2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Kızlar hafta başı aklımı kaçırıodm,okdr kötü bi gün geçirdkki.tam dr.a gdıcktk oğlumu giydirdim hazırladm kndım hazırlandm,cantasınj hazırladm içimdn dedımki acaba bez bi tane dha koysammı oğlumuda yatağın üstüne koydum yastıklarla cevreledim etrafını.yere koyamıorm çnkü emeklemeye calışıo kafa küüt halı olmayan yere nereye gdersm bnl.nese yatağimn ortasına koydm dha kapıdn yenı cıktm bez getrmeye öle bi ses geldıkı o an Allahım nolur dedim,bi ağlama sesi ben sok gecrdm.oğlumu aldığm gbi hastaneye o ağlıo ben ağlıorm aklımı kaçrdm herkes bni sakınlestrmeye calısıo.dr.geldı oğlun snden ii görünüo dedi yınede beyın cerrahına gttk bt cektıler cok şükğr temiz cıktı.inanın hıc hayatımda bukdr kötü olmamıştm.ztn erken doğdu die okdr dikkat edıormki herkesın alay konusu bile olmştm.ben sakındıkca aklım almıo.hala yatağmda yatamıorm.2yastık koyup ortasınada kaymayan pıke koymuştm nasıl olur diorm ya yastığn üstüne cıkıp oturdu denge alamayıp düştü yada bilmıorm.artk cezalı park yataktn hiç çıkarmıoruZ.cok üzgünm halaa hep ağlayasım gelıo düşündkçe uykularm kaçıo.18yaşındakı yeenime bile vermedmki amann nolur nolmaz dıe gitti yataktn düştü.dün tekrar beyın cerrahına gttm dr.dedıkı bnm 3tane cocuğum var dha düşmeyenı görmedim nörolojıyede gttk oda ii dedi ama ben aşırı kötüym
Can'ım eşmiş olsun yeni okudum . Aynı şeyleri yaşadım ve yaşayan da çok fazla inan. Benimki de 2 yastık arasından yataktan düşmüştü, ben de lavabodaydım ağlama sesine geldim çocuk yok yatakta. Şok oldum çünkü düşmesinin imkanı yok , o kafa ile çarşafın altına, yastıkların altına bakıyorum düşün yani çocuk yerde ağlıyor. Tabi bunlar birkaç saniyenin içinde olıyor. Sonra baktım yatağın diğer tarafına düşmüş, sonradan yaptığımız incelemelerde geri geri giderek düştüğümü tespit ettikhemen ben de soluğu doktorda aldım. Hem o Zaman daha 4 aylıktı . Ben de kendimi çok suçladım , geceleri uykuda birsen uyanıp eşimi tutup çekmişim kaç kere düşmesin diye , kabuslar.. Vs... Her ağlama sesinde koşarak yanına gitmeler, hiç yalnız bırakamamalar... O kadar yıprandım ki anlatamam...şimdi 2 ay geçti üzerinde çok şükür yeni yeni toparlanıyorum. Kendi kendimi bu hale getirmem bebişi de etkiliyor çünkü hem benim de kafa yorgunluğum hat safhaya çıkmıştı. Sen de içini ferah tut. Allah'a emanetler, Melek'ler de koruyor inan ki... Herkesten duydum bunu istisnasız... Umarım bir an önce toparlanırsın

Kızım iyileşti çok şükür :)
Allah şükür toparlanır inşallah

Ayyyy canim damak tadi vardi bu ay 250 gr almis. Valla artik bakmicam damak tadina falan . Tikicam agzina. 6 aylik cocuk . 6450gr kilosu cok zayif bu ay uzamamistaa...
Artık kilo alınları azalıyor hareketliler bizimki uyanıkken sürekli horon tepse sıkılmaz herhalde

Yaaa ne usta yaptığım labne tutmamış o kadar ustayım :110: hep fırında yapardım dün sarı yaptım ondan sanırım bildiğinden şaşmican
o konuda haklısın her usta kendi yoğurdunu bildiği gibi yapar :))) senin tarifle oldu süzme miz :)) sağolasın

