Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Geçmeyen kasık ve bel ağrım ver bide bebek sanki vajinama vuruyor gibi kıvrandırıyor 🥹 doğum mu geliyor acaba ? Ya bilen var mı ?
Canım ben de tam benzer bir şey yazıyordum. Kasiklarim agriyor adet sancisi gibi biraz. dün de aynı sekilde ağrı olmustu. Ama seninki gibi sürekli değil benim. Tecrübeli arkadaşlar aydınlatsın bizi😀

Geçmeyen kasık ve bel ağrım ver bide bebek sanki vajinama vuruyor gibi kıvrandırıyor 🥹 doğum mu geliyor acaba ? Ya bilen var mı ?
O vajinaya baskı gece özellikle yatarken çok oluyor onu sordum ama o doğum başlatan bişi değil dedi doktorum ya bende belki dedim bi ümit 😅 senin kontrol ne zaman

Özellikle doğum yapan kızlar size bir sorum olacak:
Ben bu cuma şehir dışına gitmem lazım. Cuma günü sat'a göre 37+1 oluyoruz. Ölçümlere göre 38+1. Hafta sonu şehir dışında olacağım için orda doğururum diye de endişeliyim. Siz doğum olmadan birkaç gün önce neler hissettiniz? Herhangi bir belirti falan hatırlıyor musunuz?
Bu çok kişisel bir durum. Herkesin belirtileri farklı her ihtimale karşı yanına hastane çantanı al. Oldukça sakin ol akışa birak her şey olacağına varır. Ben de şehir dışına çıkmıştım, bebeğim gelmedi hatta sancılarım da vardı. İyi yolculuklar dilerim

Çok teşekkürler bilgilendirme için. İnşallah sağlıkla kavuşurum bebeğime 🥹 Allah analı babalı büyütsün sizin bebişi de inşallah🌸
Merhaba sizin birkaç yazınıza denk geldim sezeryan olacaksınız ve endişelisiniz doğal olarak bende 26 eylülde seseruan oldum ve ben en çok ameliyat anından korkuyordum ya hissedersem diye ama inanın öyle bir şeyin imkanı yok hiçbir his olmuyor iğne deseniz kan aldırma acısı ile aynı bacaklarınızda bir sıcaklık oluyor ve hissetmiyorsunuz sonrasında ağrı kesiciler veriliyor illaki ağrılar oluyor ama bol bol yürüyün acısada yürüyün ben çok çok yürüdüm o gece ve çok hızlı toparladım. İlk gece gaz sancıları olabiliyor bunun için yanınıza kimyon ve rezene alabilirsiniz ben o gece içmiştim muhakkak ayakları sıcak tutmak da lazım ki gaz rahat çıksın gaz çıkması çok önemli çünkü. Bende çok tedirgindim son günler uykularım kaçıyordu hep ameliyat anından korkuyordum çok şükğr tedirgin olduğum kadar bir şey yokmuş 🥰 inşallah herkes sağ salim kucağına alsın bebişlerini

X