2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kizlar simdide ben hastayim. Boğazlarım felaket ağrıyor. Agzimi açamıyorum o derece :KK43:( zencefilli bal yapip yedim. Tuzlu suyla gagara yaptim kac kez. Parol ictim BELKI iyi gelir diye. Şimdi doktora gitsem doktor bogazim icin ne verir. Sprey kullanabilir miyim ?doktora gidesim bile yok. Esime dicem eczaneden alsin
Ama hangi ilaci almali bilmiyorum. Bogaz spreyleri cok iyi gelirdi bana önceden
Simdi emziriyorum kullanabilir miyim acaba :/
Geçmiş olsun cnm otacinin pastili var bitkisel çok iyi ondan kullanabilirsin.birde benim de bir ara bogazim çok kötüydü yutkunamiyordum bile hemen bu kaynar yaptım sıcak sıcak içtim akşama birseydenmi kalmadı dene bence canım .

Kizlar simdide ben hastayim. Boğazlarım felaket ağrıyor. Agzimi açamıyorum o derece :KK43:( zencefilli bal yapip yedim. Tuzlu suyla gagara yaptim kac kez. Parol ictim BELKI iyi gelir diye. Şimdi doktora gitsem doktor bogazim icin ne verir. Sprey kullanabilir miyim ?doktora gidesim bile yok. Esime dicem eczaneden alsin
canım benim de öyle olmuştu doktorum bana sordu gargara mi verim sprey mi diye ben de emzirdigim için gargara istedim. ama kullanmadan geçti ağzı kapalı duruyor yakın olsaydik verirdim. ben bol bol ılık şu ve ballı süt içtim. mandalina nar çok yedim onlar baya etkili oldu

Geçmiş olsun eczaneye sorarsa söylerler kullanıp kullanamuyacaginizi

Kizlar ogluma corba yapmayi düsünuyorum ama sehriye ve kiyma tanelerini yermi yiyebilirmi diye terredütte kaldim.

Zeytinyaginda kiymayi daha sonra rendelenmis kahvuc ve patates kavurcam üstüne tomatesi rendeleyip ekliyecem pismeye birakcam biraz sonra üstüne su ve sehriye ekledikden sonra biraz daha pisircem bunu yapmaya düsünuyordum sizce yiyebilirmi normalde herseyi püre halinde yiyior ama bu sefer böyle vermek istiyorum
Cnm yıne sen bılırsn ama bebeklerde 1yaşa kadar kavurma şeklinde pişirme yerıne kaynayan suya atma,en son altınj kapattktan snr yağını dökme var

Su mu ictin canim sicak sicak anlamadm ?
Yok cnm bizim Adana Mersin tarafında kaynar diye birşey yaparlar lohusa kadınlara özellikle gelen misafirlere ikram ederler içinde türlü baharatlar var çok faydalı birşey kış aylarında gripten korur .internetten bakabilirsin canım içindekiler baya baharat var ben yapıp kış boyu içmeyi düşünüyorum tabi sekersiz

Yok cnm bizim Adana Mersin tarafında kaynar diye birşey yaparlar lohusa kadınlara özellikle gelen misafirlere ikram ederler içinde türlü baharatlar var çok faydalı birşey kış aylarında gripten korur .internetten bakabilirsin canım içindekiler baya baharat var ben yapıp kış boyu içmeyi düşünüyorum tabi sekersiz
Offfff kaynar nasıl şahane bişydir o yaaaa üştüne ceviz

Aranızda blw yapan var mı merak ediyorum? Kızım muzu ezilmiş halde sevmedi, bütün olarak eline alıp yemek istiyor mesela, ben de verdim ama büyük parça koparınca hemen elimi daldırıp aldım ağzındaki parçayı:KK17: elimle minik minik koparıp yedirdim, arada da muzu bütün olarak yalattım falan ama illa tutup yemek istiyo. Blw yapanlar nasıl uyguluyo acaba? Ben istemesem de bebeğim blw isteyecek gibi:KK48:
Valla ben cok arastirdim ama aklima yatmadi. Videolara falanda baktim. 7-8aylik bebegin bisey yiyebildigi yok. Elinde minciklayip minciklayip yere atiyor. Bi isirik alabilirse ne ala. Yemekler biraz puturlu birakilabilir ama disi olmauan bebege butun vermek tuaf . Annelerimiz annanelerimiz bize pure olarak catalla ezip yedirmisler aramizda suan yemek yemegi bilmeyen yok degil mi? Herseyin bir zamani var. Ayrica dr bir arkadasim hastanein acil servisine kadar cok bebek bogulmalariyla gelindigi anlatti. Kendisi bebeginin disinleri cikincaya kadar asla butun gida vermedi ve cevresindeki herkeside bu konuda cok uyardi.Ayrica blw grubunu takip ettigim de bi baktim surekli seminer para ile biseyler satma cabalari var. Yani bu is biraz ticarete de dokulmus. Ben cikardim grubu falan. Yinede karar senin iyice incele canim

Hiç duymamıştım. Hemen bakayim..

Kızlar size bişi soracam ben doğum yaptığımdan beri sürekli gece uyurken ter içinde kalıyorum bıktım usandım bitmek bilmedi ya napim bilmiyorum

Kızlar size bişi soracam ben doğum yaptığımdan beri sürekli gece uyurken ter içinde kalıyorum bıktım usandım bitmek bilmedi ya napim bilmiyorum
acaba kan değerlerimiz mi yükseldi canım ben daha adet olmadım kan kaybetmiyoruz sonuçta. ben de şu soguklarda terliyorum. adet olunca düzelir diye düşünüyorum

kızlar sizin bebekleriniz de eline verdiğiniz şeyi çok inceliyor mu sonra ağzına götürüyor. cingiragi bile sallamayı öğrendi bugün baktım salladı sonra yine ağıza gitti.

ıslak mendil paketine bayılıyor almak için çok uğraşıyor vermiyorum yanındayken oynuyo sesini seviyor

X