2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
günaydın

dün kendi doktoruma gittim , herşey normal dedi.12.haftanın içinde çağırdı hem ikili testini yaparız dedi.
bayramdan sonraki haftaya gideceğiz inşallah.

dün kızımın usg fotosu ile karşılaştırdım.
kızımda da tam 6+6 da gitmişim. kızım 9,1 mm , dün de tam 6+6 da gittik , 5,5 mm... neden bu kadar fark olur acaba ?

Günaydın kızlar bende bugün öğlen ilk muayeneme gidicem. Dünden beri içim içime sığmıyor ilk hamilelikte değil bir kızım var ama niye bu kadar heyecan yaptım bilmiyorum. Dua edin de herhangi bir aksilik olmasın :dua:
Gunaydin hayirli haberlerle gelin insallah.vallahi 1. Yada 2. Fark etmiyor hepsinde farkli heyecan yasaniyormus

Benimde randevum var bugun ama dis randevusu.su agri gecseydi.korkuyorum bir taraftan bebegime bisey olcak diye doktorum birsey olmaz defi.asil tedavi olmazsam bebek daha cok etkilenirmis.bakalim dis hekimi ne diyecek.hamile kalmadan once kesinlikle bir dis kontrolunden geçmek lazimmis

kızlar merhaba dün doktora gittim tekrar kana baktık
sırayla değerlerimi yazıyorum
09.08.2016===94
13.08.2016===380
17.08.2016===1699
4 günde bir testleri tekrarladım
dün doktor vajinal ultrasonla baktı minik keseye benzer bişey görülüyor ama yanılabılıyorzda dedı bu ne demek ne kesenın boyundan ne haftasından hıcbırseyden bahsetmedı degerlerım normalmı anormal bı durum mu vr

09.08.2016===94
13.08.2016===380
17.08.2016===1699
dün doktor vajinal ultrasonla baktı minik keseye benzer bişey görülüyor ama yanılabılıyorzda dedı bu ne demek ne kesenın boyundan ne haftasından hıcbırseyden bahsetmedı degerlerım normalmı anormal bı durum mu vr

Degerlerin güzel artmış görünüyor.en az 4 kat atmış 4 gunde bir.dur bakalim hemen olumsuz düşünme daha küçük oldugu icin yada ultrason cihazindan dolayi görünmüyor olabilir.biraz bekle istersen yada baska doktora daha git.ne kadarlik hamilesin simdi

09.08.2016===94
13.08.2016===380
17.08.2016===1699
Bence degerlerin gayet normal artislar guzel.bu doktorlar biz hamileleri uzmek kuskulandirmak icin ellerinden geleni yapiyorlar.baska bir doktora git istersen canim

Benimde randevum var bugun ama dis randevusu.su agri gecseydi.korkuyorum bir taraftan bebegime bisey olcak diye doktorum birsey olmaz defi.asil tedavi olmazsam bebek daha cok etkilenirmis.bakalim dis hekimi ne diyecek.hamile kalmadan once kesinlikle bir dis kontrolunden geçmek lazimmis
Gunaydin hanimlar
Gecmis olsun canim.insallah zarari yoktur.benimde gecen gebeligimde hurma yerken kanal tedavili disim kirilmisti oyle kirik idare ettim 2 yil.bu sefer hamilelik dusunmeden once gittim yaptirdim dolgu falan da yapti kurtuldum cok sukur.ama ilerleyen zamanlarda nolur bilmem disler bazen un ufak dagiliylr kimisinin kalsiyumsuzluktan.dis tedavisi ilk 3 ve son 3 ayda yapilmaz deniyor genelde bende doktora sormustum ona disci hekim karar verir dedi banada.Sana ne yapilacak?

Degerlerin güzel artmış görünüyor.en az 4 kat atmış 4 gunde bir.dur bakalim hemen olumsuz düşünme daha küçük oldugu icin yada ultrason cihazindan dolayi görünmüyor olabilir.biraz bekle istersen yada baska doktora daha git.ne kadarlik hamilesin simdi
merhaba

5+4 adetşme göre hesaplarsak hep 2 katı arttı doktor vajınal ultrasonda mınık bı karartı gordu mınık bı keseye benzıo dedı ama yanılıozda olabılır dedı testı 2 gun sonra bıdaha ıstedı

X