2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
Canım ben 15 gündür kullanıyorum kahverengi akıntım başlamıştı hala daha da devam ediyor bu hafta için rapor verdi doktor
Canm ben de yaklaşık bi haftadır kullanıyorum da sabah akşam bi tane ama mesela bugün akşamda dahil aldıktan sonra yarın sabah afedersin wc de jel kıvamında atılıyo normal mi bu durum

kızlar meraba :) ben kontrolden geldim şimdi.doktor kasık ağrın bulantın var mı diye sordu.kasık ağrım ve ishalim var diyince bol bol sıvı tüket vücut susuz kaldığı için kasılmaların oluyodur ağrı yapıyodur dedi.bol bol ayran içmemi söyledi.değerime göre görünebilir belki bi bakalım diye ultrasona aldı.ve minnoşum kendini gösterdi :) ultrason görüntüsünü de verdi. 8 milimmiş daha 1 cm bile değilmiş.10 gün sonra kalp atışını duyabiliriz dedi tekrar çağırdı :)

Ayy ne güzel canjm ya maşallah çok sevindim :))) :emir_bebek: benim minnoşu gördüğümüzde 4 mm di :)) bende haftaya çarşmba gidicem kalp atışı için

Arkadaşlar geldim doktordan. Karından gördük keseyi şükür. 5+3 olmam gerekiyor. 5+1 göründü. Sanırım büyük Bi fark değil. 13 mm yazıyor sanırım. Yalnız kese sola tarafa göre büyümüş gibi geldi haftaya kontrol edicem Dedi. Kaygılanmam gereken bişey var mı dedim yok dedi

5+3 olman gerekirken nasıl 5+1 oluyosun anlayamadm :KK51: Ben 5+6 da gitmiştim benmki 4 mm görünmüştü

5+3 olman gerekirken nasıl 5+1 oluyosun anlayamadm :KK51: Ben 5+6 da gitmiştim benmki 4 mm görünmüştü
Bugün bende aynısını yaşıdım yedi haftalık olmam gerekirken 6+5 görünüyor korkacak bişey yok dedi doktor tüplerden geç ilerlemiştir ondan öyle gözükür dedi
hadi gözün aydın canım seninki kaç haftalık şuan
Teşekkür ederim canım sat göre yedi haftalık ama ultrasyonda 6+5 gözüküyor

Kızlar hepinize merhaba doktora gidip mucizesiyle tanışan anneler hepinizi tebrik ederim. Sağlıkla devam eder inşallah süreciniz. uconn uconn canım yorgunlukla ilgili yazın çok iyi geldi. Sağol.
feministic feministic canım sorun yokmuş artık rahatla.
deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım sen de çok çektin umarım küçük yaramaz daha fazla yormaz seni.
sg26 sg26 canım endişelenme inşallah her şey yolundadır. Dinlenmeye çalış Can'ım en azından akşamları. Ofiste de rahat giyinmeye çalış canım.
Bu arada ben de gördüm miniğimi kalp atışını da duydum. Çok güzel bir duygu. Sağ salim devam eder umarım. Ultrason ölçümüne göre 6+1 sat a göre 6+5 doktorum sat esas almalıyız dedi. Allah isteyen herkese kısmet etsin. Hepimizin gebelikleri sağ salim geçsin inşallah.

Ayy ne güzel canjm ya maşallah çok sevindim :))) :emir_bebek: benim minnoşu gördüğümüzde 4 mm di :)) bende haftaya çarşmba gidicem kalp atışı için

teşekkür ederim canımm :) seninkisi tam minnoşmuş :)) kalp atışını duymak çok heycanlı oluyomuş hamilelerden duyduğum kadarıyla şimdiden sabırsızlanıyorum bende inşallah güzel haberler verirsin :)

Kızlar hepinize merhaba doktora gidip mucizesiyle tanışan anneler hepinizi tebrik ederim. Sağlıkla devam eder inşallah süreciniz. uconn uconn canım yorgunlukla ilgili yazın çok iyi geldi. Sağol.
deli_mavi_59 deli_mavi_59 canım sen de çok çektin umarım küçük yaramaz daha fazla yormaz seni.
sg26 sg26 canım endişelenme inşallah her şey yolundadır. Dinlenmeye çalış Can'ım en azından akşamları. Ofiste de rahat giyinmeye çalış canım.
Bu arada ben de gördüm miniğimi kalp atışını da duydum. Çok güzel bir duygu. Sağ salim devam eder umarım. Ultrason ölçümüne göre 6+1 sat a göre 6+5 doktorum sat esas almalıyız dedi. Allah isteyen herkese kısmet etsin. Hepimizin gebelikleri sağ salim geçsin inşallah.

gözün aydın canım maşallah çok sevindim :)

Ben onu bırakmıyorum da onun benimle kalmaya niyeti yok , 3 yılda 3 yıkım , bende kaldıramıyorum artık bir yudum sevinemiyorum hamileliğime , böyle hamilelik mi olur hep üzüntü hep kanama
Kalmayacak işte benimle belli

Ben onu bırakmıyorum da onun benimle kalmaya niyeti yok , 3 yılda 3 yıkım , bende kaldıramıyorum artık bir yudum sevinemiyorum hamileliğime , böyle hamilelik mi olur hep üzüntü hep kanama
Kalmayacak işte benimle belli
Canım bebeğini ve kendini uzme.. Allah bilir kısmeti yoksa yapcak birsey yok ama sen ümidini kesme böyle düşünme inan umutlu ol ..inşallah bebeğin sana sımsıkı tutunur dua et .

Gözün aydın canım hep iyi haberler alalım inşAllah

Canım çok sevindim maşallah :) darısı haftaya pazartesi benim bebeğimi görüp kalbini duymaya inşallah :)

Kızlar bu arada doktor özel bölge temizliğinde sir yaptırmamı yasakladı. :110: Vücudunuzun geri kalanı için de hijyeninden emin olun yeterli dedi.

X