2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
benim doktorda dun kasik agrisi icin dinlen yorma kendini dedi de kimin umrunda kocam bana koydwkiler nasil doguruyodu deyince icime atip sustum cok ofkeliyim suan
Koydekilerin cocuklari daha saglam tutunuyor valla simdiki cocuklar yer cekimine teslim oluyor resmen.benimde kv burda onun bebekten haberi yok valla nasil dikkat etcem bilmem

Canim dr dan geldim. Kesem 14 mm olmus .. cok hizli buyuyor gercekten. Icindeki diger keseyide gorduk. Daha bebek olusmamis 2 hafta sonra cagirdi benii..
Canim ayni günlerimiz. Benimde bugün kese 13 mm gördü normal dedi. Ama 4+4 dedi o benim kafama takildi normal demesine ragmen.bos gebelik gecirdigim icin haftaya kadar sabretmem lazim bakalim ne diyecek

çok farklı i duygu demi.. sizinkide hayırlı olsun ilk çocugunuzun cinsiyeti ne. evet korku heyecan ilk hamileliligimde nasıl olacak merakı vardı şimdi daha bilinciyiz bulantılarınız nasıl n ilkinde çk çektim 5. ayıma kadar şimdilik bnde bişey yok sadece afedersin gaz çok oluyo midemde ve bagırsaklarımda
Benim erkek ömer caganim var bir tane.benim bulantim olmamisti ilkinde aslinda hamileligi pek anlamamistim bile ama bunda kasik ve bel agrim var cok.lekelenmemde oldu progestan kullaniyorum

merhabalar güzel anneler. bütün gün iş yerinde olunca akşamları bakabiliyorum sayfaya.konular baya birikmiş oluyor. daha önce yazmıştım tüp bebek yapmak üzereyken hamile olduğumu öğrendim heycan mutluluktavan yani. ama bide çok korkularım var bu yüzden ne olur bana yardımcı olun. kafamdaki sorular için
hesaplarıma göre 4+2 yim
ilk beta hcg sonucu 255.9 ikinci sonuç (iki gün sonra) 482.6 sizinkiler nasıldı? normalmi değerlerim ?
halsizlik ve afedersiniz aşırı gaz dışında bir belirtim yok
daha önce bir düşüğüm var :KK43:
okuduğuma göre çoğunuz progesteron kullanıyorsunuz neye göre? doktorunuz mu önerdi?
ben henüz doktora gitmedim 5. haftadan sonra düşünüyorum
seviyorum hepinizi :))

merhabalar güzel anneler. bütün gün iş yerinde olunca akşamları bakabiliyorum sayfaya.konular baya birikmiş oluyor. daha önce yazmıştım tüp bebek yapmak üzereyken hamile olduğumu öğrendim heycan mutluluktavan yani. ama bide çok korkularım var bu yüzden ne olur bana yardımcı olun. kafamdaki sorular için
hesaplarıma göre 4+2 yim
ilk beta hcg sonucu 255.9 ikinci sonuç (iki gün sonra) 482.6 sizinkiler nasıldı? normalmi değerlerim ?
halsizlik ve afedersiniz aşırı gaz dışında bir belirtim yok
daha önce bir düşüğüm var :KK43:
okuduğuma göre çoğunuz progesteron kullanıyorsunuz neye göre? doktorunuz mu önerdi?
ben henüz doktora gitmedim 5. haftadan sonra düşünüyorum
seviyorum hepinizi :))

canım değerin normal sınırlarda ayrıca iki günde iki kat yükselmesi gerekiyo ve seninde yükselmiş.endişe etmene gerek yok :) progestanı düşük tehlikesi olanlar kullanıyo kahverengi lekesi geliyo bazı arkadaşlarımızın.bazılarına da doktor daha önce düşük yaptığı için veriyo

canım değerin normal sınırlarda ayrıca iki günde iki kat yükselmesi gerekiyo ve seninde yükselmiş.endişe etmene gerek yok :) progestanı düşük tehlikesi olanlar kullanıyo kahverengi lekesi geliyo bazı arkadaşlarımızın.bazılarına da doktor daha önce düşük yaptığı için veriyo[/QUOTE
teşekkür ederim canım

canım değerin normal sınırlarda ayrıca iki günde iki kat yükselmesi gerekiyo ve seninde yükselmiş.endişe etmene gerek yok :) progestanı düşük tehlikesi olanlar kullanıyo kahverengi lekesi geliyo bazı arkadaşlarımızın.bazılarına da doktor daha önce düşük yaptığı için veriyo
Bencede degerlerin normal.450 iken ben gittigimde doktora kese gorunmemisti vajinal ultrasonda o yuzden bir sıkıntı n yoksa 1 hafta daha beklemen mantikli canim

