriyim aklimda soru isareti kalmasin:KK16:

merhaba kızlar günaydın :KK200: bugun sağlık ocağına kaydımı aldılar ve kanımı aldılar. sonuclar öğeleden sonra cıakcakmış. internetten bakıcakmışız. sonuclar için sağlık ocağına gitmeye gerek yokmuş. değerlerimi tekrar size öğleden sonra yazarım. dünkü 500 tl lik testin yarısını sağlık ocağında ücretsiz yaptılar.
Yani böyle bir imkanımız varken niye özelde yaptırıp bi dünya para ödeyelim ki , sağlık ocağı yada devlet hastanelerinde yaptırılabilir bence Hoppa

X