2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Korkma cnm , belirtiler arada azalıp daha da çoğalabilir , 7/24 aynı gitmez , birgün göğüsler ağrırken ertesi gün daha rahat olabiliyorlar

Canim icini ferah tut sen.birincisi benim de gogus hassasiyetim bitti once el degmiyordu cok aciyordu.adet olmuşum gibi hic biaoy kalmadi.ikincisi yuzustu yattiginda daha olk aylarda sıkıntı yok.bende maalesef hep yüzüstü yatarim.ucuncusu seni kotu etkileyecek durumlardan uzak dur.bi daha olumsuzz seyler okuma.dualarim seninle.Allahim guzel haberler almani nasip etsin insallah

Gece gece uykusuzluk basa bela.daha simdiden uyutmuyorsa bu bebos beni dogum sonrasini dusunmek istemiyorum hic.gunduz aktif olamiyorum maalesef.burda neler konuşulduğunu merak ediyorum ama gecmis sayfalari okuyamiyorun.ev isleri ve 2 cocuktan hic zaman kalmiyor.biri benim digeri komsumun cocugu.bakicilik yapiyorum

sg26 canım aklım sende kaldı yat dinlen bakalım inşallah bu süreç çok kısa sürer ve hemen geçer. Yat dinlen de rahat büyüsün meleğin.
Insallah kuzum ya teşekkür ederim desteğin için dun gece kanamam artti biraz ama smdi daha iyiyim serumlar igneler Allah in izniyle tutabildigimiz kadar tutmaya calisiyoruz minnosu.. birazdan doktor gelicek kalp atisina bakica bakalimm inşallah bisey olmamistir

benim arkadaşım 9 ay baya yoğun kanamayla doğurdu bebeğini. paçalarından akıyordu kan o derece. rabbim istedi mi bir şey olmaz inşallah. gönlünü ferah tut sen

Bizi de haberdar et canım

Canım inşallah duyarsın kalp atışlarını meleğinin... Bende hastanedeyim. Dr ameliyata girdi. Dün ve bugün kahverengi pıhtı geldi ve kasik ağrım hiç dinmiyor. Bu minnoş lar parmak kadar boyları ile korkutuyorlar bizi.

sola dogru yatmak son aylarda oluyor kızlar, sagda bebegı besleyen damarlar var onun ustune yatmayıp sola yatın dıye onerır dr lar, ama bizimkiler henüz susam tanesi kadarlar, o yuzden cok erken, hazır şimdiden nasıl istiyorsanız yatın sonradan karınlarımız buyuyunce hıc yatamıycaz :)

benim arkadaşım 9 ay baya yoğun kanamayla doğurdu bebeğini. paçalarından akıyordu kan o derece. rabbim istedi mi bir şey olmaz inşallah. gönlünü ferah tut sen
Insallah canim ya icimde kotu bi his yok ama oyle olmasini cok istediğim icin mi boyle dusunuyorum bilmiyorumm
Bizi de haberdar et canım
Doktorla görüştükten sonra hemen yazarim canimm
Kahverengi akinti korkutmasin canım ama yine tedbiri elden birakmamak da fayda var, kendini hic yorma mumkunse ayaklarini uzat. Aynen parmak kadar boylarıyla şimdiden annelerini hop oturtup hop kaldiriyolar :)

aynen valla. bırak istediğin gibi yatmayı. uyuyamıyorsun bile son aylarda. birde benim oğlum ağustos doğumlu. çok fenaydı son aylar. kaşıntılarla sürekli acildeydim

canım ilk zamanlar benimde kasıklarım karnım çok ağrıyordu şimdi 8 haftalığım geçti sayılır arada azalıp artabiliyor endişe etme

Cnm inşallah bişey yoktur sen içini ferah tut bazen belirtiler azalabiliyor farklı belirtiler çıkabiliyor ve ya belirtiler bitebiliyor bu kötüye işaret değildir ki. Kötü anıları okuma düşünme cnm hepsi öyle olacak diye birşey de yok inşallah bugün güzel haberlerle geleceksin

Aynen canım hala yüzüstü yatıyorum geceleri goguslerim sızlasada oyle uyuyabiliyorum bitek. Gobegimde çıkmadı daha fazla vicdan yapmıyorum biriki hafta daha gideri var heralde
canım bende yüzüstü uyuyabiliyorum bitek dr a sordum bir problem olmaz dedi ileri ki aylarda zaten uyuyamicaz

benım de goguslerimin agrısı azaldı, bence bebısler buyuyorlar. endıselenecek bısey yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…