2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Senin ve bebeginin sagligindan onemli deg canim. Batarsa batsin takma. Leke bir daha gelirse mutlaka doktoruna soyle

gelmez insaallah beyaz camasir giydim tekrar olursa gorim diye uyuyunca filan. yarin doktora gitcez soracam ama salak kari yine normal dicek kocamda ciddiye almicak beni ay varya burasi hativ herkesten nefret etmeye basladim

Iste o bana gore oyle degil:) bulanti zaten berbat ama ben kusamiyorum mahvoluyorum. Tedavu gormustum fobim var ilginc bisey ya. Ikiside berbat benim icin
Bulantısı yaşarsan anlarsın. Aralık ayında oturduğum odanın penceresi açık taa evin öbür ucundaki mutfak balkon açık kapılar kapalı kavrulmuş soğan kokusundan midem bulanırdı. Yemeği eşim kapıdan getirdiği an götüüüüüür nerede yerden yeeee diye bağırırdım

gelmez insaallah beyaz camasir giydim tekrar olursa gorim diye uyuyunca filan. yarin doktora gitcez soracam ama salak kari yine normal dicek kocamda ciddiye almicak beni ay varya burasi hativ herkesten nefret etmeye basladim
Az geldiyse problem yok. Onlar ultrasondan bakıyorlar rahime aktif kanama yoksa takmıyorlar

Kizlar hamilelik süreci gerçekten çok sıkıntılı bi süreç ama sonunda çok tatlı canimizdan bir canimiz olacak inşallah . Rabbim saglicakla süreci atlatip bebegimize sağlıcakla kavuşmayı nasip etsin yarın doktora gidecem inşallah herseyi yolunda birsekilde görürüm biz uyuyalim hepinize iyi geceler diliyorum yarın görüşürüz

Hayırlı geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…