2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
O zaman bana da senin gibi hamur şeker konusunda diyet verir öyleyse canim
Evet canım zaten protein almalıyız faydalı yağları da almalıyız. Karbonhidratları ekmek makarna pirinç minimize edebiliriz. Hamur işi yok şeker rafine şekliyle yok. Ben hayatta reçel yemezdim ama bu sabah reçel yerken buldum kendimi

Napalım bebis rahat olsun da kiloya da katlaniriz yine de arada yürümek iyi gelir bence hepimize

Ohhh ne güzel bebisinin canı çekmiş ye annesi napalim varsın tontis olalım :)

O konuda sansliyim cok sukur yoksa halim ne olurdu:) spor gecmisim oldugu icin biraz sıkıyım kilom gorunmuyo yoksa varil gibi gezerdim:) yine de dur demek lazim mecburen. Tabi canim elimizden geldigince yardim ederiz o en kolayi. Kalp atisini duyana kadar yurutmedi haftaya baslayacagiz yarim saat 40 dk falan. Zaten 45 50 dk dan sonrasi dayanikliliga girermis 50 dk yag yakmaya yetiyor demisti. Ilk asamada yarim saat yurusekte iyi biraz da yediklerimize dikkat edersek ne guzel olur. Almazsin canim protein agirlikli beslen bide biraz yuru hic korkma. Almayacagiz:)

Ayy yinede böyle bebeğim büyüsün hamileligim belli olsun istiyorum çok heves ediyorum çok güzel olur dimi böyle hamileligin artık belli olur

İnşallah canım benim tempolu mu yürüyüş yapıyoruz canım? Evet dediğin gibi azcık dikkatli olalım da almayalım pis yağları :)

İnşallah canım benim tempolu mu yürüyüş yapıyoruz canım? Evet dediğin gibi azcık dikkatli olalım da almayalım pis yağları :)

Esim eve gelsin sorayim yazarim hamileyken hic yurutmedi simdi yanlis bisey soylemiyim. Muhtemelen orta tempoda yururuz diye dusunuyorum.ben yemek yemezdim meyve ve cikolataydi hayatim:) ama hamilelikte istemiyor canim
Makarnaya taktim az yemeye calisiyorum

Ayy yinede böyle bebeğim büyüsün hamileligim belli olsun istiyorum çok heves ediyorum çok güzel olur dimi böyle hamileligin artık belli olur

al ben den de o kadar hamile kıyafetlerine bakmaya başladım bile. yakın arkadaşlarım 2 tane pantolon almışlar şuan giydiklerim baskı yaparmış iyi değilmiş bebişe yer açmak lazımmış ben den hevesliler :)) ben de az değilim tabi :))

Aaa hala pantolununu almadin mi çok ayıp :) benim rahat etsin annesi

Ben çok zor kilo veririm. İlk 3 ay kusmamama rağmen 4 kilo verdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…