2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
neslim33 neslim33 labne tarifi sormuştum görmedin sanırım.kaydetmemiştim.geçmişide okuyamadım tek tek.
Görmemiştir ben veriyim tarifi 1 litre sütü aynı yoğurt mayalar gibi 1 tatlı kaşığı süzme peynirle mayalıyoruz. 6-7 saat dışarda yoğurt gibi sarmalayıp bekletceksin sonra 10 saat kadar dolapta beklicek sonra da süzeceksin 2 saat kadar. Suyunu da dondurucuya atarsın :)

Bende çok memnunum
Meyveyi dolaptan çıkarıp direk koyup veriyorum soğukken hem dişleride rahatlıyo. Hem mevye yiyo hem diş kaşıyo o bahaneyle benim ki özellikle elmada :)
Pek tutmayı beceremiyo seninkide mi öyle. 3 gün sonra tam 6 aylık olacak normal mi acaba
Ben soğuk vermiyorum meyveyi mutfakta oda sıcaklığında ilk başlarda tuhafına gitti bve tuttum hatta şimdi tutamıyor düşürüyor felan ama yavaş yavaş öğreniyorlar
Ben başlayıp verdim bir tatlı kaşığı ancak ya yedi ya yemedi ama yeter ona ben yavaş veriyorum normalde de pek yemez
ben çorbaya koydum direk vermedim belki o yüzden yedi

Bende de var ama iki kez ancak kullandım sevmedi kızım
tekrar dene istersen

Benim de aklımda, alıcam. Nerden aldın canım? Marketlerde de varmış ordan alabilir miyiz?
marketlerde var canım bebek ürünlerinin olduğu bölümde bebedor un

Sorum biraz saçma gelmiş olabilir ama prima premium care kullanıyorum, onun 4+ bedeni yok. 4’ten 5’e geçiyo o yüzden sordum..
biz hala 3 numaradayız bitince 4 geçeriz

Görmemiştir ben veriyim tarifi 1 litre sütü aynı yoğurt mayalar gibi 1 tatlı kaşığı süzme peynirle mayalıyoruz. 6-7 saat dışarda yoğurt gibi sarmalayıp bekletceksin sonra 10 saat kadar dolapta beklicek sonra da süzeceksin 2 saat kadar. Suyunu da dondurucuya atarsın :)
Sağol canım.peki tülbent tarzı temiz bir beze koyup bir yere mi asıyordunuz.orasını nasıl yapıcam bilemedim.

neslim33 neslim33 labne tarifi sormuştum görmedin sanırım.kaydetmemiştim.geçmişide okuyamadım tek tek.
Özür dilerim gerçekten görmedim bugün pek giremedim yazlık kışlık olayı var evde
Bir lt sütü bir tane süzme peynirle yoğurt mayalar gibi mayalıyorsun sütün sıcaklığı yoğurt mayalar gibi olacak sonra sekiz saat mayalandırıyorsun saat saat sonra dolaba alıp bir sekiz saat dolapta bekletip süzüyorsun

Özür dilerim gerçekten görmedim bugün pek giremedim yazlık kışlık olayı var evde
Bir lt sütü bir tane süzme peynirle yoğurt mayalar gibi mayalıyorsun sütün sıcaklığı yoğurt mayalar gibi olacak sonra sekiz saat mayalandırıyorsun saat saat sonra dolaba alıp bir sekiz saat dolapta bekletip süzüyorsun
Teşekkür ederim canım.@ şımarık83 te verdi tarifini.yarın sabah yapacağım inşallah.

Genelde erken kalkan bir çocuk olur büyük ihtimalle ama en azından 6 da kalkmaz herhalde:)ama erken kalkan çocuk daha düzenli olur yemesi içmesi öğlen uykusu.bence sen az erken yatmaya çalış.

evet bana da hep erken kalkacakmis gibi geliyor da 6 olmasin ya 8e falan raziyim. ilk 3 4 ay genelde 5 gibi kalkiyordu o daha fenaydi:) duzelir umarim sabirla bekleyecegim. dun 12 gibi yattim 1er saat one cekicem hergun 10 gibi uyusam cok rahat ederim ise baslayacagim 3 hafta sonra duzeni oturtmam lazim.

Günaydın kızlar size pırasalı omlet tarifi verim belki yer bebişler benim kız üç gündür yiyor pırasa tadımı yaptık
Pırasanın beyaz yerini peynir altı suyu ve su ile yumuşattım sonra az bir zeytinyağı ile çevirdim yumurtanın sarısını üstüne döktüm

X