2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Bir onceki yazdigini oku. Sana helal olsun asil beni cok sasirttin ve gerildim gercekten kasiklarim agridi. Zaten hassasiz hepimiz uzatma artik.
Benimle düzgün konuş ! Uzatma falan filan saygısızlaşma falan demeye hakkın yok bana ! Ben sana tek kelime kötü bişi demedimm ! Seni vicdanınla başbaşa bırakıyorumm... Tek kelime cevap yazma bana artık

Kızlar herkes hassas ve sinirli döneminde.. Etrafımızdakilerden fedakarlık beklerken birbirimize de gosterelim..gerginlige gerek yok.gurup güzel bi seviyede ilerliyor. Herkes fikrini söyleyebilir ama gurubu kimsenin meselesine döndürmeyelim..herkes konuyu kapasın yarın sabah yeni bir gün yeni bir başlangıç

Benimle düzgün konuş ! Uzatma falan filan saygısızlaşma falan demeye hakkın yok bana ! Ben sana tek kelime kötü bişi demedimm ! Seni vicdanınla başbaşa bırakıyorumm... Tek kelime cevap yazma bana artık

Emredersin ya hemeeeen :))) senin bugun sıkıntın var anlasıldı, herkes okuyor yazdiklarimizi benim vicdanim cok rahat beni geren ve saygisizlasan sensin. Sen yazma bende yazmiyim cok da umrumda degil:)

Burada günlerce konuştuğum kişi yada kişiler ( asla arkadaş demiyorum ) ne üdüğü belirsiz bir kişi için bana siper aldılar!
Olsun farketmez , ben bu hayatta hep doğruları söyleyerek kendimi savundumm , ama asla bişiler kaybetmedim..
Sanki ben çıkıp bebeği aldır dedim , burada kimse böyle birşey söylemez zaten ! Bu şahıs başından beri burayı karıştırmak derdinde olan biri ve bence psikolojik sorunları var. Al az önce de bana edepsiz dedi , sanki ona küfür ettim..
Amacına ulaştı zaten şimdi kıs kıs gülüyordur bir yerlerde. Ben buraya girsem ne olur girmesem ne olur , ne ben eksilirim ne de burası eksilir. Ama iş saygısızlaşmaya demeye kadar gitti , bu konuların yeri burası değil dedik saygısız oldum.. Ben gerçekten de fazlayım buraya artık bunu anladım

Emredersin ya hemeeeen :))) senin bugun sıkıntın var anlasıldı, herkes okuyor yazdiklarimizi benim vicdanim cok rahat beni geren ve saygisizlasan sensin. Sen yazma bende yazmiyim cok da umrumda degil:)
Sen de benim hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç ama hiç umrumda değilsin..
Ben seni yanlış tanımışım hatta tanıyamamışım..
Ben kimseye saygısızlık yapmadım yapmam da önce kendi yazdıklarını oku ok ?

O kadar masum konustun dimi? Pess be susuyorum gercekten. Kisisel mevzunu o arkadasa yorum yazanlardan cikaramazsin.

Yok be arkadaşım grupta seviye falan hiçbir şey kalmadı.
Olay çığrından çıktı. Ama arkadaş amacına ulaştı.
Daha da birşey demiyorum

Saçmalama canım yaa yaklaşık bir aydır aktif bir şekilde bu topictesin..sureklide takiptesin olabilir böyle durumlar uzatmamak lazım. Şuanda çok gerginsin.biraz uyu dinlen sabaha yeni bir güne uyanıcaksın.uzatma boşu boşuna sıkma canını boşu boşuna germeyin birbirinizi

Ay canim benim:) ya ben bisey demiyorum herkesin yazdigi ortada. Allah gonlune gore versin muhattabim degilsin. Saygisizliga asla gelemem herkes haddini bilsin. Yazma daha

Kimse bilmiyordu yerinin olup olmadığını. Senin ne üdüğün(senin tabirinle) çok belirli.

O kadar masum konustun dimi? Pess be susuyorum gercekten. Kisisel mevzunu o arkadasa yorum yazanlardan cikaramazsin.
Ya Allah aşkına kafan iyi mi senin ? Ne kişisel mevzusu , benim o şahısla hiçbir mevzum olamaz. Ben kimse bu arkadaşa yorum yazmasın mı dedim , aile hayatlarının konuşulma yeri bu topic değil dedim , kimse kimseye akıl vermesin dedim , gerek var mı akıl vermeye böyle ince bir konuda ve onun ailesi konusunda ?
Burası onun yeri mi?

Bak hala nasil konusuyosun sıkıntılı mısın arkadasım???? Yeri yada degil diger arkadaslara neden tepki vermedin de bu arkadasta costun?? Yok akil vermek sacmaymis yok lafinin arkasindaymis bilmem ne ben dahil bir kac arkadasa da laf soyluyosun oyle bi hakkin var mi??? Hayirdir ya anlamadim ben amacini. Hepimiz hassasiz kasiklarim agriri gerildim diyorum hala devam ediyosun.

Diğer arkadaş kim onu da biliyorum ben , eşiyle sorunları olan evet farkındayımm , başka da yok , ama o kız gebeliği için çırpınıyor o bebeği çok istiyor üzerine titriyor , aradaki farkı anlatabildim mi ?

Arkadaslar tartışmayalım lütfen herkesi germeye gerek yok . Evet burası hamilelik hakkında konuşmak için var ama arada birbirimize paikolojik destek vermemiz de iyi oluyor bundan rahatsız olabilirsin veya konu fazla uzamış olabilir bunu normal bir şekilde belirtseydin keşke deli_mavi_59 yani verdiğin tepki çok ağırdı gerçekten sonuçta karşısındaki bir anne ve ikihayat ı da kırdın şuan hiç bir suçu olmadığı halde . Ayrıca gerçekten cewap verenlere de kaf söylemiş oluyorsun bu da hiç hoş değil.. Grupta böyle konuların konuşulması istenmiyorsa tatlı bi dille uyarılıp konu kapatılabilir bence böylece kimse kimseyi kırmamış olur

Bir kac arkadas vardi git geriye oku o kadar aklimda kalmadi isimleri. Hamileyiz hassasiz yazabilirler benim icin sorun yok ben herkese anlayis gosterebilirim. Bu arkadas bebegi istemiyor mu? Uzulmuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…