2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar ya. Şimdi de kahverengi ufak bir pıhtı geldi. Ama kirmizi değil. Çok korkuyorum.
Onemli bisey degildir diye dusunuyorum. Kirmizi akinti yogun gelirse risk olabilir diye biliyorum ama dr a danismskta fayda var ... insallah biseycik yoktur :)

Ben de hic hamile gibi hissetmiyorum fundrn beri. Ne gogus agrisi ne kasik agrisi. Cok korkuyorum. Persembeye kadar nasil sabrederim bilmem. Kalp atisi durduysa korkum. Cok var etrafta bu sikayet ((

Kızlar ya. Şimdi de kahverengi ufak bir pıhtı geldi. Ama kirmizi değil. Çok korkuyorum.
Onemli bisey degildir diye dusunuyorum. Kirmizi akinti yogun gelirse risk olabilir diye biliyorum ama dr a danismskta fayda var ... insallah biseycik yoktur :)

Ben de hic hamile gibi hissetmiyorum fundrn beri. Ne gogus agrisi ne kasik agrisi. Cok korkuyorum. Persembeye kadar nasil sabrederim bilmem. Kalp atisi durduysa korkum. Cok var etrafta bu sikayet ((

inanilmaz bencilller inanilmaz ben hic soylenmicem oksurmicem bile ama onlar bi bardak su bile doldursalar yorgun dusuyolarr. bir mardinli olarak bana gore cok tembelller
Ay canm ya ne büyük cesaretli bir evlilik yapmışsın sana çok zor gelir . Rizeli ile ancak rizeli anlaşabiliyor bazen onlar bile anlaşamıyor. Çnkü şakasından tut tavırlarına hal ve hareketlerine kadr rizeliyi ancak rizeli anlayabiliyor . Şakaları ağır olur rizelinin bazen kaldıramayacağın şeyler söyleyebilrler . Sen yine de alışmaya çalış ama ezdirme kendini sakın az dişli ol :) kendini düşünerek laf diyemiyosan bebeğini düşünerek söyle . Sen ezik durursan daha da ezerler güçlü dur güçlü ol

Ayyy maşallah çok sevindim

Kızlar merhaba.. Bende 2017 Nisan annesi olacağım inşallah. Bu profilleri nasıl oluşturdunuz? Yardımcı olabilecek biri var mı?
Merhaba hosgeldin aramıza inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza alırız hepbirlikte. Yukarda kendi nickinin üzerine tıklayıp kişisel bilgilerini seçiyorsun orda hamilelik takvimi bölümüne bdt tarihini yazıp değişiklikleri kaydet diyorsun oluyor

Çok saol canım. Bende öyle düşünerek duş aldım abdest aldım sakinleştim biraz daha.

aynı şey banada odu canım batmalar yaşadım ardından neskafe renginde akıntım oldu bir kaç kere ertesi gün doktora gittim yerleşme kanaması dedi bana bebek yerleşirken olur böyle dedi progestan verdi dinlen bol bol iş yapma dedi bana cnm benim de 6+3 tü

canım nasılsın? kaç gündür aklımdasın.özelden msj atmayı düşünüyordum.bulantıların hafifledi mi?

Kızlar tekrar merhaba. Ben şu anda 4+3 günlük hamileyim. (Bu ikinci gebeliğim. 4,5 yaşında bir oğlum var. ) Bebek kesesini ve kalp atışlarını ne zaman gördünüz. İnanın üzerinden çok zaman geçmiş , unutmuşum ilkinde ne zaman görmüştüm :)

Bu kadar tesadüf olur. Şimdi sakinlestim biraz. Bir üçüncü olursa o zaman gideceğim dr à. Dediğin gibi belki ilaç vermesi gerekecek. İnşallah gerekmez de. Saol canım. ☺☺

Ben olsam senin yerinde çocugumun vaktinden asla çalmam hatta kendi vaktimden de bildigim kadarıyla kadın doğum dr değilsin kendinde bukdr sorumluluk hissetme benimde ikinci bebeğim önceki 4 yaşında ne bütün gebelikler aynı ne hissedilenler ne de bir çocuk diğerine benzer rahat ol arkadaşım biraz dinlen bikaçgundur tartışmaların merkezindesin sankinleş sana çok iyi gelecek

Keseyi tam 5 haftalık iken karından ultrason dan.

Bebeği ve kalp atışını tam 6 haftalık olduğunda vajinal ultrason dan ☺☺☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…