2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
merhaba arkadaslar
hemen konuya girecegim bende hic bir belirti yok sadece memelerim aciyor ama baska hic birsey yok 6+2 hamileyim
doktorum onaylamasaydi hamile oldugumdan süphe ederdim korkuyorum böyle gectigi icin hamileligimin benim gibi hamileligini rahat geciren var mi baska aranizda ?

merhaba arkadaslar
hemen konuya girecegim bende hic bir belirti yok sadece memelerim aciyor ama baska hic birsey yok 6+2 hamileyim
doktorum onaylamasaydi hamile oldugumdan süphe ederdim korkuyorum böyle gectigi icin hamileligimin benim gibi hamileligini rahat geciren var mi baska aranizda ?

Gunumuz ayni seninle. Bende de yoktu ama mide bulantisi basladi. Masallah de kendine insallah oyle devam eder

merhaba arkadaslar
Bende senin gibiydim canım hatta diyorum ki bu sayfada niye bulantım yok yolunda gitmeyen bişeyler mi var nazar değdirdim.bu haftam bolbol bulantılı geçti hatta bugün boğurmekten gözleri cıkıcaktı ama ne gariptir ki hiç kusmadım sabahlarıda iyi yiyorum

Bende senin gibiydim canım hatta diyorum ki bu sayfada niye bulantım yok yolunda gitmeyen bişeyler mi var nazar değdirdim.bu haftam bolbol bulantılı geçti hatta bugün boğurmekten gözleri cıkıcaktı ama ne gariptir ki hiç kusmadım sabahlarıda iyi yiyorum
aynen bende o durumdayim korkuyorum insallah hersey yolundadir

merhaba arkadaslar
Canim bende bulantı var ama öyle düşünme . Sonuçta her vücut bünye farklı her bebek farklı . O yüzden bence durumunda endişe verecek hicbirsey yok aksine bulantilar olmadığı için sevinmelisin

X