2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benm de başıma gelmişti ama 4 haftalıkken flan gelmişti canm o şekl et parçası . Ben çocuk düştü dedim ama hemen gidip kan verdim değer güzeldi iki gün snra tekrarladım güzl yükselince bebek düşmemiş dedim . Ne olduğunu bende henüz bilemiyorm ama sorabileceğin doktor varsa sor istersen canım

Uzatacağı kadar uzattı zaten. Neyse zaten diyorum ya vaktim yok. Siz paylaşın sağlıklı bilgi
Forumda laf etmediğiniz kimse kalmadı. Sizin mesajlarınız forumda sadecee bir görüntü kirliliği. Sizi buradan çıkarsınlar bizde usulüne uygun kullanalım burayı. Maşallah herşeye bir cevap hazır.. sizin yüzünüzden kaç kişi kırıldı çıktı buradan.. Bence artık ya hayır konuşun yada susun.

mehmetelif
Gerkekten öyle. Kendini heba etmene gerek yok bizler için. Çok şükür dr lar var en kötü. Allah gerek bırakmasın da. Çocuğuna kızmana çok üzüldüm. Yazik daha emiyor diyordun birde. O kadar küçük çocuğa ne diye kızıyorsun ki. Bence de dinlenmeli sakinleşmeli. Ben gergin olduğum zaman kendime kızıyorum. Hakkım yok bebeğime bunu yaşatmaya diye. Hele burdaki insanlara hiç yok.

bende bu hafta tatile çıkacağım. Tam 6 haftalıkken doktora gitmeyi planlıyorum. Bu arada yeni hamileyken tatile giden oldu mu ?
Ben bilmeden gittim canım hatta hopladım zıpladm havuzda kaydım Allahıma binşukur herşey yolunda ama sen artık biliyosun fazla zıplamadan hoplamadan bişey olmaz inşallah

canım nasılsın? kaç gündür aklımdasın.özelden msj atmayı düşünüyordum.bulantıların hafifledi mi?
İyiyim cnm birkaç gündür girmedimm sadece bazı arkadaşlarımın paylaşımlarını takip ettim uzaktan.
Bulantılarım son gaz devam ama sürekli yiyorumm , midem bulansa da herşeyden yiyorum.
Bugün kasık ve bel ağrılarım arttı , 2. regl dönemim geldi , ondan olduğunu düşünüyorum

bende bu hafta tatile çıkacağım. Tam 6 haftalıkken doktora gitmeyi planlıyorum. Bu arada yeni hamileyken tatile giden oldu mu ?

Bende 8 haftadan sonra 2 haftalığına gideceğim. Dr à sordum. Gitmeden önce gel öyle karar verelim dedi. Sende sor canım baksın incelesin tembihlerde bulunsun gönül rahatlığı ile çık.

Ben bilmeden gittim canım hatta hopladım zıpladm havuzda kaydım Allahıma binşukur herşey yolunda ama sen artık biliyosun fazla zıplamadan hoplamadan bişey olmaz inşallah

Evet Doktorumda sakınca görmedi. İlk gebeliğim çok rahat geçmişti. İnşallah buda öyle olur :) İnşallah burada hep güzel şeyleri konuşuyor oluruz. :)

Paylaş burda arkadaşım. O gün senin öyle gitmene çok üzüldüm. Burası herkese açık bir yer. Bir kişiye kusup de kendini dışlama.

Bu arada mide bulamasına rağmen iyi yiyorsun maşallah. Benim mide yanmam vardı. Sebebini buldum. Çok tıka basa yiyordum. Alışkanlık işte. Artık uslandim ☺☺

Kötü düşünme canım benim inşallah da sağlıklı ve sapasağlamdır bebişin :)

Kızlar merhaba.. Bende 2017 Nisan annesi olacağım inşallah. Bu profilleri nasıl oluşturdunuz? Yardımcı olabilecek biri var mı?

