2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
iyi günler
allah nasip ederse bnde nisan annesi olacam. ikinci bebegim bitanede kızım var bu birazcık süpriz yaptı bize. bugun dra gittik 5+3 günlükmüş kesesi gözüktü pazartesi bebegi net görürüz dedi. bakalım bizde de ikinci bebek heyecanı sardı buda bambaşka bi duyguymuş valla.

iyi günler
allah nasip ederse bnde nisan annesi olacam. ikinci bebegim bitanede kızım var bu birazcık süpriz yaptı bize. bugun dra gittik 5+3 günlükmüş kesesi gözüktü pazartesi bebegi net görürüz dedi. bakalım bizde de ikinci bebek heyecanı sardı buda bambaşka bi duyguymuş valla.
Hayırlısı olsun , küçük mü kızınız çok :KK200:

Ve özlemle beklediğim mide bulantılarım başlamış bulanmakta yemek yaparken soğan nasıl kötü koktu anlatamam

Ve özlemle beklediğim mide bulantılarım başlamış bulanmakta yemek yaparken soğan nasıl kötü koktu anlatamam
Soğan salça sulu yemek bunları çıkardımm hayatımdan , yemek yapmayı da nasıl severdimm , şimdi mutfağa girdiğim yok , hasretle yemek yapacağım günleri bekliyorum :KK57:

çok saolun. kızım 3 yaına gircek aslında tam oldu diyorum da biraz dahamı bekleseydi diye düşünüyorum ama şimdiden abla havasına girdi kardeşiyle oynayacakmış öpecekmiş sallayacakmış böyle görüncede iyi olmuş diyorum
Bence çok güzel bir yaş aralığı , ne az ne çok , ne güzel birlikte büyüyecekler , kardeş gibisi yok :KK200:

iyi günler
Merhaba hayırlı olsun ben de 4+4 ama daha kese göremedik.. Sizin beta Hcg 1500 ü aşınca mı gördünüz ?!?

Çoookk teşekkür ederim sevgili deli mavi Ricâ etsem bana da bu hamilelik takvimini imza kısmına eklemeyi izâh edebilir misin?
Sayfada sağ üstte adınızın yazdığı bir yer var , oradan kişisel bilgilerinize girip , beklenen doğum tarihini yazıyorsunuz ve değişiklikleri kaydet diyorsunuz oluyor :süslü:

Hoşgeldiniz,hayırlı olsun inşallah.

Çok teşekkür ederim, amin inşâAllah hepimize sağlık ve afiyetle yavrularımıza kavuşmayı nasip etsin Rabbim :KK68:

Sayfada sağ üstte adınızın yazdığı bir yer var , oradan kişisel bilgilerinize girip , beklenen doğum tarihini yazıyorsunuz ve değişiklikleri kaydet diyorsunuz oluyor :süslü:

Hay Allah râzı olsun arkadaşım, hallettim şimdi :anneadayı: sayenizde benim de bir hamilelik takvimim var :KK36:

Yeni gelen arkadaslarimiz hosgelmis inşallah hepimiz sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucagimiza aliriz.

Hilelf meraba ilk bu sayfalara bakindigimda kendini tanitmistin dikkatimi cekmisti . Benim de 3,5 yasinda kizim var
Ben de ogretmenim ben de 28yasindayim

Insallah herkes saglikli bi sekilde bebisleri kucagina alir

X