2017 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    217
kızlar meraba :) ben kontrolden geldim şimdi.doktor kasık ağrın bulantın var mı diye sordu.kasık ağrım ve ishalim var diyince bol bol sıvı tüket vücut susuz kaldığı için kasılmaların oluyodur ağrı yapıyodur dedi.bol bol ayran içmemi söyledi.değerime göre görünebilir belki bi bakalım diye ultrasona aldı.ve minnoşum kendini gösterdi :) ultrason görüntüsünü de verdi. 8 milimmiş daha 1 cm bile değilmiş.10 gün sonra kalp atışını duyabiliriz dedi tekrar çağırdı :)
Gözün aydın canım.:nazar:
benim sadece biraz kasık ağrım vardı zaten o da gitti, çok hafif de kahverengi akıntım oldu, şimdilik başka bişi yok :)
Ne güzel işte inşallah böyle gider hamilelik boyunca:nazar:

kızlar meraba :) ben kontrolden geldim şimdi.doktor kasık ağrın bulantın var mı diye sordu.kasık ağrım ve ishalim var diyince bol bol sıvı tüket vücut susuz kaldığı için kasılmaların oluyodur ağrı yapıyodur dedi.bol bol ayran içmemi söyledi.değerime göre görünebilir belki bi bakalım diye ultrasona aldı.ve minnoşum kendini gösterdi :) ultrason görüntüsünü de verdi. 8 milimmiş daha 1 cm bile değilmiş.10 gün sonra kalp atışını duyabiliriz dedi tekrar çağırdı :)
Gozunaydin canim iyi haberler gelmeye baslamis ne guzel darisi bana ve diger annelere ins.

Merhabalar kızlar bugün doktora gidicez kontrole. Geçen hafta paza rdüşmüştüm kontrolde bir sıkıntı çıkmamıştı ama 1 hafta sonra tekrar gel kontrol etmemiz lazım demişti doktorum. Bugün gidicez inşallah bir sıkıntı yoktur ve bebeğimin kalp atışını duyarız. Çok heyecanlıyım :)

Aaaaa canım çok sevindim maşallaahhh . Değerin kaçtı ? Karından mı gördü peki?

Merhabalar kızlar bugün doktora gidicez kontrole. Geçen hafta paza rdüşmüştüm kontrolde bir sıkıntı çıkmamıştı ama 1 hafta sonra tekrar gel kontrol etmemiz lazım demişti doktorum. Bugün gidicez inşallah bir sıkıntı yoktur ve bebeğimin kalp atışını duyarız. Çok heyecanlıyım :)
İçini rahat tut cnm bişey yoktur İnşallah. Bakalım kalp atışını duyacak misin haberdar et bizi de.

Ben de kendime nazar degdirdim sanırım hiç belirtim yok diye diye bugün sağ tarafımda bir ağrı var.

Kizlar gunaydin anca girebildim:KK49: yeni geen tati anneler sizde hosgeldiniz.
Bende sagik ocagina gittim kan tahlillerimi yaptirdim yarin sonuclari alicam cok heyecanliyim:emir_bebek: tansiyonum yüksek cikti hamur isi yeme dedi hemsire.yarinda randevumuz ayy insallah kalp atisini bile duyariz

Meraba canm hadi inşallah güzel haberlerle gelirsşn canm hayırlısıyla duyarsın inşallah kalp atışlarını :KK200: şmdiden maşallah:nazar:

Hanımlar ben geldim
Dün gece kanamam arttı bayağı adet kanamasına dönüştü koyu koyu. Eşim yoktu evde , apar topar annemle babamla devlet hastanesine gittik.
Ultrasona soktu Dr beni , uzun uzun baktı , bebeğimi gördüm , büyümüş kocaman olmuş , tam 6+5 dedi günüyle uyumluymuş. Canlı dedi kalbi atıyor dedi. Kanama alanı yok , düşük tehlikesi gözükmüyor dedi. Her on hamile kadının dördü hamileliğini kanamalı geçirir dedi. Kanama alanı yok , düşük tehlikesi yok nereden geliyor onca kan ? Hiç içime sinmedi doğrusu.
Tansiyonum çıkmıştı , nabzım 120 leri gecikti , bayılacaktım neredeyse o kadar kötü bir gece geçirdim.
Oradan özel hastaneye geçtim , progestan iğnesi vurdurdum , Dr umu aradılar ona da haber verdiler , şimdilik durdu kanama ama sanki eli kulağında yine gelicek gibi.
Bulantılara tüm sıkıntılara şükredin kızlar , yeter ki kanamalarınız olmasın o kadar zor ki. Allah'a emanet bekliyorum işte.

