2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Herkese merhaba. İki buçuk yılı geçti bebiş istiyoruz. Doktor sorun yok, artık olur dedi. Yarın test yapacağım. İnşallah ben de nisan annesi olurum. Birlikte her şeyi paylaşırız :)
Bebek için en güzel zaman nisan bence. Yaz olduğunda tam sevilecek kadar büyümüş olur :)
Size bir sorum var. Benim reglden bir hafta önce göğüslerim büyür ve çok acırdı. Şimdi hiçbir acı yok. Böyle bir belirti yaşayan oldu mu?

O stresi çok iyi biliyom canm bana da öyle olmştı bende iki gün snra tekrar verdm yükselmişti seninki de güzel yükselcek canmm inşallah :) bende şmdi 3 eylülü bekliyorm anca o zmana randevu alabildm doktrdan umarm herşey yolunda olur duyarm kalp atışlarını :dua:
İnşallahh canım :)

Merhaba kızlar ben de tüp bebek tedavisi ile gebe olduğumu geçen hafta öğrendim.Çok şükür bugünleri de gördük inşallah Nisan ayında hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.:KK9:

Hayırlı olsun gözün aydın :)

Canm bende rizeliyim ama sizinlilet kadar düşüncesizine henüz rastlamadım . Yapma iş falan aman yaaa bırak kirliyse gelsin kendi temizlesin

inanilmaz bencilller inanilmaz ben hic soylenmicem oksurmicem bile ama onlar bi bardak su bile doldursalar yorgun dusuyolarr. bir mardinli olarak bana gore cok tembelller

merhaba kızlar hepimizin gebeliği hayırlı olsun..ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım.bugün hcg 3000 civarı.3mm lik miniicik bir kese gördük.ben 4+6 dayız sanıyordum.dr 4 haftalık dedi.8 nisan doğum tarihi olarak çıkıyor internetteki hesaplamalarda.
Maşallah ne güzel tüp bebek tutmuş. Ben aşılama yaptırdım ama olmadı. Ekime kadar hamile kalmazsam ben de tüp bebek tedavisine başlayacağım. Daha önce miyom ameliyatı oldum,eşim varikosel ameliyatı oldu, engelimiz kalmadı ama olmuyor maalesef

endless love endless love hayirli olsun canim cok sevindim 2 gun sonra test yaptir bence sadece yine gorunecegini zannetmiyorum kesenin 1 hafta sonra filan git tekrar doktora 10 gun icinde yada tekrar ucret vermeden ben öyle yapmistim

Kızlar birşey soracağım; çok afedersiniz ama idrarı normalinden değişik kokan var mı? Bir de akıntı durumunuz Nasıl? Şeffaf akıntısı olan var mı? Çok yoğun değil ama beyaz veya şeffaf akıntısı olan var mı?
Canım ben hamile olduğumu öğrenmeden 3-4 gün önce idrarimda şurupumsu bi koku duymaya başladım benim burun baya hassastır bu arada, ne yesem idrarimda kokusunu duyarım normalde de . O günden beri aynı koku devam ediyo ve çok tiksiniyorum ama Dr a falan sormadım hamilelik hormonuyla alakalı heralde. Sanırım bundan sonra çocuk düşünürsek ilk hamilelik belirtim bu koku olacak :olamaz:

endless love endless love hayirli olsun canim cok sevindim 2 gun sonra test yaptir bence sadece yine gorunecegini zannetmiyorum kesenin 1 hafta sonra filan git tekrar doktora 10 gun icinde yada tekrar ucret vermeden ben öyle yapmistim

Doğru söylüyorsun canım :) peki devlette randevu aldım ama saat 16 da o saatte test yaparlar değil mi bi dahakine devlete mi gitsem diye düşünüyorum da :)

Doğru söylüyorsun canım :) peki devlette randevu aldım ama saat 16 da o saatte test yaparlar değil mi bi dahakine devlete mi gitsem diye düşünüyorum da :)
hayırlı olsun cnm değerin gayet güzel maaşallah cnm bir dahakine devlete gitsem demişsin ya 10 gün içinde gidersen özele ücret ödemiyorsun birdaha 2. muayene ücretsiz oluyor yani ama yinede ara sor hastaneni .ben yarın gideceğim kontrole 10 gün içinde olduğu için ücret ödemeyeceğim .

Yaparlar ama ertesi gun alirsin heralde sonucu 5 e kadar çıkmaz.en iyisini yapmissin bu arada test icin. 75 tl vermistim ve cok koymustu özelde

Canım ben hamile olduğumu öğrenmeden 3-4 gün önce idrarimda şurupumsu bi koku duymaya başladım benim burun baya hassastır bu arada, ne yesem idrarimda kokusunu duyarım normalde de . O günden beri aynı koku devam ediyo ve çok tiksiniyorum ama Dr a falan sormadım hamilelik hormonuyla alakalı heralde. Sanırım bundan sonra çocuk düşünürsek ilk hamilelik belirtim bu koku olacak :olamaz:
Evet bende de ilaç kokusu gibiydi ben de hamile kalmadan önce farketmiştim. 5Eylülde randevum var o Zaman soracağım doktora. Keseden Sızıntı falan mı var diye de korkuyorum bir taraftan çünkü iç çamaşırım sürekli terden mi sıcaklardan mı akıntıdan mı bilmediğim bir şekilde ıslanıyor:KK17: eğer psikopata bağlarsam daha erken de sorabilirim doktora. Sende akıntı var mı peki?

Kızlar bugün keseyi bebeği ve kalp atışını gördük :) size sorum olacak doktor 6 hafta 4 günlük dedi sizce bu hafta ölçümü bebeğin dollendigi ilk güne göre mi oluyor

Evet bende de ilaç kokusu gibiydi ben de hamile kalmadan önce farketmiştim. 5Eylülde randevum var o Zaman soracağım doktora. Keseden Sızıntı falan mı var diye de korkuyorum bir taraftan çünkü iç çamaşırım sürekli terden mi sıcaklardan mı akıntıdan mı bilmediğim bir şekilde ıslanıyor:KK17: eğer psikopata bağlarsam daha erken de sorabilirim doktora. Sende akıntı var mı peki?
bu zamanlarda sızıntı filan olmaz. terdir o diye düşünüyorum

X