2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Gozun aydın cnm .bende gıttım bugun dr a karından batı ama goruunmedı bebek :KK43: kese boyu ıyı dedı beslendıgı alanı gosterdı 15 gun sonra gel kalp ıcın dedı.senınle aynı hemen hemen neden gorunmedı acaba ya kafama taktım sımdı o_O
Cnm bende senin gibi düşünüyorum buradaki satlarimiz ayni olabilir kimi arkadaslarla ama gec döllenmis olsbilir bizim bebisler bana doktor hersey normal demese bir sorunmu var acaba diyecegim benim adet günü beta hcg de düşüktü hemşire bebek cok küçük 2 haftalik demisti demekki geç döllenme olmus seninkide oyledir cmm morelini sakin bozma

Kizlar Gogus hassasiyeti biten var mi?!? Bende kahve rengi lekelenme , göğüs hassasiyeti bitti sadece daha büyük ve ağırlar ( dolgunlar) Ara sira Kasik agrim var, mide bulantım ve iştahsizlığım geçti gibi.. Ve progestan kullanıyorum

Sizce bende yolunda gitmeyen bişiler mi var
Cevap verebilecek kimse yok mu ?!?

Cevap verebilecek kimse yok mu ?!?
Günaydın. Bugün 7+0 olduk biz. 6. haftaya kadar kasık ağrım vardı. geçenhaftadan beri yok gayet normalim. Göğüslerim çok fena maalesef. Uçları felaket acıyor. yüzüstü yatamıyorum. Dün hatta ucu kaşındı kaşıyamadım resmen ciyakladım o derece uçları acıyor. Başka da birşeyim yok benim. Bi de akşamları 10 dedin mi uyuyorum hemen. Sabahta saat çalmadan 7 de zınk diye uyanıyorum kendi kendime.

Hadi gözüm aydin bulanti hissi oluyordu sabahlari ama bu sabah çıkardım.anamm ben istifra ettikce edesim gelir.nefret ederim istifra etmekten

Kizlar hamileyken sac kestirmek cocugu düsüriyormus varmi öyle bisey ya dün dedim gidim sacimi kesim annem karsi cikti aman manyakmisin cocugumu düsürcen falan diye annem genckene bi arkadasinin sacini kesmiş kadinda hamileymis oracikda 7 aylikken dogum yapmis normalde inanmam böyle seylere ama ne bilim yinede tirstim varmi gercekden öyle bisey?

Kizlar hamileyken sac kestirmek cocugu düsüriyormus varmi öyle bisey ya dün dedim gidim sacimi kesim annem karsi cikti aman manyakmisin cocugumu düsürcen falan diye annem genckene bi arkadasinin sacini kesmiş kadinda hamileymis oracikda 7 aylikken dogum yapmis normalde inanmam böyle seylere ama ne bilim yinede tirstim varmi gercekden öyle bisey?

yok canım ya :) ben geçen hafta kestirdim mesela. Batıl inanç onlar ben hiç inanmıyorum. Boyatmam mesela kimyasal çünkü yada yoğun saç bakımı yaptırmam. ama kestirmenin bi sakıncası yok çevremde kestiren çok oldu

kizlar Günaydın bebisim daha 3 bucuk haftalik ama bas donmesi bel agrisi ve on dedinmi kolumu bile kaldirmak istemiyorum ama sabah cok erken uyaniyorum. iatah kesikligi ama surekli su icmek istiyorum. beni tek uzen kocam hic orali bile degil halen is yapmami bekliyo ama ben cok isteksizim cok moralim bozuk

ilk 3 ay cocugu etkiler diye bende duydum doguma yakin kes dogumdan sonra rahat edersin hem .

Normalde inanmam böyle seylere ama 2 hamileligim sonu hüsran oldu o yüzden pek cesaret edemedim allah korusun yine bisey olsa bu sefer kendimi yerim benim yüzünden falan diye napalim bizde bekliyelim biraz daha :)

yok canım ya :) ben geçen hafta kestirdim mesela. Batıl inanç onlar ben hiç inanmıyorum. Boyatmam mesela kimyasal çünkü yada yoğun saç bakımı yaptırmam. ama kestirmenin bi sakıncası yok çevremde kestiren çok oldu

Bilemiyorum canim ya bi ihtimal dogruysa diye kendimi yerim kestikden sonra en iyisk herhalde 4 aylikken falan kestirim isi biraz saglama alim :KK45:

X