2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Cnm kendini çok yorma bence ayaklarını uzat dinlen kanama olmadiktan sonra sıkıntı yok bir de arkadaşlar su az icince de kasik ağrılarının arttığını söylemişti bence de mantıkli geldi şu içmeye biraz daha dikkat et bak bakalim daha da uzun sürerse çok şiddetliyse o zaman doktoruna sor

Cok tesekkurler giyimolog :))) eveg biraz garip oldu ama olsun. Olabilir diyelim gecelim

Bu arada bu cizrlgeyi neredrn girip yapmaliyim bulsmadim da
Merhaba Ayşegül takvimi kişisel bilgilerine girerek bdt tarihinin olduğu bölüme o tarihi yazıp değişiklikleri kaydediyorsun oluyor

Ya evet bende okudum. Belkide vardır. İçeyim diyeceğim de zorla icince de midem alt üst oluyor. Ama yeterki o iyi olsun herşeye dayanırım. ☺☺☺

Herkes birilerinin beğendiği gibi olmak zorunda değil. Güzelce cevap verdim diye yazıyorsun da yazıyorsun. Tamam söyledin 1 kere bitti. Kimse kimseyi yargılama hakkına sahip değil.

Kızlar ya. Şimdi de kahverengi ufak bir pıhtı geldi. Ama kirmizi değil. Çok korkuyorum.

Dr cuma günü vajinal ultrason bakmıştı. Onunla alakalı olabilir mi acaba. Ay allah im ya. Tırnak ucu kadar kahverengi pıhtı. Varmı başına gelen. Gitmeli miyim sizce. Sabah az bir lekelenmem olmuştu. Şimdi de sadece küçücük bir parça bu.

Zaten hamilelik emzirme iş güç derken yoruluyorum şurada 2 kafa dağıtmaya çalışıyorum ama çok sinirlendim ya. Hırsımdan çocuğa da bağırdım şu an oturdum ağlıyorum
Çok sinirli ve gerginsin gerçekten ve bunu da herkese yansıtıyorsun. Bizi de germene gerek yok bence derdine ortak oluruz yardımlaşırız ama bizi germeye hakkın yok bizde hamileyiz.

ben kanama yaşadım hastanede yattım ilk gebeliğimde. Kahverengi önemli değil. Saymıyorlar kahverengiyi. Korkmana gerek yok. Daha önce kanama yaşadıysan veya içeride bir kanama olduysa onun iyileşme süreci kahverengi. Her kanama düşükle sonuçlanacak diye bir şey yok. Yatabiliyorsan yat yorma kendini. Kırmızı pembe olursa gidersin veya çok ağrı eşlik ederse

Arkadasa uzatma diyorsun ama kendin baya uzatmissin konuyu mehmetelif bunu cocuga bile yansıtmışsin yazık.bu sekilde burada saglikli bilgi paylasimi yapabilecegimizi dusunmuyorum.hayirli gebelikler sanada

Benden afedersin uzam uzam kanama gelmişti böle damar gibi , dedim rahimim sökülüyor. Ufacık tırnak ucu kadar kahverengi leke ne ki bunun yanında , tabii artarsa mutlaka Dr una danışmak en iyisi..
Dr umun dediğine göre 7. 8. haftaya kadar kanamalar lekelenmeler olabiliyormuş , bebek yerleşmeye çalıştığı için.. Stres yapmamak lazım..

canım senin kanamaların tamamen geçti dimi

Kızlar ya. Şimdi de kahverengi ufak bir pıhtı geldi. Ama kirmizi değil. Çok korkuyorum.
Can'ım yat dinlen, sadece tuvalet için kalk hatta bence. Biraz takip edip devam ederse doktoruna anlatmak iyi olur gibi...En iyi ilaç yatmak şu durumda. Progestan kullanıyormuydun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…