2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Aynen canım bende öyle işte doktorla herşeyi konuşayım doktor süresini bana ayırsın yani istiyorum yani. İlk gittiğim doktor çok ilgisiz ve suratsızdı hiç sevmedim hiç bişe de anlatmadı verdiğim paraya bile yazık yani. Ama bu doktordan çok memnun kaldım canım seni karşısına alıyo uzun uzun anlatıyo herşeyi aöylüyo sürekli seninle iletişim halinde her msjıma dönüş yapıyo ve konuşurken hep beni rahatlattı. Diğer doktorun söylediklerini söyledim ya olur mu hiç öyle şeyler falan dedi söylediklerinin hepsi saçmalıkmş yani boşa insanları telaşlandırıyolar. Yani eğer ulaşım sıkıntın olmazsa tavsiye ederim gittiğim doktoru.

canım ismi neydi doktorun? yıldız hanım mı yoksa?

Canım bana yazsana hastane adı ve doktorun adını. Ben de ilgilenilmek isyioru. Yani süresini bana sonuna kadar kullansın istiyorum. Bu gittiğim doktor cok hızlı konuşuyor. Anlatıyor ama hızlı hızlı diğer hastalara yetişebilmek için sanki beni baştan sağıyo gibime geldi

arkadaşlar şu anda çok korkuyorum bilen varsa bi yardım edin lütfen. cmv igg test sonucu 68,2 çıktı yani pozitif.
cmv igm 0,194 yani negatif.

igg eskiden geçirilmiş olanlar diye biliyordum ama internette çok kötü şeyler okudum

Aynen aynen hastanedekiler resmen baştan savıyor ya yazıyorum hemen canım

İgg o hastalığa bağışıklığın var anlamına geliyo. Ben de kızamık gecirdim sarılık grcirdim hepsi cıktı igg de. Yani kprkulcak bişey yok canım. Negatif olanlarsa şimdi hastalığın yok anlamına geliyor

ben de öyle düşünmüştüm ama forumda korkunç şeyler yazılmış doktora msj attım bekliyorum inşaallah iyi birşey söyler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…