2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
selam kızlar benimde doğumum 1 nisan olarak gözüküyor. olmaz diye düşünürken mucizem geldi. benimde düşük tehlikem olduğu için kan sulandırıcı iğne ve progestan kullanıyorum.
çok şükür bebişi gördük kalp atışını duyduk. sonraki randevu 10 eylülde kısmetse :nazar::nazar:
Çok sevindim senin adına canım inşallah sağlıkla alırsın kucagina

Kızlar yaa kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum kolumu kaldıracak gücüm yok sürekli uzanır vaziyette durmak istiyorum normalde de hiç halimden şikayet etmem ve yerimde durmam sizde nasıl durumlar
Ben hamileliğin başından beri deli gibi halsizim yorgunum.ama uyuyamıyorumda.umuyorum üç aydan sonra düzeliriz.perşembe okulda başlıyor yandım artık.
Kızlar 2 gündür hapşırıyorum klima carptı beni evde. Grip yada nezle gibi bişe oldum burnum akıyor :KK43: bugun istiharat ediyorum. Annem geldi yanıma yemekler yaptı evi temizledi. O kadar cok hapşırdım ki kasıklarım battı hep. Çok korkuyorum bazen ağrı saplanıyo. Hiç saplanmazdı 2 haftadır. Moralim bozuldu. Akşam eşim gelince nöbetci kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum. :KK43:
Hamilelik boyunca hastalık kaçınılmaz oluyor.geçmiş olsun.hamilelikte grip aşısı yapılıyor mu acaba?yapılıyorsa iyi olur aslında çünkü hamileliğimizin geri kalanı sonbahar ve kış aylarında geçecek.

Kizlar bugiun midem bulanmiyor. Acaba bir sey mi oldu diye dusunmekten cok yoruldum :KK43:
Ben bu mide bulantısı olayının bebeği kaybetmeyle kesinlikle alakalı olduğunu düşünmüyorum.senin miden betahcgb yüzünden bulanıyor.allah korusun bebeğini kaybetsen bile değerlerinin sıfırlanması en az bir ayını alır.bence hiç takılma belirilere.benim kızımda ilk bir kaç hafta sabah bulantılarım oldu ve birden kesildi.bunda hiç midem bulanmıyor.halsizlik ve tansiyon hariç başka hiçbir belirtim yok.

Ben bu mide bulantısı olayının bebeği kaybetmeyle kesinlikle alakalı olduğunu düşünmüyorum.senin miden betahcgb yüzünden bulanıyor.allah korusun bebeğini kaybetsen bile değerlerinin sıfırlanması en az bir ayını alır.bence hiç takılma belirilere.benim kızımda ilk bir kaç hafta sabah bulantılarım oldu ve birden kesildi.bunda hiç midem bulanmıyor.halsizlik ve tansiyon hariç başka hiçbir belirtim yok.
İnsallah oyledir canim. Su gunler gecse de bebislerimize kavussak ya. Ancak o zaman rahatlariz

Kızlar eşim geliyor beni medipole götürcek. Benden kahverengi leke geldi kanama gibi. Bende kan uyuşmazlığı olduğu için iğne vurcaklar. Bilmiyorum içerde neler oluyor ama bana dua edin

Kızlar eşim geliyor beni medipole götürcek. Benden kahverengi leke geldi kanama gibi. Bende kan uyuşmazlığı olduğu için iğne vurcaklar. Bilmiyorum içerde neler oluyor ama bana dua edin
Canim korkma birsey yoktur inşallah Allah yardimciniz olsun iyi olur inşallah .

Endişe etme canım.kahverengi lekeyi önemsemiyor doktorlar.bişey yoktur.iyi haberlerle gelirsin inşallah.

Kızlar 2 gündür hapşırıyorum klima carptı beni evde. Grip yada nezle gibi bişe oldum burnum akıyor :KK43: bugun istiharat ediyorum. Annem geldi yanıma yemekler yaptı evi temizledi. O kadar cok hapşırdım ki kasıklarım battı hep. Çok korkuyorum bazen ağrı saplanıyo. Hiç saplanmazdı 2 haftadır. Moralim bozuldu. Akşam eşim gelince nöbetci kadın doğuma gitmeyi düşünüyorum. :KK43:
Can'ım yaa çook geçmiş olsun. Ben de yaklaşık 2 haftadır gribim. Hapşırma., şiddetli öksürme,burnumu temizleme Zaman'larında hep karnımı tutuyorum ben de ve korkuyorum her seferinde. Bir de gribe faydalı ne varsa tiksindim; limon soğan sarımsak çorba pekmez :KK1::hasta:Sen yiyebiliyorsan bunları ye bol bol bir de bol su cnm...Bir de ben hapşırırken dik durmuyorum. Bükülüyorum mutlaka bacaklını bedenime yaklaştırarak ve oturarak hapşırıyorum cnm. Ağrı daha az oluyor

Doğuncada uykuda bile nefesini dinlersin artık:KK48:annelik çok güzel ama çok zor bir duygu.psikopat gibi oluyorsun.
Aynen oylr canim. Bulantim gecince dusunuyorsam dogunca da bulurum bi seyler :)
Canim guzel haberlerle gelirsin insallah. Stres yapma bebegini uzme her sey iui olcak insallah
Canim hergün ayrı bi farklılık olabilir . Bence bulantı olmadığı için Sevin . Benimde dün vardı bugün şükür yok :)
Evet ya ben de seviniyorum gercekten bulantim yok cok sukur. Insallah sorun yoktur. Ama cok rahatladim cevaplarinizdan dolayi kizlarrrr :*

Icini ferah tutu canim.hic birsey olmaz Allahin izniyle.burda çoğu kiside oldu kanama.bende de kahverengi lekelenme oldu.dualarimiz seninle.gelince yaz bizi meraklandirma

X