2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimde nisan sonu olucak ins keseyi gördük kese boyutu iyi yerlesmede guzel dedi ama bebisimi goremedi anlamadim hic bisey cuma günü tekrar gidicem

Gunaydin kizlar. Bugun kontrolum var cok heyecanliyim. Rabbim kimsebin kucaginu bos birakmasin. Dualarinizi bekliyorum bebisim saglikli olsun kizlar :)
günaydın arkadaşım benimde öğlen kontrolüm daha önce bir kaybım olduğu için çok stresle gidiyorum.. inşallah sağlıklıdır bebişler

@Kilim ve tohum meme ucu içinde ayrı krem kullanıyolar lansinoh lanolin öneriyolar ama bazılarında hiçbi işe yaramıyomuş.hatta hiç bi krem bi işe yaramıyomuş
Valla bende işe yaramadı canım ucundan parça koptu resmen kanlı emzirdim hastanede hemşireler gelmişti o gogsunu bikal gün emzirme demişlerdi hatta bebek kan yuttu diye tuvaleti simsiyah gelmişti.topictennokumuştum tahinin üzerindeki yağ çok iyi geliyormuş hastaneye istedim getirdiler bana iyi geldi.gunde bikaç kez onu suruyodum sadece yağı ama tahin değil

Çok korkunç bişeymiş yaa ,tecrübelerinizden yararlanıyoruz iyi ki ,aklımızda olsun

çok fena olmuş.başıma gelirse aklımda bulundurcam canım.emzirme pozisyonu da önemli sanırım bebeği memeye iyice yanaştırmak gerekiyo

Gunaydin kizlar. Bugun kontrolum var cok heyecanliyim. Rabbim kimsebin kucaginu bos birakmasin. Dualarinizi bekliyorum bebisim saglikli olsun kizlar :)

günaydın arkadaşım benimde öğlen kontrolüm daha önce bir kaybım olduğu için çok stresle gidiyorum.. inşallah sağlıklıdır bebişler

Güzel haberlerinizi bekliyoruz

merabalar güzel anneler
doktordan geliyorum.. çok şükr kalp atışlarını duydum bende , dakikada 152 atıyormuş maşallah :) darısı henüz kalp atışını duyamayan diğer annelere inşallah.. bebeğim güzel yere tutunmuş hamdolsun .. sata göre 7+3 olsam da ultrasonda 6+6 görünüyormuş olsun dedi doktr bu zamanla değişirmiş ..Rabbim hayırlısını versin.. ilk hamileliğimde mide bulantısından hastanelk olup 5 günde 25 serum yemiştm . ama bu hamileliğimde hamdolsun göğüs hassasiyetmden başka hçbir belirtim yok. size de rahat , kolay ve güzel hamilelikler diliyorumm :) Rabbim hepimize sağlıklı bir şeklde ve hayırla kucağımıza almayı da nasipe etsin

bende genelde kese sağ taraftaysa erkek diyorlar diye biliyorum :)

kese sagdaysa erkek soldaysa kiz benimki ortalarda ama saga yakin ama ne cikacak 3 ayda gorcezz yada kalp atışı hizini daha ogrenemedkm ordanda belli oluyo 120 140 arasi erkek 140 160 arasi ki yani coksa kiz

Göğüs yarasi cok kotuu malesef ilk bebegimde lansinoh bana iyi gelmisti bebegim fazla emmemisti ne yazikki bu kez emzirebilirsem tahini de denerim umarim bize de iyi gelir. Hanimlar birde aklima bisey geldi benim sütüm 2 3 gun icinde gelmisti basta hastanede siringa ile mama verdirmislerdi. Sütün hemen gelmesi icin bi oneriniz fikriniz varmiii ???

Benim haftamda olupta doktora giden varmiii? Kalp atislari hangi haftada duyulmaya basliyodu. Ben henuz doktora gitmedim hem bebegi hem kalp atisini ayni anda gormek istedim ilk gebeligimde 8.haftamda gorunmustu o yuzden beklemeyi tercih ettim ama bayram gelmeden randevu alip gorunmeyi dusunuyorum

ortada ama sanki sola yakın ama hayirlisi olsun insallah

Hayırlısı olsun tabi canım :)

rahim kesen vanim

Teşekkürler canım :) normal mi peki sence

Canım bdt miz aynı ben cuma günü gidecem kalp atışını duymaya doktor duyarız dedi tabi inşallah duyarız :)

Benim de 27nisan tahmini doğum tarihim geçen hafta perşembe kese göründü bu hafta yani 8eylülde de kalp atışı için çağırdı inşallah duyarım yoksa bayram geçmez bana bir de çok gecikmeden dr görünmeni tavsiye ederim benim rahimde kanama alanı gördü hiç leke ol adıgı halde rahimde varmış ilaç verdi düşük riskine kafşı bi muayene olmakta fayda var bayram 9 gün çünkü uzun bi süre

Özel muaynehaneye gidiyorm doktr tahlil yazdı bana . O istediği tahlillerle araştrma hastanelernde herhangi bir doktra gitsem araştrmadaki doktr kızar mı acaba ? Hani muayne olduğn yerde yaptr der mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…