2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar gece bebeğinizi ne ile doyuruyorunuz ben anne sütü veriyorum ama sütüm yetmiyor ac kalıyor sabaha kadar emiyor bu kez de
bende süt veriyorum iki uc kere emmek için uyanıyor. artik süt yetmiyor gibi.

Aynen dediği n gibi azaldı ağrıları bugün ikinci gün bitti Allah damatlıklar ini göstersin

ben yaptirali iki ay oldu iyi yapmışsın ama yaz yaptirsan daha iyi olurdu dikkat et canım havalar iyice soğudu ben 6 numara bez kullanmistim iyilesene kadar şimdi 4 numara kullaniyoz

environmentaleng environmentaleng emziriyorum bende. Bazen bikac kez kalkiyor,bazen daha fazla. Gündüz baya aralıklı emme süresi ama gece daha fazla emiyor. Ben oglumun açlıktan kalktığını dusunmuyorum gece. Çünkü baya cok emdikten yarım saat sonra da uyandığı oluyor. Gece yanında olduğumu anlamak istiyor bence. Ama tabi her çocuk farklidir

günaydın kılzar dün gece yine felaketti bütün gece ağlayarak uyandı oğlum emdi durdu suan iştey zombi gibiyim acaba ac mı yoksa dişi mi cıkacak bilmiyorum cok üzülüyorum

günaydın kılzar dün gece yine felaketti bütün gece ağlayarak uyandı oğlum emdi durdu suan iştey zombi gibiyim acaba ac mı yoksa dişi mi cıkacak bilmiyorum cok üzülüyorum
Diş olabilir diş erleri hafif kabarmış mı bizimki ishal oluyor o süreçte mesela

Canım sistemde olabilir benimkinde dış çıkaracak hep öyle gece ama bu ara daha çok bende çalışıyorum gece aşk yaşıyoruz bazen aramıza alıyorum mememi açıyorum emiserek uyuyoruzz

Kizlar arkdasimin bebegi benimkiden 2 gun sonra dogdu 4 nisan dogumlu tutunup koltuga ayaga kalkiyor. Erken degil mi? Bizimki suan surunerek emekliyor ama baska bisey yok.
Arkadaşının bebeği erken kalkmış canım kıyaslama yapma aynını yaptım doktora koştum doktor azarladı 18. Ayda yürüyo olsun aşırı bir gerilik olmasın bu tarz kıyaslamalarla beklentilere girme dedi.

kızlar bebeklerinize balık tattirdiniz mi? ben bugün yedirdim sürekli devamını istedi bir yemek kaşığı dolusu yemiştir sanıyorum.
şimdi emzirecem ama balığın üstüne emzirmek beni endişelendirdi.
lütfen acil cevap verin

kızlar bebeklerinize balık tattirdiniz mi? ben bugün yedirdim sürekli devamını istedi bir yemek kaşığı dolusu yemiştir sanıyorum.
şimdi emzirecem ama balığın üstüne emzirmek beni endişelendirdi.
lütfen acil cevap verin
Henüz balık vermedim daha doğrusu yiyecek anlamında tadim dışında bisey vermedim ama hic bisey olmaz merak etme

Selam kızlar. Bayadır yazmıyorum. Ve kaç gündür de okuyarak geldim.

Ek gıda beni çok zorladı o sebepten bir ara ilgilenemdim hicbirsey ile.

Kızım ek gıda doğru düzgün yemiyor. 6 ayda 150 7.ayda 200 gr almış. Çok az. Dr yedirmen lazım dedi. Ama benim ciroz kaşığı gördüğü an ağzını kitleyip kafayı sallamaya başlıyor. Sanirim ben bir yerde yanlış yaptım. Şimdi su ile kandirarak yediriyorum. İki kasik çalışıyorum. Şu verecek gibi yapiyorum diğer kasigi veriyorum. Valla bazen gücüm tükeniyor sebeklik yapacağım diye TRT Çocuk açıyorum arada baktiriyirum Öyle yediriyorum.

Bizde gece çok sık uyanmaya başlamıştık. Önce diş herhalde dedim. Ama kasik mamaları ile besleyince daha az uyanmaya başladı. Süt doyursa bile 6 aydan sonra besleyiciligi azaliyormus bence o sebepten çabuk acıkıyor olabilir. Ve bende sıkıştığımda yerde biberon ile mama veriyorum artık. Çünkü kilo olayı kafama takıldı. Dr bu aya kadar iyi sağlıklı diyordu. Ama bu ay böyle giderse olmaz dedi. O yüzden fena sardım. Sabahları en zoru ama iyi kötü yapmaya çalışıyorum şu ek gıda işini.

