2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar arkdasimin bebegi benimkiden 2 gun sonra dogdu 4 nisan dogumlu tutunup koltuga ayaga kalkiyor. Erken degil mi? Bizimki suan surunerek emekliyor ama baska bisey yok.

Yok canım benimde 25 Nisan beşikte kenara tutunup ayağa kalkıyor koltuk kenarlarına birde emekleyip koltuğu tutup kalkıyor bir haftadır

Kizlar arkdasimin bebegi benimkiden 2 gun sonra dogdu 4 nisan dogumlu tutunup koltuga ayaga kalkiyor. Erken degil mi? Bizimki suan surunerek emekliyor ama baska bisey yok.

Benim kız tutunup kalkmayı bırak yürüteci bile ilerletemiyor, niye böyle çok kafaya takıyorum. Emeklemekte yok. Az buçuk desteksiz oturabiliyor o kadar :/

Ya kizlar bebeklerimizi kıyaslamayalım bence. Bu çok yanlış.. her bebeğin gelişimi, değişimi,süreci farkli ilerler.. ayni olmasi mümkün mü sizce. Aynı anadan babadan degil ya bu çocuklar... eninde aonunda tutunup kalkacak. Eninde sonunda yürüyecek. Ciddi bir sağlık problemi yoksa. Kafaya takmak çok anlamsiz..

Benim kız tutunup kalkmayı bırak yürüteci bile ilerletemiyor, niye böyle çok kafaya takıyorum. Emeklemekte yok. Az buçuk desteksiz oturabiliyor o kadar :/
Benim kızda öyle emeklemek Yok kıçını bile kaldıramıyor valla bilmiyorum yani nasıl yürüyecek böyle ağır popolu :)

Kizlaaarrrrr bugün sünnet olduk......çok agrimiz var iyimi yaptık kotumu bilmiyorum. Ben ameliyat a giremedim zaten ama sonra gördüm içim gitti ilerde olsa daha zor olurdu tabi ama bilemiyorum ama yüreği işte..asıl o kremleri nasıl sürüm bilmiyorum

Hayırlı olsun canim darısı benimkine ins

Kizlaaarrrrr bugün sünnet olduk......çok agrimiz var iyimi yaptık kotumu bilmiyorum. Ben ameliyat a giremedim zaten ama sonra gördüm içim gitti ilerde olsa daha zor olurdu tabi ama bilemiyorum ama yüreği işte..asıl o kremleri nasıl sürüm bilmiyorum
Bence çook iyi yapmışsın. Ağrıları mıutlaka oluvak ama ilk 24 saati atlatınca baya hafifliyo. Bende 5ay 19 günlükken yaptırdım. İyiki yaptırmışım diyorum. Rabbim damatlığını göstersin inşallah

kızlar gece bebeğinizi ne ile doyuruyorunuz ben anne sütü veriyorum ama sütüm yetmiyor ac kalıyor sabaha kadar emiyor bu kez de
Bizde öyleyiz hele diş ağrısı turunca meme sürekli ağzında ek gıdada öyle ne kadar yemek isterse veriyorum zorla vermiyorum hiç

Bn de gece emziriyordum. Ama benim sutum iyice cekildi :KK43: emiyor göğsümde uyuyor geri yatağına koydugumda yine ağlıyor. Mecbur gidip mama yapıyorum. Doymuyor çünkü. :/

kıyamam yaaa dün gece sabaha kadar agladı meger acmış yavrum sütüm yokmus:KK43:(

Kaşık mamaları var, gece uykusundan önce ondan verebilirsin, baya doyuruyor tok tutuyor. Ben aldım hipp marka, aptamilin falan da var. İstediğin ölçüde koyuyorsun su katıyorsun muhallebi kıvamında oluyor. Ben kullanıyorum. Sütüm az olduğu için de gece yatmadan önce mama veriyorum. Doğduğundan beri sütüm az devam sütü kullanıyoruz. Yapacak bir şey yok aç kalmasın da =(

Bence çook iyi yapmışsın. Ağrıları mıutlaka oluvak ama ilk 24 saati atlatınca baya hafifliyo. Bende 5ay 19 günlükken yaptırdım. İyiki yaptırmışım diyorum. Rabbim damatlığını göstersin inşallah
Aynen dediği n gibi azaldı ağrıları bugün ikinci gün bitti Allah damatlıklar ini göstersin

Bizde 26 Mart doğumluyuz önceleri sürünerek emekliyodu altı aylık olmamıştı şimdi normal emekliyor ama heran başına bişey gelecek korkusu yaşıyorum bı bakıyorum masanın altında bı koltuğun arkasında tutunup ayağa kalkıyor sıralıyor yan yan fakat oturamiyor bidaha ayakta bekliyo yada düşüyor.. ama hala dişi çıkmadı her çocuk kendine özel

X