2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217

Bence dene yemezse blender den de gecersin

Çok kötüyse ilaç vermek lazım bence. Ihlamurda verebilirsin
Ilac tabiki veriyorum zaten de. Ayni za.anda doğal yollarla iyileşsin dedim. Kizimin hic tadi tuzu yok.hareketsiz gibi Üzülüyorum. Her gün ihlamur veriyorum. Bugünde mandalinanın bir yarısını sıktım sulandirdim, verdim. 10 15 ml falan içti.

bende mandalına ve nar suyu verdim bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

çok güzel tarifler ekran görüntüsünü aldım hepsini vakit buldukça denemek istiyorum bakalım canım.
Afiyet olsun bebişe canım bende ilk fırsatta denicem çok güzel tarifler bal kabağını da kullan canım çorbalara koyuyorlar muhallebi yapıyorlar ben bugün bal kabaklı muhallebi denicem bakalım oğlum sever insallah

Bende dokuzuncu ayı bekliyorum almak için neler var içinde
Canim asil olayi kitap. Bitane kitap cikiyor. Bu ayda bebeginizin neler yapmasi gerektigi yaziyor basinda. Bebeginle yapacagin etlinlikler var. Uzerinde resim olan kartlar var. Bi elma var kartondan. Yemek hazirlamak ile ilgili kucuk bi kitapcik var. Bebegin gelisim tablosu var

Aranızda blw yapan var mı merak ediyorum? Kızım muzu ezilmiş halde sevmedi, bütün olarak eline alıp yemek istiyor mesela, ben de verdim ama büyük parça koparınca hemen elimi daldırıp aldım ağzındaki parçayı elimle minik minik koparıp yedirdim, arada da muzu bütün olarak yalattım falan ama illa tutup yemek istiyo. Blw yapanlar nasıl uyguluyo acaba? Ben istemesem de bebeğim blw isteyecek gibi

Ben yapmak istiyorum ama benim oğlum kabul etmiyor pek eline almıyor ben zorla verdin bi kaç kez ağzına götürüp geri atıyor :) seninki kabul ediyorsa ne güzel. Eğer muz yumuşaksa damağında ezmeyi başarır ama bazı muzlar sert o konuda birşey diyemicem

Ben yarı klasik yarı blw gidiyorum ama üç gün sonra yedi aylık olacak tamamen blw dönecem kendim yedirirken hem ben hem kızım stres oluyor çünkü benim bişey vermemi sevmiyor bende kendi yerken daha rahatım hem onun karnı doyuyor hem benim

Kabul ediyor canım ama korkuyorum ben de kendi kendine boğulur diye. Nasıl cesaret ederim bi fikrim yok açıkçası, o benden daha cesaretli:)

Aslında çok güzel birşey dediğin gibi ama bende boğulma fobisi var sanırım, kendi kendine boğulur diye korkuyorum. Bunu nasıl yenebilirim ki?

Aslında çok güzel birşey dediğin gibi ama bende boğulma fobisi var sanırım, kendi kendine boğulur diye korkuyorum. Bunu nasıl yenebilirim ki?
Sen yedirirken de bozulabilir hatta ağzına zorla verirsen daha büyük tehlike bence sonuçta sert sebze vermiyorsun damağı ile eziyor bir güzel yiyor

Sen yedirirken de bozulabilir hatta ağzına zorla verirsen daha büyük tehlike bence sonuçta sert sebze vermiyorsun damağı ile eziyor bir güzel yiyor
Yok canım zaten zorla vermiyorum soğumasın yemekten diye, maşallah emiyo da güzel. Alışsın bakalım yavaş yavaş o zaman ben de senin gibi 7. ayda kendisine bırakmaya çalışırım:)

Yok canım zaten zorla vermiyorum soğumasın yemekten diye, maşallah emiyo da güzel. Alışsın bakalım yavaş yavaş o zaman ben de senin gibi 7. ayda kendisine bırakmaya çalışırım:)
Bence bebişinin gelişimine göre hareket et benim kızım ellerini iyi kullanabiliyor ben şuanda kendi yemesine izin veriyorum

Kizlar simdide ben hastayim. Boğazlarım felaket ağrıyor. Agzimi açamıyorum o derece ( zencefilli bal yapip yedim. Tuzlu suyla gagara yaptim kac kez. Parol ictim BELKI iyi gelir diye. Şimdi doktora gitsem doktor bogazim icin ne verir. Sprey kullanabilir miyim ?doktora gidesim bile yok. Esime dicem eczaneden alsin
Ama hangi ilaci almali bilmiyorum. Bogaz spreyleri cok iyi gelirdi bana önceden
Simdi emziriyorum kullanabilir miyim acaba :/

bugün ogluşuma çorba icirdim yarım kase içti çok şaşırdım nasıl ağzını açtı bir görseniz kızlar. size de tarifi vereyim deneyin ben taneli yediriyorum. damagiyla çiğniyor
maşallah berakallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…