2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benim vücudum kesin çatlar benim de aklımda bugün bu mesele döndü dolaştı ne alayım ne süreyim Nasıl yapayım diye. Kızlar bu ürünlerden hangileri hangi uygulama şeklinde daha yüksek verim sağlar. Bol su içmeye çalışıyorum.
Sivilcelerim türemeye başladı çöm afedersiniz tüylerim sert sert uzamaya başladı.
aç kalınca hafif hafif mide bulantılarım da oluyor. Sert tuzlu peynir ile idare ediyorum.

canım ben her banyodan sonra yağ karışımını bütün vücuduma lierac kremi de akşamları karın ve göğüs bölgeme sürmeyi düşünüyorum.takip ettiğim blogger bi anne öyle uygulamış.kremi sabah akşamda sürebilirsin ama sana kalmış tamamen

slm kızlar bende bugun doktora gıttım sat a gore 8 haftalık oldugum halde usg 5+5 cıktı bebek gelısmemış kurtaj olman gerekıyo dedıler cok yıkıldım ne yapacagımı bılmeden ayrıldım ordan sonra esımle baska bı hekıme gıtmeye karar verdık oda saglıklı bı bebek goremıyorum dıyınce ıyıce yıkıldım kurtaj olmadan eve geldım bebegım benı bırakmadan ben onu bırakmak ıstemıyorum bana sankı saglılı olacakmıs gıbı gelıyo ınanın bende artık saglıklı dusunemıyorum ne yapacagımı bılmıyorum bı hafta kadar doktordan musade ıstedım şayet bı hafta sonra yıne aynı olursa mudahale etceklermış benım saglıgım ıcın..... rabbım yardımcım olsun ne olur dua edın kızlar lutfen[/
Dualarımız seninle canım, Allah yardımcın olsun inşallah..

gıttım tatlım oda pek saglıklı bı gebelık gorunmuyo dedı bı hafta musade ettı sayet bı hafta sonra sonuc aynı olursa almak zorundayız dedı
Canım ya ezan okunuyor dua ettim inşallah bebeğin sağlıcakla sana tutunur ve buyur

Yoğun calistigim icin giremiyorum fazla.
Yeni gelen tatli anneler hosgelmisler
Kürtaj olanlara düşük yapanlara cok gecmis olsun Allah enbyakin zamanda yeniden nasip etsin.8 ve 10.haftalar cok kritik.
Bende iki gündür evham yaptim bebegi goresim var ne durumda acaba.16sinda randevumuz cok var daha zaman gecmiyor

Benim vücudum kesin çatlar benim de aklımda bugün bu mesele döndü dolaştı ne alayım ne süreyim Nasıl yapayım diye. Kızlar bu ürünlerden hangileri hangi uygulama şeklinde daha yüksek verim sağlar. Bol su içmeye çalışıyorum.
Sivilcelerim türemeye başladı çöm afedersiniz tüylerim sert sert uzamaya başladı.
aç kalınca hafif hafif mide bulantılarım da oluyor. Sert tuzlu peynir ile idare ediyorum.
En az iki litre su içmemiz gereyormuş canım benimde sivilceler inanılmaz türedi ve vücudumda hiç görmediğim isilikler çıktı onun için sebamed sabun aldım bugün alkol ve parabende içermediğinden inşallah faydasını görürüm

Canım ya ezan okunuyor dua ettim inşallah bebeğin sağlıcakla sana tutunur ve buyur
Canim benim Rabbim bin kere razi olsun senden sende tez zaman Bebisi ni kucağına alırsın inşallah sizin Dualarınız benimle olduğu sürece Rabbim bana en kisa zamanda Bebisi basıp eder buna inanıyorum beni tanımadan dua ediyorsunuz benim için daha mutlu ne olabilir ki Rabbim e emanet olun canlar

İnşallah her seye endişe eder oldum sevindim işi bilen birinin böyle düşünmesine teşekkür ederim:)
8 ve 9 haftaya kadar yolu var hiç korkma. Yolk demek zaten bebeğin kalp atışlarını ve bebeğin gelişiminin iyi olduğunu gösterir boşa korkutmuş seni. İnşallah hayırlısı olur iyi haberlerini bekliyorum.

8 ve 9 haftaya kadar yolu var hiç korkma. Yolk demek zaten bebeğin kalp atışlarını ve bebeğin gelişiminin iyi olduğunu gösterir boşa korkutmuş seni. İnşallah hayırlısı olur iyi haberlerini bekliyorum.
İnşallah daha önce iki düşüğüm olduğu için baya stresliyim ama çok sevindim söylediklerine strese girmeyeceğim bebeğimi de strese sok ayacağım haftaya da güzel haberlerle geleceğim çok mutlu oldum :)

Merhaba Kizlar.okullar basladi yogunluk başladı bende cok giremiyorum.uzucu haberleri bende okudum.insallah allahim aratmaz en kisa zamanda tekrar guzel haberlerini aliriz allahim sabir versin.bizde durum ayni şişkinlik devam progestana devam ediyorum onun etkiside olabilir.haftaya kontrolüm var kanama alanima bakılacak insallah bitmistir.guzel haberlerde bulusmak dilegiyle.....

Canim bitkisel yaglari evdeyken suruyordu arkadasim tum vucuduna surdugu icin kiyafetleri leke olmasin diye. Bir de lierac kullaniyordu onu gunduz suruyordu disari cikarken. Yani tamamen senle ilgili bende yaglari evdeyken kullanirim
Sağol kuzum lierac alırım ben de o Zaman. Ben şimdiden başlarım.

X