2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kizlar Günaydın bebisim daha 3 bucuk haftalik ama bas donmesi bel agrisi ve on dedinmi kolumu bile kaldirmak istemiyorum ama sabah cok erken uyaniyorum. iatah kesikligi ama surekli su icmek istiyorum. beni tek uzen kocam hic orali bile degil halen is yapmami bekliyo ama ben cok isteksizim cok moralim bozuk

Ayni belirtileri bende yasadim canim merak etme gecer yakinda cogu bende suan ara ara kasik batmalari var ve yorgunluk ve yedigimi hazm edememek var oda öyle gününü etkiliyecek sekilde degil esinde bebis daha kücükdür diye bi kalp atisini duysun gör nasil degisiyor

Kizlar hamileyken sac kestirmek cocugu düsüriyormus varmi öyle bisey ya dün dedim gidim sacimi kesim annem karsi cikti aman manyakmisin cocugumu düsürcen falan diye annem genckene bi arkadasinin sacini kesmiş kadinda hamileymis oracikda 7 aylikken dogum yapmis normalde inanmam böyle seylere ama ne bilim yinede tirstim varmi gercekden öyle bisey?
Batıl bir şey . Bizde de saç kestirirsen çocuğunun ömrü azalır derler. Genel olarak eskiler nedense hamilelerin saçını kestirmesini istememişler heralde ....

sank
Ayni belirtileri bende yasadim canim merak etme gecer yakinda cogu bende suan ara ara kasik batmalari var ve yorgunluk ve yedigimi hazm edememek var oda öyle gününü etkiliyecek sekilde degil esinde bebis daha kücükdür diye bi kalp atisini duysun gör nasil degisiyor

sanki inanmiyo bildigin. ay ne bilim surekli aglayasim var halimden anlamayinca

sank

sanki inanmiyo bildigin. ay ne bilim surekli aglayasim var halimden anlamayinca

Daha yeni ya canim olur yakinda bi karnin biraz büyüsün kalbi atsin bak nasil degisiyor abimden biliyorum baba olicagini ögrendiginde esine firca atmadigi kalmisdi haha o anki sokla sonra bayada bi durgundu herhalde ne olcak simdi hayatimiz nasil olcak diye endiseleniyorlar ama sonradan baya hevesliydi baba oliyorum diye :super:

Citolesgen Citolesgen canım maşallah çok sevindim ya ne güzel :)) hep böyle güzel haberlerle gelelim inşallah ya :)) benimde çok şükür hiç midem bulanmadı bende vitamin depolarımı iyi doldurmuşm demek ki :))) medipole mi gittin canım ? Bende haftaya çarşmba gidicem inşallah medipole fulya hanıma ama duygu hanım yokmş o tarihte bakalım bende heyecanla bekliyrm kalp atışlarını duymayı :)
Sağol canım benim allahrazı olsun. Evet medipole duygu hanına gidiyorum sürekli. Demek ki senin de vitamin depoların dolu kız. ye sürekli miden bulanmıyorken. :) test yaptırdıysan devlette götür o testleri isteyecek senden. Medipolde o testler için 500 tl istiyorlar. Haberin olsun.

Yolcu olanlra hayirli yolculuklar canlarim.sag salim gidip dönün insallah.

Erkekler ne kadar cocuk severse sevsin hamilelik doneminde cok fazla idrak edemiyorlar.benim esim cocuklara asiri düşkün ama beni hamileligimde hayal kirikligna ugratmisti.ben biseyler istedikce yada onu uyardikca aman sen evhamlisin pimpiriklisin olucagi varsa olur falan gibi onemsemiyordu karnim buyudu tekmeleri duydugunda sadece tebessum edip gidiyodu hatta kizim dogdu sadece arada kucagina alip birakiyodu ta ki kizim 6 9 aylik tombik gülen tepki veren olana kadar pesinden aglasin o kucagina alsin ona gülsün istiyormus.Bizim gibi görmeden sevemiyorlar diye dusunuyorum.sonra cok iyi bir baba oldu.simdi 2.hamileligimde daha iyi artik alismis bana cok dikkat ediyor.Yani sonradan görme ☺

Saçini kestirme batil inanc canim ama ne olursa olsun kafama takarim diyorsan bekle.Zaten dogumdan sonra kisacik kestirip yada tepende topuz yapiyorsun klasik anne modu☺

Benimde 2 gundur misafirlerim vardi baya yoruldum kasiklarim agridi cok dün bugunde var misafir biseyler ayarladim ikram yoruldum.Cuma randevum var benimde ilk olucak bakalim daha kese bile gormedim beta ya güveniyorum hadi benim hormonum insallah bebegim sagliklidir.

Kizlar hamileyken sac kestirmek cocugu düsüriyormus varmi öyle bisey ya dün dedim gidim sacimi kesim annem karsi cikti aman manyakmisin cocugumu düsürcen falan diye annem genckene bi arkadasinin sacini kesmiş kadinda hamileymis oracikda 7 aylikken dogum yapmis normalde inanmam böyle seylere ama ne bilim yinede tirstim varmi gercekden öyle bisey?
Cnm ben ilk kızımda daha 3 ay olmamıştı kısacık kestirmistim hiç biseycik olmuyor batıl inanç bunlar kimseye söylemeden kestir cnm yoksa herkes yorum yapma hakkına sahipim sanıyor

Kızlar doktordan geldim şimdi.aslında 7+4 günlük ama ultrasonda 6+3 gözüktü. Çok şükür kalp atışını gördük. Ama sevinemedim. Çünkü doktor bebege göre kese küçük gibi takip etcez dedi :KK43: ne olur dedim bişey demedi takip etcez dedi yine .şimdi netten baktim bebeğin kesesi küçük kalınca kalbi durabilirmis. Hemen oğlumunkiyle karsilasirdim aynı ama yine de üzüldüm ya :110:

X