2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benimkide öyle parmağımı tutup ağzına götürüyo. Kucağımızdayken omzumuzu yalıyo tişörtleri ısırmaya çalışıyo ağız bi karış açık
Islak mendil paketini ele geçirmesin ondan mutlusu yok :) onuda ağzına götürmeye çalışıyo kenarları çok sivri gözüne gelir yüzünü çizer diye artık ortada bırakmıyorum

ben de o yüzden ıslak mendil paketini vermek istemiyorum. tv izletiyor musun ben pek izletmiyorum ama arada kaçamak yapıyor

Her seyi agzina aliyor. Saçımı cekiyor. Cimcikliyor :) kendi kendine oyuncaklarıyla yere vurup ses cikartiyor salliyor. Tv kesinlikle izleyemiyorum. Tüm gün ben de izlemiyorum. O da bakar diye. Akşamları da babamizin keyfini bozuyoruz aksamda kapatiyoruz o uyumuyorsa :) tv ıslak mendil paketinden daha teklikeli

ben de çok dikkat ediyorum tv na ama bazen ben bakmak istiyorum onu da oyuncaklarla oyalıyorum

dün 6. ay asimizi yaptırdık kurtulduk şükür. atessiz atlattik geceyi.
kızlar takip edecek miyim hâlâ?
kaç gün dikkat edilmeli lütfen cevap?

dün 6. ay asimizi yaptırdık kurtulduk şükür. atessiz atlattik geceyi.
kızlar takip edecek miyim hâlâ?
kaç gün dikkat edilmeli lütfen cevap?
Tıbbi olarak bilmiyorum ama bence atlatmışsınızdır tehlikeyi canım. Darısı başımıza biz de haftaya olcaz. Dün kızım diş çıkardı ne zamandır onun huysuzluğu var üstünde geceleri de sık sık uyanıyodu. İnşallah rahatlar bemimki de.

Cok yaşa emi bnde bitek bn mi bole düşünuorm dedin.arkadaşlarımdanda blw yapan var sanki bebeklerini uzaya göndermişler.ne varki tabıkı bebek eline verince ağzına götürüo oğlum bi terlığe saldırışı varcok sert bi grup..herkes bi savaşta.blw market cook pahalı.tabiki bebeğin eline verılıp yedırılmeli ama yenılebılenck şeyleri annelermzn bize yaptığı gbi..klasık beslenenler ayyy sen cok yanlışsn tavırları.birde bnm anlamdığm bebek büyüyor hareket artıo öğün yok tadım var.ee enerjı ihtiyacı süt aynı süt geliyor.ii yönleride var ama belli bi dönemden snr uygulnabılır

Kızlar bebekleriniz kaçta uyuyor .. sabah kaçta kalkıyor ..Benin kızım 7 aylık gece 12 de yatıyor sabah 10 da kalkıyor .. ne yaptım ettiysem uyku saatını öne çekemedim ... saat en azından 9-10!gıbı uyusun istiyorum .. vıdeolar izliyorum ıyutmak için ne yapılabılır diye.. ama onlarda pek işime yaramadı.. acaba onu rahatlatıcı rezene ihlamur mu versem ..

Benim oğlum 1 ay öncesine kadar 9da uyur gece birkaç defa emmek için kalkıp direk uyurdu ama şu saat oldu hala ayağımda sallıyorum. Diş mevzusu. Ne zaman bitecek de bende uyuyacağım bilmem, huysuzluk da var. Ve eski düzenine döner inşallah böyle olmuyor ki

Benim oğlumda dişlerden dolayı herşeyi ağzına götürüyor. Islak mendil paketi bizimde dikkatimizi çok çekiyordu ama ben çözümü küçük su şişesinde buldum. Yıkadım dışını içi de boş tabi. Sesine bayılıyor, diğer oyuncaklara bakmıyor :)

canım ben ilk sıralar sırf gece uyusun diye gündüz pek uyutmuyordum. ama bu sefer de saat 20. 00 larda uyuyordu sabah 4. 00 gibi kalkıyordu. sonra gündüz uyutmaya başladım bu sefer senin gibi gece 12 leri buluyordu uykusu. biz de o saatte kadar uyumuyorduk. sıkıntı yoktu.

Daha sonra bebeklerin beyinsel ve bedensel gelişimi için saat 22. 00 in o onemini öğrenince o saatlere yakin uyutmaya çalışıyorum dün şükür o saatte uyudu.
En sağlıklı uyku 22. 00 -05. 00 arasi

saat 22. 00 de uyutmak istiyorsaniz 17. 00 dan sonra uyumasina pek izin vermeyin oyunlar oynayın . bebekler en az 5 saat uyanik kalmadan gece pek uyumuyorlar

Benim oğlum 7 de uyuyo. Ne yapsam durduramıyorum ağlaya ağlaya mahvoluyo. Gündüzde uyumuyo doğru düzgün o yüzden erkenden uyuyo. 3-4 tede uyanıyo.
Bi düzeltemeden uyuma saatini

Benim kızım gun icinde 3-4 saat uyuyor. Ogle sonu 3 ten sonra hic uyumuyor. Gece 9.30 da uyuyor ama 5 te uyaniyor. Gözlerimden uyku akiyor her gun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…