2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Benim okuduğum ilişkinin ilk üç ay yasak olması yönünde.
Onun da nedeni kadının orgazm anında rahimin kasılıp , bebeği düşürme ihtimali olabiliyormuş.
Erkekten gelen sperm de rahim ağzını yumuşatıp , yine düşüklere sebep olabiliyormuş.
Tabii bunlar ihtimaller , Dr lar daha iyi bilirler..
Ah kuzucum gide gele doktor etti seni bebişin.

Benim gittiğim doktor hiç birşey söylemedi, anlatmadı. Benim de aklıma gelmedi tek tek sormak. Dikkat etmem gereken bişey var mı dedim ağıt kaldırma kendini çok yorma Dedi sadece. Pek sevmedim bu doktoru sanırım :KK43:
Canım endişendirmemk adına da az konuşmuş olabilir. Benim doktorum da çok konuşmayı sevmiyor. Ama eşimle ben sorularımızı yazıyoruz heyecandan unuturuz diye :))

Kızlar hepinize merhaba doktora gidip mucizesiyle tanışan anneler hepinizi tebrik ederim. Sağlıkla devam eder inşallah süreciniz. @uconn canım yorgunlukla ilgili yazın çok iyi geldi. Sağol.
@feministic canım sorun yokmuş artık rahatla.
deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım sen de çok çektin umarım küçük yaramaz daha fazla yormaz seni.
@sg26 canım endişelenme inşallah her şey yolundadır. Dinlenmeye çalış Can'ım en azından akşamları. Ofiste de rahat giyinmeye çalış canım.
Bu arada ben de gördüm miniğimi kalp atışını da duydum. Çok güzel bir duygu. Sağ salim devam eder umarım. Ultrason ölçümüne göre 6+1 sat a göre 6+5 doktorum sat esas almalıyız dedi. Allah isteyen herkese kısmet etsin. Hepimizin gebelikleri sağ salim geçsin inşallah.
Gözünaydin canim darisi basimiza...
Kizlar ultrason fotoraflarimizi ekleyelim ben yarin gidicem yarin eklerim buraya

Kızlar benim eşim pek heyecanlanmadi diyorum sev bebegimizi ,hiç ele gelir birsey yok ki daha tam bilinmiyo o yuzden biraz karnın büyüse diyo gülüyor:)

Canm ben de yaklaşık bi haftadır kullanıyorum da sabah akşam bi tane ama mesela bugün akşamda dahil aldıktan sonra yarın sabah afedersin wc de jel kıvamında atılıyo normal mi bu durum
Canım ben sabah 1 akşam 2 tane içiyorum benim öyle şeffaf akıntımda oluyor koyu kahvede geliyor bazen uzun süre gelmiyor kesilecek diye seviniyorum sonra bakıyorum 4-5 damla kadar gelmiş

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    37,1 KB · Görüntüleme: 59
bi dahaki gidişimde sorayım o zaman bi :) onu bende unuttum ama bi kez ilişkiye girdik ertesi gün de benim şu meşhur sancılandığım gündü :))) girsem bile bi daha kesinlikle kendimi tatmin etmiycem kasılma olduğu için zararlıymış gibi hissediyorum
Bende ilk hamileligimde 1 kez beraber olmuştuk ondada ertesi gunu kanamam olmustu .simdi uzin bir ara vermeyi dusunuyoruz

Benim eşim istemedi korkarmış kendini suçlu hissedermiş kıyamam ya sarılmıyor bile sıkı sıkı. Benim isteğim azaldı ama sıfırlandı diyemem.

benim eşimde istemiyodu ama ben bi zararı yokmuş diyip durunca uzun da bi süre olunca istedi işte.ogünden sonra bi daha yok falan diyo ama benim içim rahat etmiyo iki türlüde :KK43:

Ben de öyle en baştan beri progestan kullanıyorum , ona rağmen kanamalarım oluyor , bildiğin adet kanaması tabii miktarı daha az.. Nedeni de yok çok şaşırıyorum. Gece iğnesini vurdurdum daha etkili diye , halimi gör , ne oturabiliom ne yatabiliom ne yürüyebiliom , resmen sakat kaldım. Dışarı çıkmak zaten haram. Psikolojim çok bozuldu. Nasıl geçicek böyle aylar:KK61:
Canım zaten drlar neden söyleyemiyor bana dedi ki ilk 3 ay kanamalar olabilir sağlıklı gebeliklerdede görülebiliyor ama tabi kanama çok artmadığı sürece bende çalışıyorum bu hafta raporluyum evde yatıyorum eşimin arkadaşınında kanaması çok oldu ilk 3 ay şimdi 4 aylık bir oğlu var güzel düşünelim geçecek inşallah

benim eşimde istemiyodu ama ben bi zararı yokmuş diyip durunca uzun da bi süre olunca istedi işte.ogünden sonra bi daha yok falan diyo ama benim içim rahat etmiyo iki türlüde :KK43:
Canım ben de bir zararı yok dedim. İkin olmadı sanırım. Evet bizim de bir ayı geçti :KK43: Napalım bekleyelim azcık daha.

düşük mü yaptın peki yani ne kadar süre olmadı hamilelik boyunca hiç olmadı mı
Düşük yaptim canim 15 ocakta 8 haftalik olmasi gerekirken 6 haftalikta durmus gelisimi kanama alani falan olmustu.hamile oldugumu ogrendim bi 15 gun sonra beraber olmustuk sonra kanamam oldu iste .doktor progestan verdi ama 1 hafta sonra hic ilerleme olmadi kirmizi kanama basladi düştü bebek.

Bugün bende aynısını yaşıdım yedi haftalık olmam gerekirken 6+5 görünüyor korkacak bişey yok dedi doktor tüplerden geç ilerlemiştir ondan öyle gözükür dedi

Teşekkür ederim canım sat göre yedi haftalık ama ultrasyonda 6+5 gözüküyor

Aa bunu ilk defa duydun şuan :olamaz: bende haftaya çarşmba gidicem bakalım bana ne dicek :) kese göründüğünde bişe demedi doktor bana sadece geç döllnme demişti o kadr :)

Bugün bende aynısını yaşıdım yedi haftalık olmam gerekirken 6+5 görünüyor korkacak bişey yok dedi doktor tüplerden geç ilerlemiştir ondan öyle gözükür dedi

Teşekkür ederim canım sat göre yedi haftalık ama ultrasyonda 6+5 gözüküyor

Aa bunu ilk defa duydun şuan :olamaz: bende haftaya çarşmba gidicem bakalım bana ne dicek :) kese göründüğünde bişe demedi doktor bana sadece geç döllnme demişti o kadr :)

X