2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
rahatsız olan varsa yazmayabilirim. 2.gebeliğim olduğu için ve ilk gebeliğimde biraz araştırma yaptığım için bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya bildiklerimi paylaşmaya çalışıyorum. benim de öğreneceklerim vardır elbet ama daha çok yardımcı olmak için burdayım.
Cnm ikinci gebeliği olan.tek sen değilsin benim de 3.5 yaşımda bir kızım var tabi yardimci ol ama daha yumusak

Hepimiz aynı durumdayiz işte ifade kullanmaktan bahsetmiyorum daha yumuşak cümleler kurarsan daha güzel olur bence sadece bir fikir
herkesin bir tarzı var. benim tarzım da bu. işyerinde de bazı problemlere neden oluyor ama değiştiremiyorum. kaç gündür uyku uyuyamıyorum. bir bebeğim daha var emzir işe gel çok yorgunum

herkesin bir tarzı var. benim tarzım da bu. işyerinde de bazı problemlere neden oluyor ama değiştiremiyorum. kaç gündür uyku uyuyamıyorum. bir bebeğim daha var emzir işe gel çok yorgunum
Ama tarzım bu demek baskalarinin kalbini kirabilirim demek değildir. Tekrar diyorum ben öyle gördüm paylaşmak istedim seninle belki arkadaşlarımız öyle gormuyordur.

Kızlar. Öğleden önce hafif bir kahverengi lekelenmem olmuştu. Dr önemli değil dinlen demişti. Ama o lekeyi gördükten yarım saat sonra sol kasığımda bir batma başladı. Dayanilmayaçak gibi değil. Beni tedirgin eden hep var. Ara sıra girip çıkıyordu ama böyle olmamıştı. 4-5 saattir böyle. Az önce yemek yaptım bazı hareketlerimde daha derin hissettim batmayı.

Var mı bunu yaşayan. 6+3 üz biz ☺☺☺

Ama tarzım bu demek baskalarinin kalbini kirabilirim demek değildir. Tekrar diyorum ben öyle gördüm paylaşmak istedim seninle belki arkadaşlarımız öyle gormuyordur.

Bende burdaki herkesin hassas olduğunu ve daha sevecen olmamız gerektiğini düşünüyorum. Katılıyorum sana arkadaşım. Pimi çekilmiş bomba gibiyiz hepimiz olsun böylede güzeliz...

Birbirinizi elestirmeniz cok guzel bence :)
Ben de mehmetelif te biraz sertlik hissettigim icin boyle bi konusma gecti aramizda. Ortak bi tarz cevresinde olunursa dsha keyifli paylasimlarda bulunabiliriz hrpimiz. Herkes yazsin ve herkes bilgisini paylassin :)

Sende hoşgeldin hayırlı olsun arkadaşım gebeliğin. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza aldığımız günleri de göreceğiz meleklerimizi...

Yaaa çok hoşş :) ne kadarlık şimdi ne güzel görmüşsün değerin kaçtı en son acaba :)

Evet ya daha çok öinik teyzesi :) bizde görcez inşallah topiğin son annelerinden olmanın dezavantajı :)

valla ben adetten 2 gun sonra kan testi yaptim yanj ayin 15 de 330.38 di bidaha yapmadim çünkü korkuyorum igneden

Maşallah ne güzel tüp bebek tutmuş. Ben aşılama yaptırdım ama olmadı. Ekime kadar hamile kalmazsam ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım. Daha önce miyom ameliyatı oldum,eşim varikosel ameliyatı oldu, engelimiz kalmadı ama olmuyor maalesef
Umudunu yitirme sakın.bizde de 2 aşılama birisi kimyasaldı.sonra 2.tüp bebekte başarılı olduk.uğursuzluk ve olumsuzluklar peşimizi bırakmadı bu tedavi süreçlerinde ama şu anda binlerce şükür ikizlerime hamileyim.darısı başına inş.

Kızlar. Öğleden önce hafif bir kahverengi lekelenmem olmuştu. Dr önemli değil dinlen demişti. Ama o lekeyi gördükten yarım saat sonra sol kasığımda bir batma başladı. Dayanilmayaçak gibi değil. Beni tedirgin eden hep var. Ara sıra girip çıkıyordu ama böyle olmamıştı. 4-5 saattir böyle. Az önce yemek yaptım bazı hareketlerimde daha derin hissettim batmayı.

Var mı bunu yaşayan. 6+3 üz biz ☺☺☺

bendede var doktor normal dedi

Cok tesekkurler giyimolog :))) eveg biraz garip oldu ama olsun. Olabilir diyelim gecelim

Bu arada bu cizrlgeyi neredrn girip yapmaliyim bulsmadim da

Evet evet. Ben öyleyim sinirliyim insanları kırarım. O kadar yoğun bir hayatım var ki normalde vakit ayırmak mucize benim için ha 1 kişiye faydam olur mu diye kaçak kaçak işyerinden giriyorum veya uykumdan çocuğumun vaktinden çalıyorum. Sizlere hayırlı gebelikler

X