2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar ben biraz kilo aldım vermek istiyorum doğru fikir mi sizce ? Bide iştahım yok ama çabuk acikiyorum arada yiyorum birseyler . Yani kilo vermek için yemeği azaltamam spor yapsam ne onerirsiniz

Kızlar ben biraz kilo aldım vermek istiyorum doğru fikir mi sizce ? Bide iştahım yok ama çabuk acikiyorum arada yiyorum birseyler . Yani kilo vermek için yemeği azaltamam spor yapsam ne onerirsiniz
Düşük riskin yoksa yürüyebilrisin canım diğerleri bu ilk evrede ağır gelebilir.

Ayyy ben de mi sorun var diyordum hazımsızlık tavan yapmış durumda bende

Rejim yapmak bu süreçte doğru gelmiyor bana uzman değiliz tabi ki. Doktorunla görüşüp bir diyetisyen yardımıyla hem bebeğe faydalı hem senin kilonu dengeleyecek bir program oluşturur.

Yarın doktora gidecem bi sorayım . Bu kiloları şimdi vermezsem ilerde daha da alır kötü olurum şimdi bile rahatsız oluyorum
Gebe kalma kilon yüksek değilse çok tedirgin olma canım benim mesela çok yüksek o yüZden doktor hamur işi ve şeker konusunda ölçülü olmam konusunda uyardı.

Gebe kalma kilon yüksek değilse çok tedirgin olma canım benim mesela çok yüksek o yüZden doktor hamur işi ve şeker konusunda ölçülü olmam konusunda uyardı.
Kilom iyiydi de tatilde aldım canım bunları vermezsem bide üstüne ilerleyen süreçte kilo alırsam ozaman kötü olurum spor şart . Yarın bi doktora danışayim sizede bilgi veririm. Hatirliyorsan kötü doktor kötü ultrason cihazı dolayisiyla 6+1 de hicbirsey gormemistik 12800 değere rağmen. Inşallah bu doktorum da Bebeğimi sağlıcakla görürüm.

Hatırlıyorum canım hem artık evindesin daha rahat olur bebeğini de duyar görürsün artık annesi.

Bu arada ben doktora sordum sporu bu aşamada hayır önermiyorum dedi.

Gaz sancısı için 2 gündür denemediğim kalmadı sade maden suyu biraz işe yaradı bide evin içinde yavaş yavaş volta atıyorum o da çok iyi geliyor

Bu arada ben doktora sordum sporu bu aşamada hayır önermiyorum dedi.

Benim esim personal trainer. O da spor ilk 3 hatta 4 ay yok dedi. Sadece yuruyebilirmisim. Doktor da oyle dedi yuru ama su anda abartmadan yuru dedi. 8 kg fazlam var kg almaktan korkuyorum haftaya diyetisyene yonlendirecek. Insallah uyarim:)

Benim esim personal trainer. O da spor ilk 3 hatta 4 ay yok dedi. Sadece yuruyebilirmisim. Doktor da oyle dedi yuru ama su anda abartmadan yuru dedi. 8 kg fazlam var kg almaktan korkuyorum haftaya diyetisyene yonlendirecek. Insallah uyarim:)
Eşinin profesyonel olması harika. Canım bana da öyle dedi ama öyle çok uzun yürüyüşler olmasın dedi yarım saati geçme dedi açık havada mutlaka diye de ekledi. Eşinin bilgisine itimat edeceğiz o Zaman canım sen dört aydan sonra bize neler yapabiliriz biraz tüyo verirsin eşin aracılığıyla. Ben de kilom çok diye kilo almaktan çok korkuyorum doktor kontrolünden sonra 800 gr verdim ama bilinçli bir hamle değildi.

Yarın doktora gidecem bi sorayım . Bu kiloları şimdi vermezsem ilerde daha da alır kötü olurum şimdi bile rahatsız oluyorum
Şişkinlik o kilo değil. Rejim yapılmaz. Spor yapılmaz hamilelikte. Spor salonlarında hamile yogası var onlara gidebilirsin. Onlarda ilk aylar almaz sanırım. Şimdi senin tüm enerjinin bebek alıyor büyümek için. Senin dinlenip enerji toplaman lazım. Bebişe lazım onlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…