2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım netten tahmini gebelik hesaplama diye girdim sat 1 temmuz yazdım ve 6+4 çıktı bugün senin.sende baksana.bide ultrason tarihini boşver -+4 gün diyor doğru sonuca hele son aylarda hiç tutturamıyor.benim kıza doğumdan iki gün önce 2800 gibi bişey söyledi 3150 doğdu.
Bu arada uyu uyuyabildiğin kadar zira bu günlerini çooookkkk arayacaksın çok.aynı yorgunluk bendede var ama ben uyuyamıyorumda o yüzden hiç dinlenemiyorum.üstüme ölü toprağı serpilmiş gibi.ya böyle yorgunlukta değil hani hastalanırsın bütün etlerin dökülür yataktan çıkmaya mecalin olmaz ya aynen öyleyim işte ben.
O halde sonra tamamlanır böyle dalgalanmalar olabilir diyerek içime sular serpelim. :))
Halsizlik bende de var ve çok acıkıyorum canım haklısın depo yapalım şimdiden tecrübeye daima kulak verelim.
Uyuyarak büyütüyorum sanırım bebeğimi. Geçen hafta sınavıma kadar sıkmışım kendimi sanırım ama perşembe bir geçti hep uyuyorum yemek için uyanıyorum sanırım.

Yok cnm kapalı gruplarda ne üye olduğun ne de yazdıkların arkadaşların tarafından görülmez sadece o grup içindeki paylaşımlar o grubun üyeleri görebilir
Paylasimlar degilde o gruba ute oldugumuz görünüyor diye biluyordum ama yanlis biluyorum demek ki

valla herseye katlanirim yeterki saglikla gelsin de bide gaz ve kabizlik problemi yasayan oldumu benim gibi bide ayaklarim usuyo ama az biraz atesim var
Ateşim benim de hep yüksek ayaklarım halen de üşüyor canım. Gaz şişkinlik halen var kabızlığı da incir yiyerek defetmeye çalışıyorum.

Benim geceleri burnum aşırı tıkanıyor kızlar ya sanki böle saatlerce ağlamışım ağlamışım da tıkanmış gibi nefes alamıyorum yatarken :KK20:
Bir de artık slow müzikler dinleyemiyorum ben , bugün cafede otururken Mustafa Ceceli-Gül Rengi başladı çalmaya aman Allah'ım etimden et kesiyorlar sanki öyle ağlamaya başladım , zor susturdular beni , millete de rezil oldumm :mad::mad:

Benim geceleri burnum aşırı tıkanıyor kızlar ya sanki böle saatlerce ağlamışım ağlamışım da tıkanmış gibi nefes alamıyorum yatarken :KK20:
Bir de artık slow müzikler dinleyemiyorum ben , bugün cafede otururken Mustafa Ceceli-Gül Rengi başladı çalmaya aman Allah'ım etimden et kesiyorlar sanki öyle ağlamaya başladım , zor susturdular beni , millete de rezil oldumm :mad::mad:
Şu an benimde burnumu akıyor :)

merhaba güzel nisan anneleri :) dün itibarı ile nisanda bebiş sahibi olacağımızı öğrendik (çok şükür). 4 hafta 1 günlük. beta hcg değerim 255.9. sanırım normal bir değer. 2015 subat ayında bir düşüğüm var. :KK43: o tarihten bu yana denemediğimiz şey kalmadı ama olmadı. en son tüp bebek tedavisine karar verdik yaşım 35 artık kaybedecek vakit yok. tüp bebek merkeziyle görüşüp kararımızı verdik. haftasına doğal bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. öyle bir zamanda geldiki bu haber mucize gibi. benide aranıza kabul edermisiniz :)))

Insallah hayirli evlatlarin olur hic vazvecme birbirinizi de uzmeyin insanin esi herseydir bir olun dua edin kurban oldugum rabbim hersey verir allah gonlune gore versin uzme sakin kendini onlar senin cennette ki meleklerin canini sıkma allah saglik versin

merhaba güzel nisan anneleri :) dün itibarı ile nisanda bebiş sahibi olacağımızı öğrendik (çok şükür). 4 hafta 1 günlük. beta hcg değerim 255.9. sanırım normal bir değer. 2015 subat ayında bir düşüğüm var. :KK43: o tarihten bu yana denemediğimiz şey kalmadı ama olmadı. en son tüp bebek tedavisine karar verdik yaşım 35 artık kaybedecek vakit yok. tüp bebek merkeziyle görüşüp kararımızı verdik. haftasına doğal bir şekilde hamile olduğumu öğrendim. öyle bir zamanda geldiki bu haber mucize gibi. benide aranıza kabul edermisiniz :)))
Çok güzel bir haber bu , Allah'ım meleğinizi size göndermiş , değeriniz de çok iyi maşallah :nazar:

Ben gözümü açamıyorum kızlar doktor gayet normal dedi tamam ama bu halsizlikle Nasıl başa çıkabilirim var mı fikri olan? Günde üç öğün uyuyup akşam 10 da yine çok uykum var gibi uyuyabiliyorum değişik bir canlı oldum :110:
Ben gözümü açamıyorum kızlar doktor gayet normal dedi tamam ama bu halsizlikle Nasıl başa çıkabilirim var mı fikri olan? Günde üç öğün uyuyup akşam 10 da yine çok uykum var gibi uyuyabiliyorum değişik bir canlı oldum :110:
canım benim doktorum halsizlik için karpuz yememi söyledi. Yazın çok terliyoruz ve ter yoluyla vücudumuzdan potasyum atılıyor o da halsizlik yapiyor potasyum ise sadece karpuz ve muzda var dedi. Muz kabızlık yaptığı için yememek gerekiyor ama ben bolca karpuz yiyorum ve şimdi çok daha iyi hissediyorum.

Allah'ım iki gündür çikolataya düştüm , elimde çikolata kavanozuyla geziyorum , aç olduğum için de içimi bayıyor..
Baştan beri ekşi yemedim zaten , hiç iyi gelmiyor..
Bir kaç kilocuk alsam ya çikolata yiye yiye :KK71:

Ben varım cnm bi bugün ağrımadı yatarken bile işkence gibi geliyo artık bu yüzden yataktan kaçıyorum batıyo resmen. Senin Nasıl ;-)
Bende hergün var. Bazen saatlerce olmuyor bazen de çok şiddetli oluyor bazen az oluyor. Ben de normalde sırtüstü yatamam kesinlikle ama hamile kaldığımdan beri sanki yüzüstü yatarsam bebişe birşey olur gibi geldiğinden sırtüstü yatıyorum. Nitekim özellikle son birkaç gecedir kaliteli uykum yok ve bel de ağrıdıkça sinir oluyorum. Bu arada hamileyken bebeğin en iyi beslenebildiği pozisyon annenin sola dönük cenin pozisyonunda yatması diye okumuştum bir yerde. Bunu duyan var mı?

X