Kizlar gunaydin anca girebildim:KK49: yeni geen tati anneler sizde hosgeldiniz.
Bende sagik ocagina gittim kan tahlillerimi yaptirdim yarin sonuclari alicam cok heyecanliyim:emir_bebek: tansiyonum yüksek cikti hamur isi yeme dedi hemsire.yarinda randevumuz ayy insallah kalp atisini bile duyariz
Canm sağlık ocağında kan verdin ya aç mı tok mu ? :)

Hanımlar ben geldim
Dün gece kanamam arttı bayağı adet kanamasına dönüştü koyu koyu. Eşim yoktu evde , apar topar annemle babamla devlet hastanesine gittik.
Ultrasona soktu Dr beni , uzun uzun baktı , bebeğimi gördüm , büyümüş kocaman olmuş , tam 6+5 dedi günüyle uyumluymuş. Canlı dedi kalbi atıyor dedi. Kanama alanı yok , düşük tehlikesi gözükmüyor dedi. Her on hamile kadının dördü hamileliğini kanamalı geçirir dedi. Kanama alanı yok , düşük tehlikesi yok nereden geliyor onca kan ? Hiç içime sinmedi doğrusu.
Tansiyonum çıkmıştı , nabzım 120 leri gecikti , bayılacaktım neredeyse o kadar kötü bir gece geçirdim.
Oradan özel hastaneye geçtim , progestan iğnesi vurdurdum , Dr umu aradılar ona da haber verdiler , şimdilik durdu kanama ama sanki eli kulağında yine gelicek gibi.
Bulantılara tüm sıkıntılara şükredin kızlar , yeter ki kanamalarınız olmasın o kadar zor ki. Allah'a emanet bekliyorum işte.
Maşallah canm ne güzel Kalbi atmaya başlamş bak dün boş yere o kadr üzdün kendini . Canm iyi düşün hep iyi şeyler düşün ki iyi olsun :) yine de bol bol dinlen ayakların yukarda uzan sürekli .

Arkadaşlar geldim doktordan. Karından gördük keseyi şükür. 5+3 olmam gerekiyor. 5+1 göründü. Sanırım büyük Bi fark değil. 13 mm yazıyor sanırım. Yalnız kese sola tarafa göre büyümüş gibi geldi haftaya kontrol edicem Dedi. Kaygılanmam gereken bişey var mı dedim yok dedi

Hanımlar ben geldim
Dikkat et kendine canım, Allah hayırlısıyla şu zor günleri atlatmanı nasip etsin inşallah. Bütün olumsuz belirtilere rağmen ne mutlu ki minnoşun kalbi atıyor :) sen içini ferah tut, Allah beterinden saklasın

Hanımlar ben geldim

Cnm bak maşallah ne güzel sen vazgeciyorsun ama o vazgecmiyor bi daha çocuğu üzme

Hanımlar ben geldim

Canım bak ne güzel bebişin sağlığı yerinde,daha ne olsun tatlım.Dr. hiç olumsuz bişey dememiş .Bol bol duanı et ve gönlünü ferah tut.Kendini üzmemeye çok düşünmemeye çalış ki tansiyonun da yükselmesin.

Gözün aydın canım.:nazar:

Ne güzel işte inşallah böyle gider hamilelik boyunca:nazar:

teşekkür ederim canım inşallah hepimizinki :)

Gozunaydin canim iyi haberler gelmeye baslamis ne guzel darisi bana ve diger annelere ins.

teşekkür ederim canım inşallah :)

kafein_ kafein_ hayırlı olsun gözün aydın tekrar arkadaşım:anneadayı::KK200::nazar: Karından mi gördünüz? Bi de değerin kaçtı canm ya ben de cuma gideyim diyorum inşallah

teşekkür ederim canım benim :) değerim pazartesi 356 çarşamba 842ydi.şuan 3binlerdedir sanırım doktor hesapladı kafasından iyi görülebilir diye baktı.seninki de görülebilir bi hafta öndesin benden.hatta bana 1 hafta 10 gün sonra gel kalp atışlarını duyabiliriz dediğine göre senin kalp atışların da duyulabilir :)

Aaaaa canım çok sevindim maşallaahhh . Değerin kaçtı ? Karından mı gördü peki?

değerim pazartesi 356 çarşamba 842ydi canım.adetimde perşembe günüydü.karından baktı.bakarken de buralar çok karışık çok gaz var dedi ama görebildi neyseki :)

teşekkür ederim canım inşallah hepimizinki :)

teşekkür ederim canım inşallah :)

teşekkür ederim canım benim :) değerim pazartesi 356 çarşamba 842ydi.şuan 3binlerdedir sanırım doktor hesapladı kafasından iyi görülebilir diye baktı.seninki de görülebilir bi hafta öndesin benden.hatta bana 1 hafta 10 gün sonra gel kalp atışlarını duyabiliriz dediğine göre senin kalp atışların da duyulabilir :)

değerim pazartesi 356 çarşamba 842ydi canım.adetimde perşembe günüydü.karından baktı.bakarken de buralar çok karışık çok gaz var dedi ama görebildi neyseki :)
İyi iyi çok güzel maşallah acaba benmkide görülebilrnmi karından :)

X