2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kuzum çok haklısın bizimki önlem alarak azaltmak aslında benim en büyük korkum şu: bir kaç arkadaşım emzirme döneminde meme çaylaklarımdan ötürü Can'larının çok yandığını ve çocukları emzirirken acıdan ağladıklarını yara olup sulandıklarını söylemişlerdi buna da çare olur mu ki? Diğer çatlakları da taşırım kabulüm derim

Sağol canım ben bu aktar Yağlarından çekiniyorum bu çevrede güvendiğim bir aktar falan da yok çoğu eski ya da eser miktarda öz içeren bitkisel yağlar satıyorlar tabi ki önemli olan nemli kalmak. Ben de tavsiyeleriniz üzerine lierac alacağım.

Evet benim de vücudum da üst kol bölgemde özellikle sivilceler arttı iyice. İki litre su içmeye hatta bunu arttırmaya çalışıyorum ben normalde de iki litre
Su içerim ama bu ara tuza düştüm biraz o da ödem tutar diye biliyorum endişeleniyorum ama aksi takdirde midem bulanıyor yiyemiyorum. Sebamed de çok kurutuyor daha evvel zevk için alıp kullanmıştım ama yine deneyebilirim.

Carens canım hemen vazgeçme fakat kendine de dikkat et sana da bir zararı olmasın bir hafta için içini yiyerek beklemek seni yorar umutla bekleyelim hepimizin duası seninle bebeğinle sen de bu ara da protein bakımından kuvvetli beslen canım belki bebişin büyür tabi en nihayetinde doktorlar malum olumsuz sonuçtan söz ederse de Allah'ın takdiridir. Ama şimdi böyle düşünmek için erken.

gratis mağazalarında da varmış canım bildiğim kadarıyla ama haklısın önemli olan nemli tutmak bi şekilde :)

Ben hiçbir şey sürmedim 1 tane çatlağım yok. Arkadaşım neler neler kullandı harita gibi vücudu. Etkilemiyor kullandıklarınız çokta kasmayın derim

Dr boşuna korkutmuş seni canım , bak gördün mü hiçbir şey yokmuş , çok sevindim..
Bende reflüyle boğuşuyorum , gerçi bugün biraz daha iyiyim , mide ilaçlarına başladım , dayanılacak birşey değildi ya..
Bugün dışarı çıktım biraz gezdim dolaştım , kasıklarımda ağrı kalmadı sanki , buda beni tedirgin ediyor , bebeğim iyi mi acaba diyorum , ağrı olsa dert olmasa dert

Canim.onun icin lansinoh krem kullaniyorlar.meme ucu derisini kalinlastiriyormus boylece çatlak aci olmuyormus yada azaltiyormus ama onun icin daha coookkk var

Arkadaşlar çok giremiyorum. Krem vé yağlardan konuşmuşsunuz bende bişey sormak istiyorum Size. Ben göbek bölgeme ağda yaptırırım hep, önceden başladığıma pişman oldum ama iş işten geçti artık. Almayinca uzuyor daha çok gibi görünüyor.rengi de koyu zaten, beni rahatsiz eder.hamilelikte de devam edebilirmiyim ki birde hamilelikte artabiliyormuş galiba, bi de öyle olursa kendimi düşünemiyorum

Arkadaşlar çok giremiyorum. Krem vé yağlardan konuşmuşsunuz bende bişey sormak istiyorum Size. Ben göbek bölgeme ağda yaptırırım hep, önceden başladığıma pişman oldum ama iş işten geçti artık. Almayinca uzuyor daha çok gibi görünüyor.rengi de koyu zaten, beni rahatsiz eder.hamilelikte de devam edebilirmiyim ki birde hamilelikte artabiliyormuş galiba, bi de öyle olursa kendimi düşünemiyorum

Ya b ya asıl ben emzirirken kanlar akıyodu gogsumden parça koparmıştı oğlum çok zordu ama kremler kullana kullana alıştm.bide onun içinde krem kullanmak lazım kimisine hiçbişey olmuyo

Ayyy 2 defa olmuş

Canım lierac alırken de dikkat et guvenilir siteden yada eczaneden al artık onun bile sahtesi var. Ben önceki hamileligimde uygun fiyat buldum netten aldm kargo bi geldi çakma herşeyiyle belliydi hemen iade ettim aldm paramı geri

O zaman napıyoruz , lierac alıyoruz topluca stokları tüketiyoruz
Benim Dr um da o kremi öneriyor. Bir de çok su içmezsek te çok çatlarmışız aklınızda bulunsun , tam da kışa denk geliyor soğukta nasıl susayıp su içeceğiz
Benim göbeğim baya baya kaşınıyor , belirdi zaten , gazım falan da kalmadı

Canim bugün moral olarak bugün okadar bitiktimki anlatamam ama sizler ve yaptığınız yorumlar beni okadar çok motive ettiki anlatamam Rabbim hepinizden ayrı ayrı razi olsun ben biraz kaderci biriyim Rabbimin dediği olur o neyi nasip ettiyse başımın tacı seni ve Bebisi ni çok öpüyorum Rabbim e emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…