2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
aynennn :) haftasonu limon almayı unutmuş diye zarıl zarıl ağladım :)

İstanbul Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz bayan doktor var mı?

Ben medipolde fulya hanıma gittim ama hiç memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmiyorum medipolde elif hanım ve nagihan hanım iyi die duydum ama çok yoğunlarmış . Bende medipolden vazgeçtim bahçelievlerde özel bi doktora gidiyorum . Hastane doktorlarına güvenmiyorum artık.

Canım cok sevindim maşallah ne güzel :)) benimkide geç döllenme ama benimkinde 5 günlük bi fark var. Bende kalp atışlarını duydum dakika 192 dedi :) ve sol kesede galiba benimki de kız :)))) yani buradaki teorilere göre öyle inşallah öyledir :) doktora kalp atış hızı kaç die sordum söyledi aslında atış hızının bizim için bi önemi yok o yüzden söylemiyoruz dedi ama cinsiyetler belli olunca önemi olup olmadıgını anlamış olucaz :) hakkımıxda hayrlsı inşallah :)

selam güzel anneler naber?? bugün doktora gittim, sekerim yüksek cikti, hep sikayetci oldugum vajinal kanamanin akinti nin nedeni bu olabilirmis.. zaten dün kaynamis dari yemistim hemen sonrasi wc gittim cok akinti gelmisti, daha hamileligin basi ne sekeri yaaa, cok canim sIKILDI

aaaa geçmiş olsun, benim şekerim yüksek değildi ama üst sınıra yakındı ondan olabilir mi ki bu kahverengi akıntılarım?

Bende kesinlikle tavsiye etmiyorum hayatın alt üst olur, mutsuz olursun. Doğum izninde kendin bakabilirsin zaten eşin sana yardımcı oluyorsa başka kimseye ihtiyacın yok bence. Benim arkadaşım ikiz çocuklarını tek başına büyüttü. İşe başlayınca da güvenilir hayırlı iyi birini bulursun inşallah maaş ile bakar..
Gerekirse maddi sıkıntı çek, evinde akşamları tek çorba iç ama huzurunu bozmaa. Ne kadar iyi olursa olsun kayınvalide ile yaşamak çok zorr.

Ben bugün doktora direkt sordum cünkü dün acil akintim hatta bi iki damla kanamam var diye gitmistim bugün doktor cok kötü bu seker cok yüksek diyet doktoruna gitceksin diyince hemen sordum vajinal akkiintim ara ara kanamam bundan mi kaynaklaniyor dedim , yükssek ihtimalle dedi, sonra dikkat ettim baslar da hic yoktu, sonra abarttim karbonhidrati ozaman basladi.. bi iki hafta saglikli beslencem akinti kanama olmasa anliycam ki sekerdden

Mrhb kizlar az once dr.da minigimin kesesini gorduk cok sukur.haftaya kalp atisi icin gidicem.kese etrafinda hafif kanama varmis progestan basladik.kan verdim.birde tahlil listesi verdi aile hekimine gidicem orada yapilacak.ozelde burada cok tutar dedi. halbuki tamamlayici grup sigortam var.neyse artik yrn aile hekimine gidicem.ilk gebeligimde eutrox kullanmistim bunda bakalim kullanacakmiyim

Saol Can'ım. Bakalım pazartesi gideceğim ben direk doktor araştırdım hastane falan araştırmadım. Bakalım gittiğimizde neler olacak heyecanlıyım :))
Merhaba hanımlar, her ne kadar anıl hocanın hastası olmasam da ne kadar iyi, guleryuzlu ve tatlı bi doktor olduğunu iyi bilirim. Yerinde bi tercih, içiniz rahat olsun :)

Hamileliğin başında daha çok sinirlilik vardı bende.şimdiyse ara ara duygusallıklar reklamlara ağlamalar daha çokta her konuda kaygı duyma başladı.hayırlısıyla bitseydi kalan 7 ayımız

Hoşgeldiniz ve çok geçmiş olsun. Bir an önce bu sıkıntılar geçer inşallah...

Hamileliğin başında daha çok sinirlilik vardı bende.şimdiyse ara ara duygusallıklar reklamlara ağlamalar daha çokta her konuda kaygı duyma başladı.hayırlısıyla bitseydi kalan 7 ayımız
O 7 ay bitene kadar bir sürü engel aşacağız. İkili testi var, detaylı ultrasonu var yok efendim şeker yüklemesi var varda var... Hayırlısıyla hepsini atlatalım inşallah.

Şimdi nereye ya da kime gidiyorsunuz? Ben Cüneyt Genç'i tercih ettim, çok ilgili ve konusuna acaip hakim bi doktor, yanından hep kelebek gibi çıkıyorum :) doğumu da tobb'da yapacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…