2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar merhaba dün doktora gittim tekrar kana baktık
sırayla değerlerimi yazıyorum
09.08.2016===94
13.08.2016===380
17.08.2016===1699
4 günde bir testleri tekrarladım
dün doktor vajinal ultrasonla baktı minik keseye benzer bişey görülüyor ama yanılabılıyorzda dedı bu ne demek ne kesenın boyundan ne haftasından hıcbırseyden bahsetmedı degerlerım normalmı anormal bı durum mu vr
Canım kaç haftalık ?

kızlar sabah uyandığında böbrekleri ağrıyan var mı çok hafif sızlama oluyor salı gününe randevum özele gidiyorum normalde yarın sabah devlete de gideyim diye düşünüyorum kafama takıldı hamilelikte böbrek büyümesi olabiliyormuş :KK17::KK17::KK17:

@babypooh Ottomania Ottomania kızlar bulantılarla nasıl başa çıkıyorsunuz ya :110:
Beni gece bile uyutmuyor o kadar kötü , bir gün yatakta uyku sersemi leblebi yerken hık diye gidicem valla :KK48:
Halsizliğim gitti canım serumlar sayesinde. Ama bulantım aynı hatta daha çok kusmaya başladım :KK43: zor geçiyor buraya bile girmiyorum :KK43: şu bulantı bilekliğinden aldık bugün gelecek inşallah işe yarar.

kızlar sabah uyandığında böbrekleri ağrıyan var mı çok hafif sızlama oluyor salı gününe randevum özele gidiyorum normalde yarın sabah devlete de gideyim diye düşünüyorum kafama takıldı hamilelikte böbrek büyümesi olabiliyormuş :KK17::KK17::KK17:
Canım valla dün çok fazla bel ve böbrek ağrısı çektim. Dün su içtim çok hafifledi bugün henüz yok. Ama yüzüm gözüm şiş. Bende böbrek taşı problemi var o yüzden ödüm kopuyor..

kızlar merhaba dün doktora gittim tekrar kana baktık
sırayla değerlerimi yazıyorum
09.08.2016===94
13.08.2016===380
17.08.2016===1699
4 günde bir testleri tekrarladım
dün doktor vajinal ultrasonla baktı minik keseye benzer bişey görülüyor ama yanılabılıyorzda dedı bu ne demek ne kesenın boyundan ne haftasından hıcbırseyden bahsetmedı degerlerım normalmı anormal bı durum mu vr

pardon ama doktorlar malll hepsi sadece parasina bakiyo ikidir gidiyorum salak gibiler ben burdan daha cok bilgi ediyorjm resmen

Canım valla dün çok fazla bel ve böbrek ağrısı çektim. Dün su içtim çok hafifledi bugün henüz yok. Ama yüzüm gözüm şiş. Bende böbrek taşı problemi var o yüzden ödüm kopuyor..
bende çok korkuyorum cnm internette genelde taş kum olunca hamilelikte daha çok ağrır büyür tarzında birşeyler yazıyordu eşimde kızıyor kendine teşhis koyma diye bir obsesifli olarak gelde telaş yapma canım sen doktoruna söyledinmi taş var diye sana birşey söyledi mi ?ben keseyi görünce heyecandan sormayı unuttum hereyi

bende çok korkuyorum cnm internette genelde taş kum olunca hamilelikte daha çok ağrır büyür tarzında birşeyler yazıyordu eşimde kızıyor kendine teşhis koyma diye bir obsesifli olarak gelde telaş yapma canım sen doktoruna söyledinmi taş var diye sana birşey söyledi mi ?ben keseyi görünce heyecandan sormayı unuttum hereyi
Ben sordum taş işi çok sıkıntı ürologumuzla görüş dedi. Ben daha görüşmedim.

Benim ara ara azaldı ara ara çoğaldı kanamam , tabii öyle ped doluları gelmedi , bazen bir damla bazen biraz daha fazla.
Dr um her kanama düşük anlamına gelmez dedi , sen de içini ferah tut
Ben 7 hafta 5 günlük hamileyim ilk 15 gün kahverengi geldi 2 gün önce yarım çay bardağı kadar kırmızı boşaldı resmen hastaneye gittik bebeğin kalp atışı duyuluyo ama içerde kanama vardı iğne oldum progestan 200 ml günde 3 kez alıyorum şuan koyu kahve geliyo dr da bilemiyoruz bazı gebelikler kanamalıda geçebiliyor diyo

Kızlar buraya yazdığıma genelde cevap alamıyorum ama bu sefer verirsiniz diye umuyoruM...

Kahverengi lekelenmesi olanlar; üşüyor musunuz ?!! Bende üşüme var ayağımda çorapla geziyorum.. Annem dokunuyor sıcaksın diyor ama ben üstüme Polar örtüyorum
Aynen canım ayaklarım buz gibi oluyor valla benim eşim şaşırıyor bu sıcakta nasıl böyle diye

Can'ım kahve rengi akıntı tam bitti bugun gelmiyor derken wc de pıt diye kırmızı kan aktı.. Sende de böyle mi olmuştu?!? Doktorumu aradım yarın beta Hcg yaptır beni ara dedi
Canım benim uzun zamandır kahve akıntım var 2 gün önce baya kan geldi hemen ultrasonla kalp atışına bakıp iğne yaptırdı ve yat dinlen dedi

Benim ara ara azaldı ara ara çoğaldı kanamam , tabii öyle ped doluları gelmedi , bazen bir damla bazen biraz daha fazla.
Dr um her kanama düşük anlamına gelmez dedi , sen de içini ferah tut
İnşallah benimkisi baya küçük kalp atışı fln duymadık daha bugun beta Hcg yaptırdım inşallah yisek çıkar

X