2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Ben süt ve yumurtadan tamamen soğudum hiç yiyemiyorum kızlar . Tuzlu daha çok seviyorum tatlıdanda biraz kesildim

Ay iyiki sormamisim :))) ama ben internetten okumuştum konu komşudan duymadım ki :) hamileyken yatis şekilleri diye araştırmistim neyse zaten ben nasıl rahat ediyorsam öyle yatıyorum simdilik bi de daha çok sağa doğru yatarım. Ama ilerleyen zamanlarda karın iyice sisince bacak arasına yastık koymak baya rahatlatıyor sanki ağırlığını alıyor gibi oluyor

Canım idrarda koku var ben de bu kontrolde söyleyeceğim doktora akıntım var benimde.

Canım idrarda koku var ben de bu kontrolde söyleyeceğim doktora akıntım var benimde.
Benim gebelikten önce de akintim vardi hemde baya fazla oluyordu bende pko var galiba ondan oluyordu diye düşünüyorum şimdi yine var azaldı ama devam ediyor artık hayatımın bir parçası oldu malesef

Yüzüstü yatmayı hiç sevmeyen ben , aksi gibi bu ara hep yüz üstü yatayım istiyorum , ama buna ne bulantım izin veriyor ne de karnım

Bende bende hep yüz üstü yatarım ama Bi sakıncası yok sanırım :) rahatsız olana kadar sorun olmaz diye düşünüyorum :) ama ne kadar doğru tartışılır
bebegin gelisimi acisindan en sagliklisi solunuza yatmaniz. ama ben de yuz ustu uyuyabiliyorum ve karnim sisene kadar da bunun tadini cikarmayi dusunuyorum. cunku son aylar en cok bunun ozlemini duymustum

Yumurta yiyebiliyor musunuz kızlar , çok severdim nefret ettimm , yumurta peynir yok hayatımda
Ki yumurta bu dönemde çok faydalı ama yok yiyemiyorum. Süt ayran yoğurt onlar da az yiyebiliyorum
muz da yiyin bence gunde bi tane ben yumurtayi da severim
valla benim drum son aylarda ozellikle soyledi soluna yat diye. bu drlar da turlu turlu ayol

sg26 canım aklım sende kaldı yat dinlen bakalım inşallah bu süreç çok kısa sürer ve hemen geçer. Yat dinlen de rahat büyüsün meleğin.

Canım bulantıların halen devam mı ya ah bu yaramaz ne çektirdi sana.​
Hem de öyle böyle değil , çıkarmamak için boğuşuyorum , şimdi ise geceye döndü bulantı , geceleri çok yoğunlaşıyor , az önce kaşındım yemek ısıttım kendime bir iki kaşık aldım şuan çok fenalardayımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…