2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ben de az çalışanlardanım, 75 mg euthoryx kullanıyorum.

Anneler çekiyor Nazi ama kayinvalide sağolsun nasılsın bile demiyor . Eşim de yanımda değil olsa bile anlamaz ki derdimi abartiyosun der

Anneler çekiyor Nazi ama kayinvalide sağolsun nasılsın bile demiyor . Eşim de yanımda değil olsa bile anlamaz ki derdimi abartiyosun der
benim de gebe olduğum 2 haftadır biliniyo, kayınvalidem bugün arayıp tebrik etti ki cumartesi günü beraberdik! o da eşim arıza yapmış o yüzden aradı :) aman boşver kayınvalideler az ötede dursun zaten :)

Benim ilk cocugumda sikinti cikti ikili testte sonra bikac kez daha yaptirdim ayni testi baska yerlerde sonra birsey olmadigi goruldu.sikinti yasasamda bu cocugumda yine yaptircam bu testleri insan iyimi kotumu bilmek istiyor

Benim ilk cocugumda sikinti cikti ikili testte sonra bikac kez daha yaptirdim ayni testi baska yerlerde sonra birsey olmadigi goruldu.sikinti yasasamda bu cocugumda yine yaptircam bu testleri insan iyimi kotumu bilmek istiyor
bir de doğunca sıkıntı olduğunu öğrenmekten daha kötü bir şey olamaz herhalde, bence de yaptırılmalı bu tür testlerin tümü.

selam kızlar benimde doğumum 1 nisan olarak gözüküyor. olmaz diye düşünürken mucizem geldi. benimde düşük tehlikem olduğu için kan sulandırıcı iğne ve progestan kullanıyorum.
çok şükür bebişi gördük kalp atışını duyduk. sonraki randevu 10 eylülde kısmetse

Ben ikili yaptırcam kritik çıkarsa hemen nifty test yaptırıcam. Nifty daha kapsamlı ve %99 doğruluk payı var. Detaylı usg yede ibrahim bildiriciye gitmeyi düşünüyorum maslak acıbademde. Bu konuda İstanbulda en iyisi oymuş

Benimde bir sonraki randevum 8 eylülde

Nifty bende düşünüyorum. Doktorum da ibrahim bey. Detaylıda üstüne yok çok ilgili bi doktor zaten. Nifty uygun görürse yaptırıcam yok derse yaptırmam

Nifty bende düşünüyorum. Doktorum da ibrahim bey. Detaylıda üstüne yok çok ilgili bi doktor zaten. Nifty uygun görürse yaptırıcam yok derse yaptırmam
Nifty testi 10. haftadan itibaren yaptırabiliyormuşuz sanırım. Şu anda çoğu doktor tavsiye ediyor zaten. İbrahim beye benim 2-3 arkadaşım gitti ve memnun kaldılar. Bir de çok fazla duydum ismini detaylı usg de tek diyolar. Senin doktorumuş şanslısın :)

Bende yeni geçtim canım 2 kere gittim daha devam edicem inşallah. İşinde çok iyiymiş bende memnunum şu an. Hayırlısıyla bi doğursaydık

Kızlar yaa kendimi çok yorgun ve halsiz hissediyorum kolumu kaldıracak gücüm yok sürekli uzanır vaziyette durmak istiyorum normalde de hiç halimden şikayet etmem ve yerimde durmam sizde nasıl durumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…