Birde benim kzıım. Desteksiz oturuyor. Yattığı zaman dönüp duruyor. Ama sıpa yüzüstü koyunca yerde durmuyor. Bende yatacağım yanına ancak öyle durup izliyor. Tembel sanırım.

Ayaklarına yeni yeni bastırmayı öğretiyorum. Bazıları koltuğa tutunuyormuş ne heyecanlı :)

Var mı benim gibi ek gidada zorlanan neler yapıyorsunuz. Kızım iştahsız sanırım. İştah açıcı şurup verdi Dr etki ettı mi anlamadım.

Bu arada ben mali musavirim. Önceleri bir işyerinde bağımlı çalışmayı düşünüyordum. Sonra kızım geldi aklıma. 2. De istiyorum çok ara vermeden. O sebepten mantıklı geleni yaptım. Buro açtım. Hoş müşterim yok ama zamanla olur inşallah. Gidip geldiğim de yok. Kart bastırıp dağıtacağım. İnşallah olur da rahat rahat bebeğime ilgilenirim. Yada bebeklerimle :) (not:düşünüyorum evet ama hala korkuyorum:)

Selam kızlar. Bayadır yazmıyorum. Ve kaç gündür de okuyarak geldim.

Ek gıda beni çok zorladı o sebepten bir ara ilgilenemdim hicbirsey ile.

Kızım ek gıda doğru düzgün yemiyor. 6 ayda 150 7.ayda 200 gr almış. Çok az. Dr yedirmen lazım dedi. Ama benim ciroz kaşığı gördüğü an ağzını kitleyip kafayı sallamaya başlıyor. Sanirim ben bir yerde yanlış yaptım. Şimdi su ile kandirarak yediriyorum. İki kasik çalışıyorum. Şu verecek gibi yapiyorum diğer kasigi veriyorum. Valla bazen gücüm tükeniyor sebeklik yapacağım diye TRT Çocuk açıyorum arada baktiriyirum Öyle yediriyorum.

Bizde gece çok sık uyanmaya başlamıştık. Önce diş herhalde dedim. Ama kasik mamaları ile besleyince daha az uyanmaya başladı. Süt doyursa bile 6 aydan sonra besleyiciligi azaliyormus bence o sebepten çabuk acıkıyor olabilir. Ve bende sıkıştığımda yerde biberon ile mama veriyorum artık. Çünkü kilo olayı kafama takıldı. Dr bu aya kadar iyi sağlıklı diyordu. Ama bu ay böyle giderse olmaz dedi. O yüzden fena sardım. Sabahları en zoru ama iyi kötü yapmaya çalışıyorum şu ek gıda işini.

Birde benim kzıım. Desteksiz oturuyor. Yattığı zaman dönüp duruyor. Ama sıpa yüzüstü koyunca yerde durmuyor. Bende yatacağım yanına ancak öyle durup izliyor. Tembel sanırım.

Ayaklarına yeni yeni bastırmayı öğretiyorum. Bazıları koltuğa tutunuyormuş ne heyecanlı :)

Var mı benim gibi ek gidada zorlanan neler yapıyorsunuz. Kızım iştahsız sanırım. İştah açıcı şurup verdi Dr etki ettı mi anlamadım.
canım ben sadece kahvaltı da zorlanıyorum. diğer yemeklerim kolay oluyor yemesi. sen neler yediriyorsun? kg aldırmak istiyorsan yardımcı olurum. ne yedirmem gerektiği konusunda.

kızlar bugün kıymalı makarna yapmıştım oglusum çok sevdi.vitaminli besleyici ve doyurucu tavsiye ederim. ben tuz kullanıyorum kızlar tuzsuz sevmiyor çünkü ağzını kilitliyor o da haklı ağzının tadını biliyor

kızlar bu ay aylık kontrole gittiniz mi?
cagirmasalar da ben gidiyorum merak ediyorum boy kg.

eziyorum iyice canım çok az puturlu kalıyor.

ya bir de ben bazen ıspanak böreği yapıyorum. böceğin içindeki ispanaga bayılıyor maşallah. yediyorum. Ama bezinden tüm tüm çıkarmış yani tam damagıyla ezemiyor sanırım acaba vitaminini alıyor mudur?

X