2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
ben yaşamadım bilmiyorum. bat ne zaman?

betanın yüksekliği ile ikizliğin alakası yokmuş sanırım. hayırlısı olsun

Anladımm canım ben hastahane yüzü görmemiş bi insan olarak çok cahilim bu konuda sorarım :)

Yaparlar ama ertesi gun alirsin heralde sonucu 5 e kadar çıkmaz.en iyisini yapmissin bu arada test icin. 75 tl vermistim ve cok koymustu özelde

Ozaman ben özele devam :)

kizlar doktora gidiyoruz dua edinde keseyi gorek artik
İnşallahh görürsününüz canım :)

sağlık ocağına git. doktor için bekle bi 15 gün filan

Canım sağlık ocağında kaydım yok hamile olduğum için kayıt yapacaklar ama doktor yok 1 ay sonra gelecekmiş. İstanbula yeni taşındım burada sağlık ocakları full

Dualarım seninle canım bir şeyin yoktur inşallah inşallah sadece yorgunluktadır.

kaydın olmasa da yaparlar kan testi ama sana uzaksa en yakın hastaneye gidersin o zaman

Merabalar
Ben de nisan annesi olucam insallah. Ama 2 gundur belirtilerim yok oldu sanki. Gogus sisligim indi. Kasik agrim azaldi. Kalbi durmus olabilir diye cok korkuyorum... persembe randevum var

Merabalar
Ben de nisan annesi olucam insallah. Ama 2 gundur belirtilerim yok oldu sanki. Gogus sisligim indi. Kasik agrim azaldi. Kalbi durmus olabilir diye cok korkuyorum... persembe randevum var
hep belirti olacak diye bir kural yok. bir süre sonra geçiyor. normal yani

Merak ettim, uzun süre ayakta durunca hafif ağrınız oluyor mu? bir de araba ile yarım saatten fazla yolculuk yaptığımda da hafif ağrım oluyor.Sizce normal mi? Yoksa ben mi biraz hassasım
günde iki saat gidiş iki saat geliş kendi kullandığım arabamla gidip geliyorum ağrım olmadi çok şükür, daha önceki gebeligi de de herhangi bir sıkıntım yoktu hamile olduğumu bile unutuyordum çoğu zaman, birazda rahat olmak gerekli diye düşünüyorum zaten doğa bize mucizesini sunuyor, sizde bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız umarim

iki saat nereden nereye gidip geliyorsun ki? evet kendilerini fazla dinliyorlar ama ellerinde değil işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…