2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
canım benim kesem 8 milimdi 4buçuk haftalıkken gittiğimde kenarda 8cm yazıyodu.som gittiğimde bebek 5 mm dedi kenarda 5 cm yazıyodu.senin kesen içinde doktor söylemiştir belki 16 milimdir muhtemelen

Belki de ben anlamadım heycandan :)
İyi mi peki sence 16 mm ise

Canım beni listeden çıkarırmısın bugün düşük yaptım malesef

Canım geçmiş olsun

Canım ben de bikaç gündür karnımin çıkmaya başladığını farkediyorum ama 2.regl dönemim geldiği için diye düşünüyorum. Benim bünye yıllardır düzenli regl e alışık ilk hamileliğim olduğu için vücut ilk defa adet görmuyo heralde ondan şiştim ben

Benim vücudum kesin çatlar benim de aklımda bugün bu mesele döndü dolaştı ne alayım ne süreyim Nasıl yapayım diye. Kızlar bu ürünlerden hangileri hangi uygulama şeklinde daha yüksek verim sağlar. Bol su içmeye çalışıyorum.
Sivilcelerim türemeye başladı çöm afedersiniz tüylerim sert sert uzamaya başladı.
aç kalınca hafif hafif mide bulantılarım da oluyor. Sert tuzlu peynir ile idare ediyorum.

Gaz sebebiyle ve regl dönemlerinde şişlik olabilir canım. Ben biraz paranoyakça olacak ama hemen her sabah tartılıyorum. Kilomda değişiklik yok hoş zaten değişmemesi de gerekiyor benim kilom çok çok çok yüksek

Canim bitkisel yaglari evdeyken suruyordu arkadasim tum vucuduna surdugu icin kiyafetleri leke olmasin diye. Bir de lierac kullaniyordu onu gunduz suruyordu disari cikarken. Yani tamamen senle ilgili bende yaglari evdeyken kullanirim

Kızlar bugün çok üzücü haberler geldi burdan kendim için sevinsemde onlar için çok üzüldüm.Allah hepimize hayırlısını versin takdir onun başkada soylicek bişey yok sanırım.

Vücudun kilo almaya ve catlamaya meyilliyse naparsak yapalım çatlıyo ama kremleri kullanıp en aza indirmek lazım .oyuzden fazla dert etme canım ben bikaç çeşit karışım yağ suruyodum akşamları sabahlarıda lierac almıştım ona rağmen hafif var catlaklarım oda ilk doğumumun hediyesi napalım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…