2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Slm kizlar doktora gittik kesemide gorduk bebisimin kalp atisinida duyduk bebegim sag kesemdeydi aranizda boyle gidip bebeginizin ne tarafta oldugunu bilen varmi buyukler bana dediki sagda erkektir solda kizdir boyle bi duymuslugunuz dogrulugu varmidir?? Aklimda deli sorular herseyin hayirlisi

Ben henüz görmedim ama sol tarafımda hissediyorum çünkü ağrım hep sol tarafımda

Kızlar dr à sormayı unuttum son gittigimde. Ben yüz üstü yatmadan uyuyamiyorum. Şu an önlem almak için erken değil mı ☺☺
Zaten zor yatıyorum goguslerimden ☺
Yatanlar vardı cnm , ama ben yatmıyorum , istesem de yatamam karnım taş gibi
Bu göğüsler ne olacak hakikaten yaa çok acıyorlar ve şiştilerr , şimdiden böyleyse yandık

Canım bende şu içmemde çok etkili oldu sana da söyleyeyim. Ben suyu pipetle içiyorum Bi bakmışım bitirmişim nasıl anlamıuorjm bile
Ben de pipetle içmeye çalışıyorum cnm ama yok inmiyor aşağı , ben banyo yaparken bile zorlanıyorum o kadar tiksindim sudan , ama bunda bulantılarımın çok etkisi var

Ben de pipetle içmeye çalışıyorum cnm ama yok inmiyor aşağı , ben banyo yaparken bile zorlanıyorum o kadar tiksindim sudan , ama bunda bulantılarımın çok etkisi var
Ay canım zor ya su ki önemli olan bir şey. Görmeden iç kapalı bir kutunun içinde mesela. Ama tadından huylanıyorsan ona yapılacak ne bar ki

Yumurta yiyebiliyor musunuz kızlar , çok severdim nefret ettimm , yumurta peynir yok hayatımda
Ki yumurta bu dönemde çok faydalı ama yok yiyemiyorum. Süt ayran yoğurt onlar da az yiyebiliyorum

Yok cnm hissetmiyorumm ama yerini anlayabiliyor insan , ileriki haftalarda farkedeceksin , gerçi vücut yapısıyla da alakalı.
Benim karnım şişti mesela ve sertleşti çok

Yaaa heycanlandım :) inşallah inşallah :)

Ya ben daha görmedim bilmiyorum

Ben henüz görmedim ama sol tarafımda hissediyorum çünkü ağrım hep sol tarafımda

Yaaa benimde hep sol tarafım ağrıyooooo

Yumurta yiyebiliyor musunuz kızlar , çok severdim nefret ettimm , yumurta peynir yok hayatımda
Ki yumurta bu dönemde çok faydalı ama yok yiyemiyorum. Süt ayran yoğurt onlar da az yiyebiliyorum
Çok şükür ben hep severek tüketirim :)
Sütü kakolu içmeye çalış belki öyle içebilirsin

Kızlar dr à sormayı unuttum son gittigimde. Ben yüz üstü yatmadan uyuyamiyorum. Şu an önlem almak için erken değil mı ☺☺
Zaten zor yatıyorum goguslerimden ☺
Bende aynen yüzüstü yatıyorum birde dizimin birini de karnıma doğru çekiyorum yoksa uyuyamam ben de sorayım bari doktora hatirlattigin iyi oldu cnm Sağol :)) henüz belirginlesmedi Karnım o yüzden yok gibi hissettigimden sanırım rahat yatıyorum ama sol tarafa dogru yatmanin daha iyi olduğunu okumuştum çünkü bebeği besleyen damarlar sağdan geçermis

Merhaba hosgeldin cnm hayırlı olsun evet büyükler öyle soyluyor benim anneannem bana kız istiyosan ilişkiden sonra sola erkek istiyorsan sağa doğru yat demişligi bile vardir :) doğru çıkıyor diyen çok insan da var ama tabi yüzde yüz degil

Benim dr dalga geçti ya o konuyla.
Geçen bir gebe geldi dedi. Uyuyamıyormus. Neden uyuyamıyorsun diye sormuş. Kadın da sol tarafıma yatıyorum hep demiş. Neden demiş. Komşum öyle dedi. Bebek için çok iyi olurmuş sol tarafa yatmak.

Dr çok gülmüş :) komşulardan eşten dosttan uzak durun bunlar efsane dedi. Siz bir yolculuğa çıktınız, pilotunuz da dr lar, başkalarının ne söylediğine inanmayın dedi.

Biraz rahat dr, hoş bende rahat istemiştim... yuksege uzanma diyorlar dedim. Dilediğin gibi hareket et yalnızca agir kaldırma ağır iş yapma dedi. Onlar efsane dedi. Ama çoğu kişiye dr yükseğe uzanma diyormuş. Anlamadim ben valla ☺☺

Resmen bebeğin olduğu yer sızlıyor , zonkluyor yaa , varlığını belli ediyor yaramaz
Yemek değil de su içemiyorum ben sudan tiksindimm nolcak böyle bilemiyorum
Kurudu yavrum susuzluktan

Su önemli canım nasil yapsan ki? Az birseyler yediginde o zaman ic suyunu.acken bazen mide bulandirici oluyor su icmek

Ben hemen hemen her gun yiyorum yumurta.ayyy ben hic birseyden tiksinmedim ya.dun gece dolu bulasik makinesinin kokusu rahatsiz etti bulandirdi midemi o kadar.masallah bana

Ben hemen hemen her gun yiyorum yumurta.ayyy ben hic birseyden tiksinmedim ya.dun gece dolu bulasik makinesinin kokusu rahatsiz etti bulandirdi midemi o kadar.masallah bana
Çok şanslısın canmm vallahi maşallah
Ben çamaşır sererken bile kusacak gibi oluyorum , burnuma pamuklar tıkayıp seriyorum , herşey ama herşey berbat kokuyor , annem bile ben senin gibi hamile görmedim diyor , keyfimden böyleyim sankii ne yapayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…