Hoşgeldin :)

Aynıyızzz :)

Bende yeni geldim tatilden çok şükür bi sorun olmadı ama dikkat ettim kendime :)

Demek ki neymiş sorun yaratan ben değilmişim dimi ? Ben bunların olacağını çok önceden sezdim. Ben ilk sayfadan beri buradaydım , ama bazı kişiler bu insanın yazdıklarına bakıp beni paramparça ettiler. Cephe aldılar. Ama şimdi herşey belli olmuş oldu işte.. Sen beni anlamışsın sağol cnm..

Cnm ilk gebeligimde aynen bu haftalrinda tatile gitmiştim bu hafta sonu da gittim. Uzun süre güneşte kalmamaya ve ıslak mayoyla çok durmamaya dikkat edersen allahin izniyle hiç sıkıntı olmaz. Ben ilk gebeligimde geç öğrendim o sıralarda pilates yapıyordum karnimin üzerinde topla zıpliyordum :))) yani allah koruyor o minikleri için rahat olsun

Canim ben tatile ciktigim gun once doktora 3 saat sonrada tatile gittim ozaman kese gorunmemisti bile.kan testini bile tatilde tekrar yaptirdim o yuzden havuza girme mikrop kapma riski acisindan ama denize bol bol gir cok rahatlayacaksin emin ol.iyi tatiller simdiden

Cnm tekrar hosgeldin uzun süredir burda yazisiyoruz az çok tanıyoruz birbirimizi eğer kirilmazsan bişey söylemek istiyorum o malum kişiyi zaten savunmuyorum anlamıssindir ama sen de o gun yazarken biraz ağır konuştun laf soylediklerinin içinde bende vardım çünkü ona bende cevap vermiştim yine de elimizden geldiğince birbirimizi kırmayalim benim düşüncem bu eleştirelim tabi yanlış plan yerlerde ama kirmadan

Ben o şahısa küsüp gitmedim ki , o benim muhatabım olamaz ki küsüp gideyim ona. Benim onunla burada hiçbir paylaşımım olamaz. Ben o kişiyi diğer topic tede okudum , yani az çok biliyordum bazı şeyleri. Neyse ki şimdi herkes görmüş oldu. Benim kırıldığım değer verdiğim arkadaşlardı , olayı saygısızlık yapmama kadar getirip hakaret ettiler. Ki kimseye saygısızlık yapmadım ben. Bundan sonrada cevap vereceğim kişiler sınırlı olacak. İnşallah değmiştir herşey bana dediklerine

Gunes sorun yaratir mi? Bende cuma gidecegim, persembe doktor randevum var bi sorayim ben hic sorun olmaz diye dusunuyorun ama bakalim

Gunes sorun yaratir mi? Bende cuma gidecegim, persembe doktor randevum var bi sorayim ben hic sorun olmaz diye dusunuyorun ama bakalim
Zaten zararlı olan saatlerde herkese zararlı cnm onun dışındaki zamanlarda bende sıkıntı olacağını düşünmüyorum çok şükür ben yaşamadım.

Sinirli gergin hiç değildim aksine ekstra dan iyiyim 1-2 gündür sadece yorgunum hem de çok yorgun. 1 arkadaş ile bir sürtüşmemiz oldu daha önce başka da kimseye laf etmedim. Ben insanlara yardım etmeyi çok severim. Giriyorum bakıyorum yapabileceğim bir şey varsa yazıyorum yoksa çıkıyorum. Devlet memuru etrafında sevilen sayılan bir kişiyim. Fzfzfz sana da gülüyorum ve geçiyorum.

Keseyi tam 5 haftalık iken karından ultrason dan.

Bebeği ve kalp atışını tam 6 haftalık olduğunda vajinal ultrason dan ☺☺☺

ben tam 5 haftaligim karindan gozukuyodu ama net durmuyodu doktor karin kaslarin çok sıkı gormekte sıkıntı oluyo dedi asadan bakti sakincasi olmaz korkma dedi masallah hersey yolunda normal drdi diger kalp atisi ve kese icindede gormek icin 15 gun sonra gel dedi gicik oluyorum doktora ama keseyi gordumya o heyecanla doktoru bile sevdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…