Nasil gidiyo annisler:) benim hic istahim kalmadi gunde bir ogun yemek yiyebilyorum az. Meyve de olmasa ac kalcak bebegm

Sağol canım benim allahrazı olsun. Evet medipole duygu hanına gidiyorum sürekli. Demek ki senin de vitamin depoların dolu kız. ye sürekli miden bulanmıyorken. :) test yaptırdıysan devlette götür o testleri isteyecek senden. Medipolde o testler için 500 tl istiyorlar. Haberin olsun.

Hiç bi test yaptırmadım ya doktor istememişti artık şimdi gittikten aonra doktor ister heralde

Nasil gidiyo annisler:) benim hic istahim kalmadi gunde bir ogun yemek yiyebilyorum az. Meyve de olmasa ac kalcak bebegm

Meraba ilk hamileligimde 6.
Haftadan 8. Haftaya kadar cok yogun bulanti ve kusma yasamistim. Bende bebek beslenemiyo diye cok endiseleniyodum. Ama ilk 3 ay bebegin annenin yedigi seylerden pek beslenmedigini bi yerde okumustum. Oyuzden sen kendini suclu hissetme. Ben oyle hissediyodum. Elimden geldigi kadar yemeye calisiyodum

Kızlar buraya yazdığıma genelde cevap alamıyorum ama bu sefer verirsiniz diye umuyoruM...

Kahverengi lekelenmesi olanlar; üşüyor musunuz ?!! Bende üşüme var ayağımda çorapla geziyorum.. Annem dokunuyor sıcaksın diyor ama ben üstüme Polar örtüyorum

Kızlar buraya yazdığıma genelde cevap alamıyorum ama bu sefer verirsiniz diye umuyoruM...

Kahverengi lekelenmesi olanlar; üşüyor musunuz ?!! Bende üşüme var ayağımda çorapla geziyorum.. Annem dokunuyor sıcaksın diyor ama ben üstüme Polar örtüyorum
Benim ayaklarım soğuk sadece canım üşüme yok ama onun akıntadan olduğunu düşünmüyorum çünkü bende kansızlık var

Benim ayaklarım soğuk sadece canım üşüme yok ama onun akıntadan olduğunu düşünmüyorum çünkü bende kansızlık var
Bende de var.. bakalım sağlıklı olurlar inşallah biz daha hiç birşey görmedik 4+4 deyiz.. Siz gördünüz mü kalp sesi kese embriyo fln ?!? Bir de ne Zamandan beri akıntınız var ?!? Günde ne kadar geliyor

Bende de var.. bakalım sağlıklı olurlar inşallah biz daha hiç birşey görmedik 4+4 deyiz.. Siz gördünüz mü kalp sesi kese embriyo fln ?!? Bir de ne Zamandan beri akıntınız var ?!? Günde ne kadar geliyor
Biz yedi haftalık olduk şükür duyduk kalp atışlarını akıntım on gündür ara ara geliyor doktor koyu kırmızı hale gelmesse korkma dedi progestan verdi onu kullanıyorum şimdi

kizlar daha 3 cu hafta icerisindeyim 4 olmak uzere ama bugun cok sık derecede gobek deligim de sizlama oldu neden bilen varmi cok korluyorum ya

Biz yedi haftalık olduk şükür duyduk kalp atışlarını akıntım on gündür ara ara geliyor doktor koyu kırmızı hale gelmesse korkma dedi progestan verdi onu kullanıyorum şimdi
Koyu kırmızı adet gibi oluyor değil mi ?!! Bende lavaboya gittiğimde genel de geliyor. Insallah geçer inşallah bizde kalp seslerini duyarız

X