2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Merhaba hosgeldin cnm hayırlı olsun evet büyükler öyle soyluyor benim anneannem bana kız istiyosan ilişkiden sonra sola erkek istiyorsan sağa doğru yat demişligi bile vardir :) doğru çıkıyor diyen çok insan da var ama tabi yüzde yüz degil
Tsk ederim canim ben hep sag kolumun ustune uyurum dogru olabilir iliskiden sonra sagda uyudum hep simdi sen soyleyince esimle gulustuk esim erkek istiyor icten ice hayirlisi herseyden once

Canım maşallah acaba benimki de iki gün sonra o kadar yükselir mi. Aslında değer 1000 olunca kese alttan görünüyor diyorlar
Sennki de düzenli yükselir canım benmki veya başkasınınkyle kıyaslama yapma sakın çnkü değerler herkeste farklı bir şeklde yükseliyor :) hissediyorum seninki de düzenli yükselicek :)

Yumurta yiyebiliyor musunuz kızlar , çok severdim nefret ettimm , yumurta peynir yok hayatımda :KK43:
Ki yumurta bu dönemde çok faydalı ama yok yiyemiyorum. Süt ayran yoğurt onlar da az yiyebiliyorum
Ayy ben ben ya yumurtdan tiksiniyorm hiç yiyemiyorm ilk hamileliğimin başında günde iki iki yiyordm snra bi tiksindim şuan yne yiyemiyom . Yumurtanın yerini tutan besin var mı acaba ? :)

Cnm hangi vitaminleri kullanıyorsun bem folik asit içiyordum doktor bir de elevit yazdı multivitamin onu içiyorum

Benim 2. tüp bebek olduğu icin (ayriyetten 1 tane de iptal olan var) neredeyse 2 yildir düzenli vitamin kullaniyorum.sadece arada bir kac ay birakmisimdir.solgar omega 3 decavit devit3 benexol.keseyi görünce devit 3 ve benexolü biraktim.omega 3 decavit devam.doktorum bana da elevit vermisti ama ben iceriginden dolayi decavit kullaniyorum.bir de kan sulandirici hap kullaniyorum ignesi dışında ve progesteron jeli

Hem de öyle böyle değil , çıkarmamak için boğuşuyorum , şimdi ise geceye döndü bulantı , geceleri çok yoğunlaşıyor , az önce kaşındım yemek ısıttım kendime bir iki kaşık aldım şuan çok fenalardayımm o_Oo_O
Allah yardımcın olsun senin halin çok zor inşallah bulantıların bitikten sonra rahat bir süreç geçirirsin canım rahat bir doğum yaparsın uslu uykulu mama seven bir bebeğin olur. İyi gelen yiyecekleri tespit edip geceleri erken yatmaya çalış canım.

Allah yardımcın olsun senin halin çok zor inşallah bulantıların bitikten sonra rahat bir süreç geçirirsin canım rahat bir doğum yaparsın uslu uykulu mama seven bir bebeğin olur. İyi gelen yiyecekleri tespit edip geceleri erken yatmaya çalış canım.
Gece 5 - 6 oluyor ben artık baygınlık geçirerek uyuyakalıyorum düşün sabaha karşı , yok yani bu bulantının çözümü

Kızlar dr à sormayı unuttum son gittigimde. Ben yüz üstü yatmadan uyuyamiyorum. Şu an önlem almak için erken değil mı ☺☺
Zaten zor yatıyorum goguslerimden ☺
Aynen canım hala yüzüstü yatıyorum geceleri goguslerim sızlasada oyle uyuyabiliyorum bitek. Gobegimde çıkmadı daha fazla vicdan yapmıyorum biriki hafta daha gideri var heralde

Yumurta yiyebiliyor musunuz kızlar , çok severdim nefret ettimm , yumurta peynir yok hayatımda :KK43:
Ki yumurta bu dönemde çok faydalı ama yok yiyemiyorum. Süt ayran yoğurt onlar da az yiyebiliyorum
Ben peynir çok yiyorum sut te gün aşırı içiyorum ama yumurta çok zor ama yavruş için haşlanmış iki günde bir en azında. Yemeğe çalışıyorum

Süt içebiliyorum cnm ama peynirin adına bile tahammül edemiyorumm.
Valla bazen oturup ağlıyorum bulantıma o derece :KK42:
İnşallah bir iki haftaya biter canım. Benim önceki hamileligimde çok kötüydüm çokda kilo vermiştim ama 3.ayda butun bulantılarm geçmişti bide çok neşeliydim hep bunu hatırlarım ilk aylar hariç çok güzel bi hamilelik geçirmiştim umarım sende de öyle olur

Süt hiç içmiyorum :KK43: yoğurt da önceden daha çok yerdim. Peyniri ilk öğrendiğim hafta bol bol Yedim ama o kadar.

İnşallah bir iki haftaya biter canım. Benim önceki hamileligimde çok kötüydüm çokda kilo vermiştim ama 3.ayda butun bulantılarm geçmişti bide çok neşeliydim hep bunu hatırlarım ilk aylar hariç çok güzel bi hamilelik geçirmiştim umarım sende de öyle olur
Benim de geçsin bulantılar hiç evde durmicamm , sürekli gezicem , hasret kaldım dışarıya , laptop önümde koltuğa yapıştım kaldım :olamaz:

Kızlar yarın dr beni çağırdı ya.
Sabahı zor edeceğim. İçimde kötü bir his var. Goguslerimin o dayanılmaz ağrısı gitti. Yüzüstü yattığımda canım acırdı, ama bu gece bana mısın demedi.

Ya birde anne karnında kalbi duran diye topik okudum burda. Aklimdan çıkmıyor. Çünkü yakin zamanda akrabamız yaşadı.

Çok korkuyorum. Allah im hayırlısını versin tabi de. İçim hiç rahat değil. Dua edin ne olur bana.

X