2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızım sanki kilo verdi, zayıfladı gibi geliyor. Niye böyle oldu ki =( Bana mı öyle geliyor =( Aç kalmıyordur inşallah. Kilo vermesinden korkuyorum..

Domates asidik olduğu için pişik yapabiliyor.pişirince asidik özelliği kayboluyormuş ama alerjisi varsa bebeğin pişirmekte kar etmiyor.neyse ilk kızımda herşeyi çok ince eledim sık dokudum iştahsız yemek düşmanı oldu çıktı.valla bunda öyle olmuycam.tarhanadan falan başlıycam azar azar.

Ben öncedende vermisdim domates canim alerji falan olmadi cok sükür denedim corbayi tabi sehriye biraz taneli olunca sevmedi ila tam püre olcak beyfendi öyle yiyor

Boyu uzamis olabilir canim ac kalmiyordur sen yinede dene daha fazla mama icmek istiyormu diye

6 aydan sonra kilo almasi yavaşlar. Sizin gözünüze de zayif gibi görünür: )

Sanki kemikleri elime geliyor, göbeği falan dümdüz oldu. Ne bileyim herşeyi takar oldum. Kilo vermesin de, az alsın razıyım. Kaka hergün yapmaz oldu. Çişte azaldı. Neden acaba? Herkesin böyle mi merak ediyorum :/

Sanki kemikleri elime geliyor, göbeği falan dümdüz oldu. Ne bileyim herşeyi takar oldum. Kilo vermesin de, az alsın razıyım. Kaka hergün yapmaz oldu. Çişte azaldı. Neden acaba? Herkesin böyle mi merak ediyorum :/
Bizimki yapıyor.. sıvı bol tüketmiyorsa yapmaz
Ek gidaya gecti ya. Siviyi azalttiysaniz
Ozellikle çiş yapimi azalir

herkes 6. ay aşısını oldu mu nasıl geçti kızlar ? yarın gidecem kısmet olursa

Screenshot_2017-10-25-23-25-27-358.jpeg Screenshot_2017-10-25-23-27-23-390.jpeg Screenshot_2017-10-25-23-28-03-804.jpeg Screenshot_2017-10-25-23-26-12-110.jpeg

Kizlar ogluma corba yapmayi düsünuyorum ama sehriye ve kiyma tanelerini yermi yiyebilirmi diye terredütte kaldim.

Zeytinyaginda kiymayi daha sonra rendelenmis kahvuc ve patates kavurcam üstüne tomatesi rendeleyip ekliyecem pismeye birakcam biraz sonra üstüne su ve sehriye ekledikden sonra biraz daha pisircem bunu yapmaya düsünuyordum sizce yiyebilirmi normalde herseyi püre halinde yiyior ama bu sefer böyle vermek istiyorum
Domates için 1 yaş öncesi vermeyin diyorlar canım ama sen bilirsin tabiki. Kıyma da kuzu kiyması ve 3 kez cekilmeliymis

X