Allah şükür toparlanır inşallah

Artık kilo alınları azalıyor hareketliler bizimki uyanıkken sürekli horon tepse sıkılmaz herhalde

o konuda haklısın her usta kendi yoğurdunu bildiği gibi yapar :))) senin tarifle oldu süzme miz :)) sağolasın
Afiyet olsun kuzulara
neslim33 neslim33 bende yaptım şimdilik katı durum da bir iki saat daha bekleyip dolaba koyacağım nasipse sonra süzmek mi gerekiyor
Sekiz saat mayalanacak sekiz saat dolapta duracak sonrada süzeceksin labne bu demi

Can'ım eşmiş olsun yeni okudum . Aynı şeyleri yaşadım ve yaşayan da çok fazla inan. Benimki de 2 yastık arasından yataktan düşmüştü, ben de lavabodaydım ağlama sesine geldim çocuk yok yatakta. Şok oldum çünkü düşmesinin imkanı yok , o kafa ile çarşafın altına, yastıkların altına bakıyorum düşün yani çocuk yerde ağlıyor. Tabi bunlar birkaç saniyenin içinde olıyor. Sonra baktım yatağın diğer tarafına düşmüş, sonradan yaptığımız incelemelerde geri geri giderek düştüğümü tespit ettikhemen ben de soluğu doktorda aldım. Hem o Zaman daha 4 aylıktı . Ben de kendimi çok suçladım , geceleri uykuda birsen uyanıp eşimi tutup çekmişim kaç kere düşmesin diye , kabuslar.. Vs... Her ağlama sesinde koşarak yanına gitmeler, hiç yalnız bırakamamalar... O kadar yıprandım ki anlatamam...şimdi 2 ay geçti üzerinde çok şükür yeni yeni toparlanıyorum. Kendi kendimi bu hale getirmem bebişi de etkiliyor çünkü hem benim de kafa yorgunluğum hat safhaya çıkmıştı. Sen de içini ferah tut. Allah'a emanetler, Melek'ler de koruyor inan ki... Herkesten duydum bunu istisnasız... Umarım bir an önce toparlanırsın
İkinizede geçmiş olsun zor bir durum ama bildiğim kadarı ile onların kafa tası düşmeşerden fazla etkilenmiyor yani doğarken zarar görmesin diye kemikleşmiş bir yapıda değilde daha kıkırdak bir yapıda oluyor ya o sayede zarar görme ihtimalleri azalıyo Rabbim tüm melekeleri korusun

Kefir mayam geldi bugün yaptık cuma olacak bakalım sevecekmi cadı ben bu işleri çok sevdim yaaa peynir yap kefir yap çorba yap :))
Sayende bende gaza geliyorum bi de hevesleniyorum zaten iyi oluyo. Daha peyniri yapmadım ama onu da yapıcam. Kefiri de daha sonra düşünğyorum. Oğlan şu peynirleri ve yumurtayı yemiyo :KK43: şu bebek bisküvisini yapıp onunla karıştırcam bi de yumurta ve labneyi

Sayende bende gaza geliyorum bi de hevesleniyorum zaten iyi oluyo. Daha peyniri yapmadım ama onu da yapıcam. Kefiri de daha sonra düşünğyorum. Oğlan şu peynirleri ve yumurtayı yemiyo :KK43: şu bebek bisküvisini yapıp onunla karıştırcam bi de yumurta ve labneyi
Dene bakalım yavaş yavaş yer acele etme daha mideleri ne iki lokma yeter onlara

Yumurta sarısı 7. Aydan sonra daha uygun ağır olabilir benimki yedi kustu tabi lor ve pekmezde katmıştım
Yumurta pekmez ve lor karışımı bebek haklı canım kusmakta ben yesem ben de kusarim:KK49::kk77::kusmuk:

• Beğen
Reactions: mnt
X